Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пояснение за Фиат Браво 1.8 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пояснение за Фиат Браво 1.8 ?

    Здравейте. Аз съм бивш собственик на Типо (продадох го миналата седмица). Искам да си купя Браво. Моля ви някой да ми разясни, ако е наясно с двигателя на 1.8. Интересува ме само една модификация ли е - 1.8 16V 115 к.с. или има и друга. Всичките ли 1.8 са GТ? Чух всякакви неща. Разбира се може да дадете и личното си мнение за колата - как ви се струва, смятате ли че 1.8 е най-добрия вариант.Благодаря ви предварително

    #2
    Моля ви някой да ми разясни, ако е наясно с двигателя на 1.8. Интересува ме само една модификация ли е - 1.8 16V 115 к.с. или има и друга. Всичките ли 1.8 са GТ?
    http://www.bravo-guide.co.uk/buy-a-bravo.htmТам можеш да попрочетеш доста работи, разгледай и форума.Лично мнение, много красива кола, практична, относително евтини части, безпроблемно намиране на същите, определено добра цена за това, което получаваш! Не се колебай, а и какви са ти изискванията, към какви други коли си се насочил

    Коментар


      #3
      Едно пояснение, аз съм жена :D А иначе много благодаря за сайта. Случайно да имаш представа какво представлява air recirculation. Климатик пише че има само в 1.8 от 98г. нататък, а в по-старите има това. Да не се прецакам да си купя кола без климатик. А и според теб като пише 95-98, 98-00 това означава ли че в първата група влизат до 97 вкл., а в следващата са от 98?А иначе искам Браво и нищо друго :D Просто искам да разбера кое е най-добро. Не искам да си взимам 2.0, защото са му различни частите и с по-скъпи, а и данъка и застраховката вече ще ми дойдат в повече.Благодарна съм за всякаква информация

      Коментар


        #4
        Air recirculation означава рециркулация на въздуха - т.е. има възможност да върти само въздуха в купето, като ти духа без да вкарва външен въздух. Не е климатик (климатроник).
        Пунто 1.1

        Коментар


          #5
          Ясно , значи като си купувам кола трябва със сигурност да пробвам дали има климатик или само върти въздуха вътре

          Коментар


            #6
            Едно пояснение, аз съм жена
            Моя грешка
            ...това означава ли че в първата група влизат до 97 вкл., а в следващата са от 98?
            Точно така. А дали има климатик зависи от нивото на оборудване, преди ’98 също имат. Просто не си обърнала внимание на ’’Standard Equipment’’ в началото на таблицата. Един съвет, когато купуваш кола, не отивай сама, вземи някой , който разбира от коли с теб. Продавачите обикновенно са предразположени да говорят ала-бала като видят жена-купувач. А и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО на сервиз за оглед преди покупка!!! Повечето от каращите Фиат във форума препоръчват ’’Вантотрейд’’. Аз също останах доволен от тях.

            Коментар


              #7
              А със сигурност няма да отида сама, мъжа ми горе-долу разбира от коли, а без да я закараме на сервиз няма да я купим. Ние имахме 2 коли, аз продадох моята, защото работя в центъра и просто няма как Така че сега мъжа ми си продава Аудито и съм го навила за Бравото

              Коментар


                #8
                hjkleo написа:
                А със сигурност няма да отида сама, мъжа ми горе-долу разбира от коли, а без да я закараме на сервиз няма да я купим. Ние имахме 2 коли, аз продадох моята, защото работя в центъра и просто няма как Така че сега мъжа ми си продава Аудито и съм го навила за Бравото
                Като ще го ползвате за семейна кола, няма ли да ви е малко? Помисли и за Брава - на мен ми допадат и двете, всяка си има очарование

                Коментар


                  #9
                  Ami 4estno da ti kaja mislila sym, za6toto Bravoto vse pak e s 2 vrati.Ama kakvo da napravia kato prosto sym vlubena v nego Stopovete mnogo me kefiat i po princip si ima po-sporten vid

                  Коментар


                    #10
                    До колкото разбирам си влюбена само във стоповете/все пак разликата е само в тях, като изключим броя на вратите/.Що се отнася до двигателя 1.8 Трябва да знаеш че и харчи не малко, в сравнение с 1.4 да кажем. Ако си карала типото на газ трябва да знаеш че Браво/Брава-та ще е най-добре да я караш на бензин. Също така не лош вариант е дизел TD или още по-добре JTD.

                    Коментар


                      #11
                      Имаш ли представа колко горе долу хар4и 1.8?А за по-слаба кола не мога да се замислям, защото мъжа ми в момента кара 2.3 и на по-малко от 1.8 няма да мога да го накарам да се ка4и И аз забелязах че малко Браво и Брава се карат на газ, знаеш ли защо?Ако си го докараш от Италия с оригинална газова уредба?Доколкото виждам ти караш Брава, доволен ли си от нея, предполагам че двигателите са същите като на Бравото или не?

                      Коментар

                      Working...
                      X