Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с фиат улис

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с фиат улис

    Здравейте, нов съм в този форум,но се надявам че ще можете да ми помогнете.Преди няколко месеца закупих Фиат улис,всичко беше наред,но наскоро ми се появи един проблем:сутрин пали добре ,но когато вдигне 75градуса и започва да гасне.Доста се рових в нета и от там разбрах че може да е от стъпковото моторче ,смених го,но проблема остана.Сменил съм и свещите и купих нов акумолатор.Дали някой има идея от къде може да е проблема.Мерси предварително.

    #2
    Двигателите с които са обурудвани Fiat Ulysse са френски и повече помощ можеш да получиш от Ситроен и Пежо форума,както и Ланчиа форума.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Много благодаря

      Коментар


        #4
        Здравейте, аз съм нов за форума, защото преди това не съм имал Фиат. Имам следния проблем: за да си регистрирам колата ми Фиат Улисе в КАТ ми трябва да покажа 8 места, а аз имам 7 места. Просто последния собственик не ми предостави третия ред- тройна седалка. От КАТ ми казаха да я взема от някъде, за да мина с нея и после, да си я карам с колкото седалки искам. Даже ме посъветваха да имам предвид и Ситроен Евасион или Пежо 806. Желае ли някой да ми съдейства, за да си реша проблема? Ще се реванширам за загубеното време.Моя телефон е: 087 8515 407 Благодаря за вниманието! Стоян

        Коментар

        Working...
        X