Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви са ни правата при среща с КАТ

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От цялата тема (а и от всички подобни) само едно не мога да разбера - какво ги бърка катаджиите дали ще падне акта, че ги плашите с обжалване? Те си го написват, отчитат дейност, какво ще стане след това, за тях е без значение.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      Боли ме фара и на тоя моя приятел за катаджиите дали се притесняват ... Въпросът е дали е правилно,че са му съставили 2 ОТДЕЛНИ акта за 2-те нарушения ?Акт за липса на гражданска,спиране на колата от движение и акт за колан.Това са му нарушенията.
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        S_BANKOV написа:
        В един акт могат да опишат и двете провинения но два отделни акта не могат да му напишат
        В кой закон, член и алинея го пише?

        Коментар


          Аз знам, че за всяко нарушение се пише отделен акт. Имам доста познати полицаи, които са ми го казвали, а и съм го изпитвал на собствен гръб. Доста е неприятно, но е точно така.

          Коментар


            dikanio написа:
            От цялата тема (а и от всички подобни) само едно не мога да разбера - какво ги бърка катаджиите дали ще падне акта, че ги плашите с обжалване? Те си го написват, отчитат дейност, какво ще стане след това, за тях е без значение.
            Ако постановлението се обжалва и отиде в съда, шапкарите трябва да се явяват на заседанията.
            04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

            Коментар


              Айде да прочетеме малко преди да даваме компетентни мнения а ? Значи пишат се 2 акта защото са по 2 различни нормативни документа. Единия е по ЗДвП а другия по Кодекса за застраховането. Не може в един АУАН да се напишат наказващи членове от 2 различни закона (и кодекс в случая). Иначе е пълно с компетентни юристи тука ...

              Коментар


                Искам да попитам дали могат да се заядат за счупен заден стоп? Фактически стопът си работи, счупено е само едно от трите външни стъкла.
                Fiat Brava ELX 1.6 16V 1998 г.

                Коментар


                  кола

                  Чак толкова подробности и за стоп нали свети
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    vasil.georgiev написа:
                    Искам да попитам дали могат да се заядат за счупен заден стоп? Фактически стопът си работи, счупено е само едно от трите външни стъкла.
                    От 4 години карам с два пукнати стопа и досега не съм имал проблеми с контролните органи
                    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                    Търси се..

                    Коментар


                      Чакайте малко.Счупено, значи няма парче от пластмасата.Пукнато е друго. Някоя снимка би дала много яснота по въпроса. Нали?
                      Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                      Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                      Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                      Коментар


                        vgeorgiev написа:
                        dikanio написа:
                        От цялата тема (а и от всички подобни) само едно не мога да разбера - какво ги бърка катаджиите дали ще падне акта, че ги плашите с обжалване? Те си го написват, отчитат дейност, какво ще стане след това, за тях е без значение.
                        Ако постановлението се обжалва и отиде в съда, шапкарите трябва да се явяват на заседанията.
                        Не е съвсем така.В съда се явява този, който е написал постановлението, а не този, който е съставил акта. Различни хора са.

                        Коментар


                          Immortal написа:
                          vgeorgiev написа:
                          dikanio написа:
                          От цялата тема (а и от всички подобни) само едно не мога да разбера - какво ги бърка катаджиите дали ще падне акта, че ги плашите с обжалване? Те си го написват, отчитат дейност, какво ще стане след това, за тях е без значение.
                          Ако постановлението се обжалва и отиде в съда, шапкарите трябва да се явяват на заседанията.
                          Не е съвсем така.В съда се явява този, който е написал постановлението, а не този, който е съставил акта. Различни хора са.
                          Този издал НП е страна, а актосъставителя е свидетел по делото и ако жалбоподателя прецени за нужно, може да настоява да присъстват всички... някои ги довеждат други полицаи, ако не се явят...

                          Коментар


                            Фиша става ли на акт след 7 ден ако не е платен ? Преди помня,че се минаваше метър,но сега вече не знам как стои въпросът ...
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              .Става, взимат ти и книжката.Ари стига глупости си питал.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                Не става на акт и не ти взимат книжката, поне не веднага... става обаче на наказателно постановление. ..

                                Коментар

                                Working...
                                X