Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Че к’во и е на миризмата ? Дизела си мирише мноу яко Ако някой е навит на теста с пуснат климатик на равно, на надолнище на свирка - само за сток коли де и описаните в темата :D
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      emzo написа:
      Че к’во и е на миризмата ? Дизела си мирише мноу яко Ако някой е навит на теста с пуснат климатик на равно, на надолнище на свирка - само за сток коли де и описаните в темата :D
      Аз вместо на климатик може ли да се пусна на ръчна?
      BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #18
        [quote"
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #19
          Re: Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

          Atanas71 написа:
          Не те разбрах бъди по ясен . Мен ли предизвикваш :D Не не искам да правя изпълнения с ЖТД 1.9 105к.с. ще ми се смее целия Авто Клуб Карлово че съм почнал да скачам на по слаби коли защото резултата е предизвестен.Съжалявам че продължих да пиша по темата . Няма да споря повече аз си знам за мен . Айде със здраве и дано след мен се успокоите малко че замириса на дизел в раздела на бегачките чип-remap by KGB @ clubalfaromeo.com е сега разбрах че си минал вече през първа точка при ЖТД както бях писал софта си пипнал :D Чипче и вече смело скачаме на 1.6 което ни биеше до сега. Всички го правят това за да почнат да вървят тези дизели :D
          Много обичате да четете през редовете. пояснявам: Предизвикателството е отправено в другата тема към колегата, а в тази е за всеки с 1.6 , които смята че на баир ще бие JTD. Още в 1-я пост съм подчертал изрично че няма да е с моя двигател, защото той не е с оригинален софтуер Това че целия автоклуб щял да ти се смее е смешно само по себе си, защото JTD-то ти скача, а не ти на него. Ти само ще имаш възможност да затвърдиш думите си, защото това "Аз за мен си знам" са празни приказки. Досега никъде не видях някой с Браво/а/Мареа 1.6 да напише "Аз съм съгласен да пробваме, чакам JTD "ред.: Сега се сетих - не искаш, за да не ти се смее целия автоклуб карлово как печката те е издухала. ?iv_laz - в заглавието на темата специално е упоменато че ще е на баир, защото от това започна целия спор - че 1.6 издухвал всякакви дизели на баира, които не знам си какво в облаци пушек. Затова темата е "на баир".

          Коментар


            #20
            Re: Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

            [quote="
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #21
              Цитат:
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #22
                Аз съм навит. Само не ми идва на акъла къде ще е този баир.
                BRAVO 1.6 16V

                Коментар


                  #23
                  Eла ми на гости, ама вземи и 3ти човек да снима, да няма после ама то това, онова ....
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #24
                    Atanas71 написа:
                    Цитат:Сега се сетих - не искаш, за да не ти се смее целия автоклуб карлово как печката те е издухала. ? Ти на игра на думи ли си играеш или
                    В случая се получава така - "предизвиквам те!" - "Не, не искам, защото аз за мен си знам че ще победя." - Ако си безпристрастен наблюдател - звучи ли ти сериозно? На мен - не.

                    Коментар


                      #25
                      Не разбрах има ли в Пловдив вървящи JTD-та?
                      BRAVO 1.6 16V

                      Коментар


                        #26
                        колегата naskobg май е от пловдив Airfan също, ама ме съмнява да се навият на наще глупости.

                        Коментар


                          #27
                          naskobg не го бройте, той е JTD100, като спечели ще рекат, че не е честно и че JTD100 бяга повече от JTD105
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #28
                            emzo написа:
                            naskobg не го бройте, той е JTD100, като спечели ще рекат, че не е честно и че JTD100 бяга повече от JTD105
                            Или после вие да викате, че 1.6 16V e било, защото JTD-то е било с малкия мотор.
                            BRAVO 1.6 16V

                            Коментар


                              #29
                              Оправдание винаги ще се намери Винаги вятъра духа според зависи.

                              Коментар


                                #30
                                Е сега си е опасно за такива фиести нека времето се затопли да се сложат обратно летните гуми а в стара загора има място където може да се експереминтира стига дизилаците да вървят и на повече завои ама ще е големия смях когато накрая 1,6тицата и Жтд-ти завършат с изравнени муцуни на финала. За баира може и 16волтовото 1 и пеш да падне ама на равно ще здъвче 1,9то Жтд.Ако изкате аз съм надъхан ама като е горещо и непосилно да се кара без клима за да може да не ми превъртат гумите като подам гас с 180 че много гадно мирише после то маи туи им е дефекта на 1,6 че и с 220 пилят гуми .
                                Subaru B9 tribeca 3.0
                                Peugeot 307 04
                                Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                                Fiat Brava 1.6 16V 103

                                Коментар

                                Working...
                                X