Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tipo Tuning !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    ///// написа:
    Predatorsi написа:
    Колеги стискайте палци ,че като се прибера се почва и моята ,няма да е кой знае какво ,но съм си намислил едни работи тука...Като за начало едно крило си взех от един колега от форума!Ще се пръскат броните в цвета на купето (аз ще си ги пръскам де) и се чудя дали да запълня фугите дето разделят долната и горната част...А крилото се чудя дали въобще ще може да се пръсне ,защото не е от пластмаса ,a едно такова като гумено ,меко седи...
    Айде, бе Мой! Искам да видя как е станало крилото. От май месец го дъвчеш. Ето и аз се захванах да си спретна едно. Исках да е по-раздвижено и да не е тип "козирка".Значи това е още в съвсем груб вариант, като замисъла ми е от двете страни да има триъгълни парчета.
    Ужас !!! Как може да си го причиниш това на колата,да си сложиш пейка на тавана Абе каквото и да сложиш,за мен най-грозната кола е tipoto
    kallymally написа:
    Много варви и глас си има. Ама не мога да дам изчерпателно инфо. Сномки таз седмица на срещата, ако дойде и ако ми даде де ще ви го снимам. :D Ама кефи - нали?
    На този фиат сеника му е от АСТРА ГСИ....цигански работи
    Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

    Коментар


      #62
      Старозагорското типо черното е убиец - МНОГО ЯКО!!

      Коментар


        #63
        d1lar4e7o написа:
        ///// написа:
        Predatorsi написа:
        Колеги стискайте палци ,че като се прибера се почва и моята ,няма да е кой знае какво ,но съм си намислил едни работи тука...Като за начало едно крило си взех от един колега от форума!Ще се пръскат броните в цвета на купето (аз ще си ги пръскам де) и се чудя дали да запълня фугите дето разделят долната и горната част...А крилото се чудя дали въобще ще може да се пръсне ,защото не е от пластмаса ,a едно такова като гумено ,меко седи...
        Айде, бе Мой! Искам да видя как е станало крилото. От май месец го дъвчеш. Ето и аз се захванах да си спретна едно. Исках да е по-раздвижено и да не е тип "козирка".Значи това е още в съвсем груб вариант, като замисъла ми е от двете страни да има триъгълни парчета.
        Ужас !!! Как може да си го причиниш това на колата,да си сложиш пейка на тавана Абе каквото и да сложиш,за мен най-грозната кола е tipoto
        kallymally написа:
        Много варви и глас си има. Ама не мога да дам изчерпателно инфо. Сномки таз седмица на срещата, ако дойде и ако ми даде де ще ви го снимам. :D Ама кефи - нали?
        На този фиат сеника му е от АСТРА ГСИ....цигански работи
        oотностно ГГОЗНИТЕ коли говори за твоята не говори за чуждите ТИПОТО си е мн хубаво
        Fiat Tipo 1.6

        Коментар


          #64
          d1lar4e7o написа:
          Абе каквото и да сложиш,за мен най-грозната кола е tipoto
          Караш ме да се смея и то много..................
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #65
            Predatorsi написа:
            d1lar4e7o написа:
            Абе каквото и да сложиш,за мен най-грозната кола е tipoto
            Караш ме да се смея и то много..................
            Ай ся сички юруш към Перник да хойм си купуваме ръждиви голф 2ки по 3 бона
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #66
              Нейскам да се карам с никой,ама сте смешни всичките,типото е толкова грозно кола че направо Принцо-карай си типото на 20години и си мълчи
              Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

