Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    emzo написа:
    Що бе ? Не по-силно от това 1.6 да отвее Стило по баира
    чесно да ти кажа нямам наблюдения върху стилото въпреки че много ми харесват но не подценявайте така tdi и то 3-те червените.
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    Коментар


      Е повече от ясно е, че се гъбаркаше колегата, то само 2 червенки ще го карат да си говори сам, какво остава за 3
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        emzo написа:
        Е повече от ясно е, че се гъбаркаше колегата, то само 2 червенки ще го карат да си говори сам, какво остава за 3
        най накрая да сме на едно мнение.
        fiat bravo 1.6 16v gt
        fiat marea 1.9 8v jtd
        fiat punto 1.7 td
        fiat marea 1.6 16v

        Коментар


          аз имам мерак да се пусна с колегата с жълтото браво да видя какво ще стане.и без това живееме на 100 метра един от друг
          fiat bravo 1.6 16v gt
          fiat marea 1.9 8v jtd
          fiat punto 1.7 td
          fiat marea 1.6 16v

          Коментар


            superfiata написа:
            аз имам мерак да се пусна с колегата с жълтото браво да видя какво ще стане.и без това живееме на 100 метра един от друг
            Ами хайде де и ако може някой да направи клипче пак.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              не съм готов още, щяхме през седмицата да се разберем ама колата е зазимена временно докато и направя гражданска че ме е страх да я карам така,времето е лигаво с тия галоши зимни нямам тръгване,нека да закача летните да оправя гражданската да поревизирам мотора преди пролетта и обещавам да се пуснеме
              leave something of the happiness you bring

              Коментар


                Сериозно обмислям след годинка, като ми омръзне Стилото, да си взема 1.6 !Като този път не се е*а*ам.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  emzo написа:
                  Сериозно обмислям след годинка, като ми омръзне Стилото, да си взема 1.6 !Като този път не се е*а*ам.
                  Недей, не си свикнал, как ще я укротиш тази чутовна мощ?
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    emzo написа:
                    Сериозно обмислям след годинка, като ми омръзне Стилото, да си взема 1.6 !Като този път не се е*а*ам.
                    Колега, с риск да те обидя - 1.6 е кола за шофьори с голям стаж и близки до джедайските рефлекси.
                    3.0CRD

                    Коментар


                      Е казах 1.6, но не доуточних какво:1.6 MJTD/16v - 90к.с.И пак ще ги правя на луди по баирите.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        emzo написа:
                        Е казах 1.6, но не доуточних какво:1.6 MJTD/16v - 90к.с.И пак ще ги правя на луди по баирите.
                        :D :D :D
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          Lane Staley написа:
                          emzo написа:
                          Сериозно обмислям след годинка, като ми омръзне Стилото, да си взема 1.6 !Като този път не се е*а*ам.
                          Недей, не си свикнал, как ще я укротиш тази чутовна мощ?
                          Ще я укроти по-най-сигурния начин-монтаж на АГУ. Защото 1.6 е много икономичен двигател,но за всеки случай е "газиран". И тогава става самолет.
                          Octavia RS
                          Evo 10-служебната играчка.

                          Коментар


                            Колега Red Storm, ти какво направи с твоето Седичи Поздрави от мен
                            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                            Коментар


                              Red Storm написа:
                              Lane Staley написа:
                              emzo написа:
                              Сериозно обмислям след годинка, като ми омръзне Стилото, да си взема 1.6 !Като този път не се е*а*ам.
                              Недей, не си свикнал, как ще я укротиш тази чутовна мощ?
                              Ще я укроти по-най-сигурния начин-монтаж на АГУ. Защото 1.6 е много икономичен двигател,но за всеки случай е "газиран". И тогава става самолет.
                              Не всички могат да карат самолети като ЖТДта,то на вас водачите на тези самолети не ви трябват книжки ами свиделства за управление на нископрелитащи самолети.Газирай си водата.

                              Коментар


                                Кака се ожени!ред.: Когато има реални резултати с клипове и свидетели - темата ще бъде отключена за коментари.

                                Коментар

                                Working...
                                X