Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tipo Tuning !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    С LED-габаритите е вероятно да имаш проблеми с чек-контрола! Отчита ги като изгорели!

    Коментар


      #47
      Аде да видите че съм добра :D Това е любимото ми ТИПО
      Прикачени файлове
      Fiat Marea 1.6 16V

      Коментар


        #48

        Коментар


          #49
          deadairplane написа:
          kallymally написа:
          Аде да видите че съм добра :D Това е любимото ми ТИПО
          Това Типо не беше ли преди на един друг съфорумец?
          Не съм казала че ТИПОТО е мое, качих го защото ми харесва. Този младеж дето си го притежава не пише във форума, тъка че го качих аз да му се порадвате, затова казах че съм добра! :D
          Прикачени файлове
          Fiat Marea 1.6 16V

          Коментар


            #50
            kallymally написа:
            Аде да видите че съм добра :D Това е любимото ми ТИПО
            Това Tipo с какъв мотор е ,че ще е жалко да не върви... Ако може още някоя снимчица ...
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #51
              Много варви и глас си има. Ама не мога да дам изчерпателно инфо. Сномки таз седмица на срещата, ако дойде и ако ми даде де ще ви го снимам. :D Ама кефи - нали?
              Прикачени файлове
              Fiat Marea 1.6 16V

              Коментар


                #52
                по таблото познах че не е 16 клапана защото няма 16 винтилка с дигитал,може 1.8 2.0 8V да е като цяло много готино е направено,задната броня има малко заоблени линии но нищо гърнето е доста добро..волана е супер само че дори аз не се навивам да карам с по малък от 30см а този май ми мяза на 28 ца ..спойлера на тавана не ми е от най любимите за типо но пък как раздутия калник се слива със задната броня е неверятно...изчистените дръжки също са много добро изпълнение..джантата е страхотна ..ще чакаме снимки с голям интерес п.п.ето малко снимки на мойта любофффффф с новите прагчета
                Прикачени файлове

                http://www.vbox7.com/play8678a8c

                Коментар


                  #53
                  Аха - 8-клапаново е, дет’ таблото, ама и стоповете не са на седичи!

                  Коментар


                    #54
                    Хахах НИКИ така типото ти е като драгстер, с малки гумички отпред и дебели отзад! :D
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар


                      #55
                      kallymally написа:
                      Аде да видите че съм добра :D Това е любимото ми ТИПО
                      a на денис типото, найстина е много добро на тази снимка не си личи боята, направена е с вкус тази кола
                      FIAT - TIPO 2.0i.е

                      Коментар


                        #56
                        soulkeeper написа:
                        kallymally написа:
                        Аде да видите че съм добра :D Това е любимото ми ТИПО
                        a на денис типото, найстина е много добро на тази снимка не си личи боята, направена е с вкус тази кола
                        Да и той ми се опъна кат го питах дали да го кача във форума, защото не било лъснато, ама кой знае кога пак ще да го хвана че да го снимам. Сложих му снимките защото реших, че и така пак си заслужава да му се порадва човек
                        Fiat Marea 1.6 16V

                        Коментар


                          #57
                          Колеги стискайте палци ,че като се прибера се почва и моята ,няма да е кой знае какво ,но съм си намислил едни работи тука...Като за начало едно крило си взех от един колега от форума!Ще се пръскат броните в цвета на купето (аз ще си ги пръскам де) и се чудя дали да запълня фугите дето разделят долната и горната част...А крилото се чудя дали въобще ще може да се пръсне ,защото не е от пластмаса ,a едно такова като гумено ,меко седи...
                          Прикачени файлове
                          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                          Коментар


                            #58
                            Току що си боядисах стоповете целите червени и станаха малко по-светли (или поне така ми се струва на слънце...) ,но много ме кефят!!!Утре ще кача една - две снимчици...Не е кой знае какво ,но им се радвам...
                            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                            Коментар


                              #59
                              Predatorsi написа:
                              Колеги стискайте палци ,че като се прибера се почва и моята ,няма да е кой знае какво ,но съм си намислил едни работи тука...Като за начало едно крило си взех от един колега от форума!Ще се пръскат броните в цвета на купето (аз ще си ги пръскам де) и се чудя дали да запълня фугите дето разделят долната и горната част...А крилото се чудя дали въобще ще може да се пръсне ,защото не е от пластмаса ,a едно такова като гумено ,меко седи...
                              Айде, бе Мой! Искам да видя как е станало крилото. От май месец го дъвчеш. Ето и аз се захванах да си спретна едно. Исках да е по-раздвижено и да не е тип "козирка".Значи това е още в съвсем груб вариант, като замисъла ми е от двете страни да има триъгълни парчета.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                #60
                                ///// написа:
                                Predatorsi написа:
                                Колеги стискайте палци ,че като се прибера се почва и моята ,няма да е кой знае какво ,но съм си намислил едни работи тука...Като за начало едно крило си взех от един колега от форума!Ще се пръскат броните в цвета на купето (аз ще си ги пръскам де) и се чудя дали да запълня фугите дето разделят долната и горната част...А крилото се чудя дали въобще ще може да се пръсне ,защото не е от пластмаса ,a едно такова като гумено ,меко седи...
                                Айде, бе Мой! Искам да видя как е станало крилото. От май месец го дъвчеш. Ето и аз се захванах да си спретна едно. Исках да е по-раздвижено и да не е тип "козирка".Значи това е още в съвсем груб вариант, като замисъла ми е от двете страни да има триъгълни парчета.
                                Ами имам малко други проблеми ,че от сигурно 2 месеца не съм се спрял у нас ,само по болници и все не остава време...едвам намерих време да си пръсна стоповете...
                                Прикачени файлове
                                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                                Коментар

                                Working...
                                X