Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моя автомобил,ускорение с видео

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Защо не приемеш предложението на колегата Bimero?Както виждам той ти предлага 100лв за една гонка ако не ти вземе поне 15м.Ако казваш, че държиш ГСИ, то взимаш веднага 100лв. Аз лично не виждам какво губиш. Демек директно отиваш, взимаш 100лв и се прибираш. :P
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      Valiosport написа:
      Здравей, имам клип но не е от място а от втора от 2000 оборота, и скоро няма да мога да направя клип защото ми протече хидравликата http://vbox7.com/play:b0d4d7190e на клипа съм със зацапан дебитомер и 255/45/17 гуми, имам клип как карам със 180км/ч но не съм го качвал...Сега с изчистен дебитомер набира повече и като сложа 15-ките отпред ще направя клип от място, тези гуми с които карам сега са извън допустимите граници и при скорост от 100 съм реално с 95 км/ч...Didich, аз слагам телефона на волана отгоре и го хващам с тиксо :D
      Тва ли е бързия гоуф? :D :D :D
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        Еййй не го пожалихте Вали ама хич, докато не се видят с някой да покарат тука само си хабим клавиатурите.Вимо, на теб и двете ти коли са доста правени и олекотени, няма да има смисъл изобщо да се пускаш със стоков голф АРЛ Вали, ако имаш идване към София звънни ще се видим и ще замерим, ако не с летните, то със зимните гуми
        punto HGT

        Коментар


          BO написа:
          Защо не приемеш предложението на колегата Bimero?Както виждам той ти предлага 100лв за една гонка ако не ти вземе поне 15м.Ако казваш, че държиш ГСИ, то взимаш веднага 100лв. Аз лично не виждам какво губиш. Демек директно отиваш, взимаш 100лв и се прибираш. :P
          И как да го отнеса като не мога? Нормално ГСИ ме отнася с една кола кола и нещо... Ако и двете коли са нормални не може да ме отнесе с 15метра максимум 7-8 метра при напълно нормални коли и технически изрядни...И да не забравяме че голфа също може да се чипоса и тогава нещата се променят коренно, в събота пробвахме гонка със същия голф само че с чип, отнесе ме с малко повече от две коли...Ако са правени подобрения по Астра-та нищо чудно и с повече от 15 метра да ме отнесе, но в такъв случай е редно голфа поне един чип да има за да са равностойни колите
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар

          Working...
          X