              Коментар


                #67
                d1lar4e7o написа:
                Нейскам да се карам с никой,ама сте смешни всичките,типото е толкова грозно кола че направо Принцо-карай си типото на 20години и си мълчи
                Е добре ,само едно не мога да разбера...ама защо всъщност си правя труда...И като сме смешни(това аз лично го приемам като ОБИДА) ще си караме смешните коли и ще си ни е широко и удобно ... Спи ,Спи...лека нощ ... Кажи ми кола ,която е в класа на Типо от преди 20 години и е по-красива от него...можеш ли - не можеш... така че недей да обиждаш...Бъди здрав ,поздрави ,Симеон!
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #68
                  d1lar4e7o написа:
                  Нейскам да се карам с никой,ама сте смешни всичките,типото е толкова грозно кола че направо Принцо-карай си типото на 20години и си мълчи
                  Точно па ти не си човека да ми казва кво да карам и кога да мълча Казах го и пак ще го кажа.Като не ти харесва не пиши,голф 2ки има много
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #69
                    Нямам голф,никога не съм имал и никога няма да имам
                    Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

                    Коментар


                      #70
                      d1lar4e7o написа:
                      Нямам голф,никога не съм имал и никога няма да имам
                      Колега, спамиш неприлично темата. Типото си има красота за ценители. Ако ти не си от тях - просто си замълчи и не ставай смешен. Типото е първоизточника и на твоето пунто. Тук сме се събрали ценители на италианския автомобил, независимо от модификацията му.

                      Коментар


                        #71
                        ///// написа:
                        d1lar4e7o написа:
                        Нямам голф,никога не съм имал и никога няма да имам
                        Колега, спамиш неприлично темата. Типото си има красота за ценители. Ако ти не си от тях - просто си замълчи и не ставай смешен. Типото е първоизточника и на твоето пунто. Тук сме се събрали ценители на италианския автомобил, независимо от модификацията му.
                        ПП:Колега ,как върви проекта с крилото...Между другото от какво го правиш?От стъкломат или нещо такова...
                        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                        Коментар


                          #72
                          на комшията типото навремото бе голям тунинга му и сеа си е готинима прагове задна броня а у.Типото е напрово чук.днеска го снимаха ма не и от старни,забравих.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #73
                            ///// написа:
                            d1lar4e7o написа:
                            Нямам голф,никога не съм имал и никога няма да имам
                            Колега, спамиш неприлично темата. Типото си има красота за ценители. Ако ти не си от тях - просто си замълчи и не ставай смешен. Типото е първоизточника и на твоето пунто. Тук сме се събрали ценители на италианския автомобил, независимо от модификацията му.
                            Да,знам спамя,извинявам се много за което !!! Сега като се замисля,си прав типото е за ценители,аз явно не го оценявам-моя грешка си е!!!Нека не използваме думи като смешен повече,все пак сме колеги и си изкаваме мнението по един или друг начин.Прав си колега,има и доста обре наточени Типота П.С. А за крилото на тавана,мисля че повечето колеги ще кажат същото като мен-не стой добре отива към селскич тунинг,циганиите...Нямам нищо против колегата,лично мнение
                            Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

                            Коментар


                              #74
                              d1lar4e7o написа:
                              ///// написа:
                              d1lar4e7o написа:
                              Нямам голф,никога не съм имал и никога няма да имам
                              Колега, спамиш неприлично темата. Типото си има красота за ценители. Ако ти не си от тях - просто си замълчи и не ставай смешен. Типото е първоизточника и на твоето пунто. Тук сме се събрали ценители на италианския автомобил, независимо от модификацията му.
                              Да,знам спамя,извинявам се много за което !!! Сега като се замисля,си прав типото е за ценители,аз явно не го оценявам-моя грешка си е!!!Нека не използваме думи като смешен повече,все пак сме колеги и си изкаваме мнението по един или друг начин.Прав си колега,има и доста добре наточени Типота П.С. А за крилото на тавана,мисля че повечето колеги ще кажат същото като мен-не стой добре отива към селскич тунинг,циганиите...Нямам нищо против колегата,лично мнение
                              Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

                              Коментар


                                #75
                                Predatorsi написа:
                                ПП:Колега ,как върви проекта с крилото...Между другото от какво го правиш?От стъкломат или нещо такова...
                                От парчета плат и полиестерна смола го изработвам, като връзките между детайлите е със стоманени болтове.Тъкмо днес отливах страничните парчета.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Working...
                                X