Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tipo Tuning !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ANGEL_D написа:
    Princo написа:
    Без да се засягаш ама таз броня хич не ме кефи (Лично мнение).Потърси прагове от седичи.
    еми оргиналната бронq като твойта бронq не ме кефеше супер грозно седи а и с таq престилка стана по добре аз нqма да е карам по нивите супер грозно седи без него верно има и мно по добри брони , а и се пак за таq престилка не съм давал нищо беше бронq от алфа
    Всеки,който малко от малко разбира от боди кит,ще ти измайстори една хубава броня.Но щом на теб ти харесва,няма какво да го обсъждаме толкоз много.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      Princo написа:
      ANGEL_D написа:
      Princo написа:
      Без да се засягаш ама таз броня хич не ме кефи (Лично мнение).Потърси прагове от седичи.
      еми оргиналната бронq като твойта бронq не ме кефеше супер грозно седи а и с таq престилка стана по добре аз нqма да е карам по нивите супер грозно седи без него верно има и мно по добри брони , а и се пак за таq престилка не съм давал нищо беше бронq от алфа
      Всеки,който малко от малко разбира от боди кит,ще ти измайстори една хубава броня.Но щом на теб ти харесва,няма какво да го обсъждаме толкоз много.
      Еми за сега таq ако намера друга бронq или нqкой да ми е направи ще е махна таq
      FIAT UNO 1.1FAER UNO 1.4 I.e FIAT TIPO 1.4 AGT FIAT TIPO 1.6i.e FIAT Punto 1.6 sport FIAT BRAVA 1.6 16v FIAT BRAVO 1.6 16v

      Коментар


        аиде и аз да покажа моито
        Прикачени файлове

        Коментар


          Ето го и моето ... Колеги дайте идея за някакви странични прагчета (по-изчистени) и от какво да направя добавка за предната броня като на SEDICIVALVOLE ...
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            Ей го тюнинга и ей това причинява на гумите :D
            Прикачени файлове
            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
            '97 Coupe 16VT 262WHP+

            Коментар


              Е че то това и аз го правя :D Мен ме интересува нещо по външния вид
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                Не мисля, че му трябва за сега
                Прикачени файлове
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  Добре си го направил S.W.A.T. Само че за първи път виждам 1.8 16v след фейслифта Един приятел имаше същото Типо 1.8 16v ама нещо не ми харесваше вървежа му Не знам твоя как е ... Поздрави
                  Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                  Коментар


                    Еми то е 1.4
                    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                    '97 Coupe 16VT 262WHP+

                    Коментар


                      S.W.A.T. написа:
                      Еми то е 1.4
                      Ааа да прав си, 1.4 16v ... S.W.A.T. я сменяй подписа веднага Какво е това 1.8 :D :P
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        Хайде малко да обновя темата ... измих типото и му щракнах няколко снимчици ... Колеги давайте идеи за тунинг :D ... Щях да я продавам, но се отказах Много си ме кефи колицата Ше я прая самолет
                        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                        Коментар


                          Колеги това как е направено при положение,че капака е нещо като пластмасов?
                          Fiat Tipo
                          Corsa b комби !

                          Коментар


                            пълнеж стъкломат кит..
                            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                            '97 Coupe 16VT 262WHP+

                            Коментар


                              S.W.A.T. написа:
                              пълнеж стъкломат кит..
                              Не съм работил с стъкломат досега и незнам дали е скъп.Въртеше ми се в главата да се залепи парче фибран и отгоре влакнест и после фин кит.Ама се чудя дали ще е надеждно.Има един материал който се нанася и се слагат некви платове като бинтове отгоре.Как се казва и скъп ли е ?
                              Fiat Tipo
                              Corsa b комби !

                              Коментар


                                Епоксидната смола се използва по подобен начин. Слага се стъклоплат (стъкломат), а за по-ефтино парцали или бинт и се маже всеки слой с епоксидна смола.
                                Fiat Bravo 11'97
                                1.4 12V A/C

                                Коментар

                                Working...
                                X