Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви са ни правата при среща с КАТ

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    niko09 написа:
    sota написа:
    taptam написа:
    евала сега няма да се притеснявам че ще ме снимат на някой булевард скрити с камерката зад някой храст :D
    Явно си от редовните джигити които само ги снимат ,защото летят като са последно.Само да не те пишат в черните хроники Аз не съм ги видял да се крият по храстите както пишеш поради причината ,че там им е разпоредено да стоят и да снимат джигити като теб .Лошото в случая ,че заради безрасъдни шофери като теб страдат много невинни .
    Я да уточним само след като не са в храстите, което е лъжа , да те питам само там където стоят и снимат разрешено ли е паркирането и престоя ? Или принципа е ей тука ме кефи ,спирам и почвам да снимам.
    Те не определят къде ще стоят ,а техните началници ..

    Коментар


      А кой определя за кого важи закона , щото с тия лапешките оправдания ще стигнем до министъра - техните началници - на тях др началници .....,а на тях министъра нали ???Стига глупости всички си заставят където им падне - определят им района ,но не и храста, в който да се натикат или спирката или тротоара.Началникът казва: "Отивате на улица Х, спирате срещу движението в района на кръстовището, под знака забранено паркирането и престоя и започвате да снимате", нали ?????Хахаха Разбираш ли защо в другата тема колегата каза ,че трябва да ги уволняват заради некомпетентност?
      Fiat Brava 1.8 16V GT

      Коментар


        Някой може ли да ми каже какви пари и колкоточки да очаквам за акт за неспиране на знак стоп и ляв завой на място което нямам право?

        Коментар


          misho_ написа:
          Някой може ли да ми каже, какви пари и колко точки да очаквам за акт за не спиране на знак стоп и ляв завой на място което нямам право?
          Това е за неспиране на знак "СТОП"
          За неспиране на пътен знак "Спри! Пропусни движещите се по пътя с предимство!", неправилно изпреварване или неспазване предимството на друг участник в движението (чл. 183, ал. 2, т. 3, предл. 1, 4 и 5 ЗДвП) - 8 контролни точки; СЪГЛАСНО НАРЕДБА № IЗ-2539 ОТ 04.02.2013 г.
          Ето и глобите: http://www.avto-shkola.com/kat-globi.htm
          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

          Търси се..

          Коментар


            FIRE 8V написа:
            misho_ написа:
            Някой може ли да ми каже, какви пари и колко точки да очаквам за акт за не спиране на знак стоп и ляв завой на място което нямам право?
            Това е за неспиране на знак "СТОП"
            За неспиране на пътен знак "Спри! Пропусни движещите се по пътя с предимство!", неправилно изпреварване или неспазване предимството на друг участник в движението (чл. 183, ал. 2, т. 3, предл. 1, 4 и 5 ЗДвП) - 8 контролни точки; СЪГЛАСНО НАРЕДБА № IЗ-2539 ОТ 04.02.2013 г.
            Ето и глобите: http://www.avto-shkola.com/kat-globi.htm
            този линк за глобите не е зле първо да се сравни със закона, че иначе е меко казано заблуждаващ...

            Коментар


              jorko написа:
              този линк за глобите не е зле първо да се сравни със закона, че иначе е меко казано заблуждаващ...
              Да така е, най-добре е да се чете закона и то във възможно най-актуалната му версия.
              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

              Търси се..

              Коментар


                Предимно ме интересува какви пари да очаквам за тези 2 акта, точките са ми на заден план сега, понеже това ми е първият акт.

                Коментар


                  misho_ написа:
                  Предимно ме интересува какви пари да очаквам за тези 2 акта, точките са ми на заден план сега, понеже това ми е първият акт.
                  много е относително, а и като не се знае какво точно е записно в акта текстово и цифрово като нарушени членове , става доста разтегливо...но за стопа принципно е 20 лв.

                  Коментар


                    Да не отварям нова тема, мисля че и тук ще пасне Забранява се карането на чужда кола в БългарияПоследната новост на ,,Пътна полиция
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      Това от миналата година юли или август беше... дали е толкова актуално, че чак тук да го постнеш?
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        Абсолютна тъпня ! Сега като сина ми кара моята кола, а аз неговата ... к’во праим ? Да не говорим за служебните автомобили Ако започна работа като шофьор в друга фирма, сигурно трябва един месец да се возя като куфар Мноо малоумници има в тая държава !
                        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                        Коментар


                          ele написа:
                          Това от миналата година юли или август беше... дали е толкова актуално, че чак тук да го постнеш?
                          Виж датата на линка преди да коментираш., тя е 06:35, 04 Юли 2014
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            Ех, че глупост. Сега Фиата като не е нито мой , нито на жената-кой трябва да се запише за ползвател? А и двамата я караме.
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              NikMar написа:
                              ele написа:
                              Това от миналата година юли или август беше... дали е толкова актуално, че чак тук да го постнеш?
                              Виж датата на линка преди да коментираш., тя е 06:35, 04 Юли 2014
                              Копирай част от текста и го постни в гугъл да видиш кога е писано това - 1 август 2013. Тая страница е някаква измислена.... как може да приемате такив анеща за верни от подобни страници? Аз на основните новинарски страници не вярвам, какво остава на такива....
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар


                                Вярвате или не - законопроекта е факт. Даже и по телевизоро го даваа и коментираа...
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X