Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви са ни правата при среща с КАТ

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    jorko написа:
    Не става на акт и не ти взимат книжката, поне не веднага... става обаче на наказателно постановление. ..
    Демек същото. Защото актът сам по себе си не налага санкция, а констатира нарушение. На основание акта се издава наказателно постановление.
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      Отива в НАП-"Публични изпълнители" и ще ти изпратят писмо,че дължиш определената сума.Нищо друго.
      Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
      ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

      Коментар


        iliyan написа:
        Отива в НАП-"Публични изпълнители" и ще ти изпратят писмо,че дължиш определената сума.Нищо друго.
        Е същите ще ти я съберат и от сметкта ама нищо повече.Завеждам административно дело срещу КАТ Р******д, ще ме гледате по новините скоро, защото скандала ще е готин.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          Нещо полезно.http://bulgarski.pogled.info/news/49...znaete-za-tyah
          Fiat Punto 1,1- 1996г.
          газ-бензин , "Lovato"

          Коментар


            S_BANKOV написа:
            iliyan написа:
            Отива в НАП-"Публични изпълнители" и ще ти изпратят писмо,че дължиш определената сума.Нищо друго.
            Е същите ще ти я съберат и от сметкта ама нищо повече.Завеждам административно дело срещу КАТ Р******д, ще ме гледате по новините скоро, защото скандала ще е готин.
            Така младежи, спечелих си делото в административния съд и ги осъдих, така вече си имам и книжка и талон, а талон нямах от 2010год. Никой няма право да ви задържа талона до плащане на дължимата глоба, талона се иземма единствено като доказателство за извършеното нарушение. След излизане на НП нямат право да го задържат. Ако някой има въпроси да пита.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              S_BANKOV написа:
              S_BANKOV написа:
              iliyan написа:
              Отива в НАП-"Публични изпълнители" и ще ти изпратят писмо,че дължиш определената сума.Нищо друго.
              Е същите ще ти я съберат и от сметкта ама нищо повече.Завеждам административно дело срещу КАТ Р******д, ще ме гледате по новините скоро, защото скандала ще е готин.
              Така младежи, спечелих си делото в административния съд и ги осъдих, така вече си имам и книжка и талон, а талон нямах от 2010год. Никой няма право да ви задържа талона до плащане на дължимата глоба, талона се иземма единствено като доказателство за извършеното нарушение. След излизане на НП нямат право да го задържат. Ако някой има въпроси да пита.
              Е ай честито ама дай малко подробности, кво беше делото, за какво те спряха и т.н.

              Коментар


                За много неща са ме спирали и глобявали но винаги съм си плащал актовете, тръгнах да си подменям книжката и се оказа че имам "неплатени актове" от 2011год., който съм платил, взех си едно удост. по чл.87 от НАП в което е видно че нямам задължение към държавата, но те не го признаха, от там входирах официална молба в КАТ като приложих същото удостоверение, после получих официален отказ, от там с отказа и удостоверението в Административния съд с една искова за неизпълнение на административно производство и познайте какво стана.Не е нормално да ми казват че няма да ми върнат талона защото в ЗДвП в чл. 159ал.2 пишело че книжка се връща след заплащане на всички дължими глоби, аз книжка си имам, талон си нямах.Не е редно да признават вносна бележка като документ а да не признават официално удостоверение че не дължа нищо на държавата ни.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  еее,това ме кефи.браво,мамка им смотаняци малоумни,даже самите те не познават закона

                  Коментар


                    S_BANKOV написа:
                    Така младежи и девойки имам проблем с КАТ РАЗГРАД, който е следнияпрез 2010 год. ми взеха контролния талон в Чепеларе, и ми треснаха акт, бях си виновен, макар и да не съм убеден в това. Както и да е та взеха ми талона и го загубиха, три години го търсим съвместно с КАТ, къде ми е талона, та намери се преди две седмици...
                    Наистина ли 3 години са ти търсили талона. А през това време не са ли ти правили проблеми като те спрат.

                    Коментар


                      Е правиха ми проблем разбира се, но поне разбарх че и сред полицайте има хора който са на ясно дереждето на тяхната система. Още по тъпо е че не искат да връщат талона при условие в закона никаде не пише че за да ти върнат талона трябва да си платиш глобите.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        Съдът забрани мобилните камери на КАТhttp://dnes.dir.bg/news/sad-hora-pat...=4Докато не променят Закона - УРА!
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          евала сега няма да се притеснявам че ще ме снимат на някой булевард скрити с камерката зад някой храст :D

                          Коментар


                            taptam написа:
                            евала сега няма да се притеснявам че ще ме снимат на някой булевард скрити с камерката зад някой храст :D
                            Явно си от редовните джигити които само ги снимат ,защото летят като са последно.Само да не те пишат в черните хроники Аз не съм ги видял да се крият по храстите както пишеш поради причината ,че там им е разпоредено да стоят и да снимат джигити като теб .Лошото в случая ,че заради безрасъдни шофери като теб страдат много невинни .

                            Коментар


                              sota написа:
                              taptam написа:
                              евала сега няма да се притеснявам че ще ме снимат на някой булевард скрити с камерката зад някой храст :D
                              Явно си от редовните джигити които само ги снимат ,защото летят като са последно.Само да не те пишат в черните хроники Аз не съм ги видял да се крият по храстите както пишеш поради причината ,че там им е разпоредено да стоят и да снимат джигити като теб .Лошото в случая ,че заради безрасъдни шофери като теб страдат много невинни .
                              Колегата Toptam никъде не е казал че иска да лети с превишена скорост, може и така да е, което разбира се е нарушение, но при условие че не го е казал, не виждам защо го нападаш така.А що се отнася до колегите ти, въпреки че не знак каква точно длъжност и позиция заемаш, надали има колега от форума който да не е бил жертва на злоупотреба със служебно положение, най-често с цел финансова изгода. Разбира се, има и съвестни полицаи, но не са болшинство, дано ти си от тях, и дано стават все повече и повече.И тук да спомена, че понеже функция на МВР е да пази реда и гражданите, та жертви можем да бъдем, не само когато ни спират за измислени нарушения, ами например и когато не си вършат работата и не санкционират избрани "граждани" за неправилно паркиране.Аз лично съм за един и същ нарушител съм подавал сигнал 4 пъти, докато някой ми обърне внимание
                              Stilo 1.9 JTD 115Hp

                              Коментар


                                sota написа:
                                taptam написа:
                                евала сега няма да се притеснявам че ще ме снимат на някой булевард скрити с камерката зад някой храст :D
                                Явно си от редовните джигити които само ги снимат ,защото летят като са последно.Само да не те пишат в черните хроники Аз не съм ги видял да се крият по храстите както пишеш поради причината ,че там им е разпоредено да стоят и да снимат джигити като теб .Лошото в случая ,че заради безрасъдни шофери като теб страдат много невинни .
                                Я да уточним само след като не са в храстите, което е лъжа , да те питам само там където стоят и снимат разрешено ли е паркирането и престоя ? Или принципа е ей тука ме кефи ,спирам и почвам да снимам.
                                Fiat Brava 1.8 16V GT

                                Коментар

                                Working...
                                X