Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tipo Tuning !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tipo Tuning !

    Намерих 3-4 интересни тунинг снимчици в нета та реших да ви ги покажа (Някой може и да ги знаете)
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    #2
    Абе колеги незнам вашето мнение но за Фиатките има най-малоко тунинг.Защо ли ами маи са го тунинговали в завода не че и тези изглеждат лошо ама и оригинала не е кои знае колко по зле докато при един гоУф нещата не стоят така
    Subaru B9 tribeca 3.0
    Peugeot 307 04
    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
    Fiat Brava 1.6 16V 103

    Коментар


      #3
      Dikata_BG написа:
      Абе колеги незнам вашето мнение но за Фиатките има най-малоко тунинг.Защо ли ами маи са го тунинговали в завода не че и тези изглеждат лошо ама и оригинала не е кои знае колко по зле докато при един гоУф нещата не стоят така
      Имам същото мнение!Фиат-а с много малко пипане става уникален!Има и излишен кич ,но все пак има огромна разлика с гоУфУ...Аз на моята съм й замислил едно проектче и на пролет го почвам ... Едно спойлерче ,боядисване на броните и джантите в цвета на колата ,като джантите ще са със сив борд!Дано стане добре ,ще пусна и тема та я покажа ,като я направя!
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #4
        Нека и аз покажа едни ,които ми харесват много!
        Прикачени файлове
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          Прикачени файлове
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #6
            Аз моята съвсем лекичко я барнах и веднага смени фейса А гоуфа съвсем случайно е спял там!
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Живка ми е любимия автомобил в този форум!
              Punto 1.2 75hp '95

              Коментар


                #8
                Много добре си я направил ,колега!!!И аз ще я почвам на пролет ,дано стане както съм я намислил!А тези вежди от къде ги изнамери?Или сам си ги правил някак си
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #9
                  Predatorsi написа:
                  Много добре си я направил ,колега!!!И аз ще я почвам на пролет ,дано стане както съм я намислил!А тези вежди от къде ги изнамери?Или сам си ги правил някак си
                  Съвсем обикновено лепящо фолио! Във всяка рекламна къща имат отпадъчни изрезки, които могат да ти дадат!

                  Коментар


                    #10
                    MaxSpeed написа:
                    Живка ми е любимия автомобил в този форум!

                    Коментар


                      #11
                      ///// написа:
                      MaxSpeed написа:
                      Живка ми е любимия автомобил в този форум!
                      Това изказване на колегата MaxSpeed бе най-вълнуващото за колегата /////.....смятай че те е черпил поне 5 бири, ако отидеш на срещата на Батак...Просто си представям доволно ухилената размазана от кеф физиономия на Живко

                      Коментар


                        #12
                        Като видя Типо и нещо в мен трепва!Първата ми кола...първата любов! :DВсички са направени много добре.
                        Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                        Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                        Коментар


                          #13
                          ///// написа:
                          Predatorsi написа:
                          Много добре си я направил ,колега!!!И аз ще я почвам на пролет ,дано стане както съм я намислил!А тези вежди от къде ги изнамери?Или сам си ги правил някак си
                          Съвсем обикновено лепящо фолио! Във всяка рекламна къща имат отпадъчни изрезки, които могат да ти дадат!
                          Да ти кажа и аз съм се замислил за едни вежди :P
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #14
                            Явор Митев написа:
                            ///// написа:
                            MaxSpeed написа:
                            Живка ми е любимия автомобил в този форум!
                            Това изказване на колегата MaxSpeed бе най-вълнуващото за колегата /////.....смятай че те е черпил поне 5 бири, ако отидеш на срещата на Батак...Просто си представям доволно ухилената размазана от кеф физиономия на Живко
                            Действително съм изключително развълнуван... Бирите са ясни... Сега и ако ми харесат и жената и да стане тя половинка на форума в темата за половинките...

                            Коментар


                              #15
                              Пичове, да ви покажа още две форумски типота от Варна! Лявото е на колегата Niki-Tipo, а дясното е на Наско от Виница! Снимката е направена на една от нашите срещи!
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Working...
                              X