Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Досадни реклами във форума!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Тук се повдигат два въпроса-за парите от реклама и за мястото на рекламните постове. По първия не знам какво толкова се дискутира-рекламни карета има и сега и те струват пари, така че не виждам разлика с досегашното положение. За рекламните постове-еми да неприатни са, всеки от нас посещава и други форуми, където ги има-fiatforum.com например (че да е съвсем по темата). В края на краищата най-важното за този форум са потребителите му. И понеже нещата трябва да се направят така, че да е удобно на мнозинството от тях, защо не се пусне една анкета и хората да си гласуват-да има или не рекламни постове-чиста работа. Аз лично смятам, че не е непреодолима пречка да ги има още повече, че "с всичко се свиква" стига да има защо. С новия скин така или иначе ще се наложи да се ориентираме отново :D
    Fiat Stilo 1.8 16V

    Коментар


      #32
      PASSARELLA написа:
      Илко, тука нема никакво подмятане - аз директно си го казвам, защото така ми изглежда.И освен това ти казах - кажете колко пари ви трябват и за какво? Иначе приказки от сорта " форума се разраства и трябват пари" са абсолютно лишени от смисъл - тоя форум не произвежда строителна техника в крайна сметка!
      Пич ти добре ли си или пак трябва да си наопаки на всичко. Рекламата е начин да се подпомогне форума. Наистина ли мислиш че пари не трябват за нищо. Ако питаш мен, реклами трябваше да има много отдавна.
      FIAT Bravo JTD GT '99

      Коментар


        #33
        От какъв зор сте седнали да давате обяснения, незнам. Пасарелката негодува срещу рекламите посред филма, ама не изключва телевизора, ами продължава да си гледа филма.Един съвет френдски от мен към "негативно настроените":- Колеги, на средата между ляв и десен бутон на мишката, има колелце, наречено "СКРОЛ"...лееееко надолу, за да пропуснете т.нар. "рекламно мнение"...и филма продължава.Пасарелата с цветущият си израз и заядлив тон да не се пъне, щото да не му сложим като подпис някоя "овлажнена попиваща дамска превръзка", позната от рекламите.... / туй беше шега, не го преекспонирай /И мен ме дразнят всякакъв тип реклами, но когато по време на интересен филм пуснат блока, хващам цигарите и тъкмо време за една цигарка на балкона. Що се пънете, незнам.....

        Коментар


          #34
          Ето я темата в резултат на която беше купен сървър.В момента в него работят 4 диска:един нов закупен съвсем наскоро за Download секциятаедин подменен преди няколко месеца но не е нов за бекъп2 SCSI диска втора употреба включени в RAID масив на който е инсталиран форума и сайта - единият от тях в момента е извън строя.Понеже чисто новите SCSI дискове са безумно скъпи вариантър е преминаване към бързи SATA дсикове.Като е наложително да се купят два еднакви + SATA контролер (или SATA RAID контролер)Обсъждаше се идеята да се подмени целия сървър с по нов ... засега наличния издържа на натоварването но при темповете на увеличаване на потребителите скоро може да се почувства забавяне.Пари се харчат и за други неща - не само за сървъра, но моята компетенция е форума.Самофинансирането на форума чрез показване на реклами е най лесният начин за неговата поддръжка. Вярно - рекламите са неприятни но още по неприятно да си вадим пари от джобовете. Нямаме и някаква фирма която да стои зад форума. Затова моето мнение че в някаква степен трябва да се примирим с рекламите.Ако някой още смята че от този форум се печелят пари и някой ги прибира - бърка.Надявам се един ден да се достигне ниво позволяващо заплащане на труда на хората които го поддържат.Защото в момента всичко се прави на добро желание и ентусиазъм - които при такива обвинения намаляват ...

          Коментар


            #35
            На мен пък начина, по който сега изглежда форума повече ми харесва от новата платформа. Иначе нека си има реклами.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #36
              На който не му харесват рекламите да си инсталира това:https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865Аз лично реклама тук не съм видял, даже специално отворих форума с друг браузер, че да видя къде са и за какво е цялата дандания (някой може ли да хвърли един линк, може и на ЛС към такъв рекламен пост да видя какво представлява)Иначе успех на колегите администратори, желая им скорошна подмяна на харддиска
              Fiat Brava 1.2 16V, 1999
              Peugeot 307 1.6 16V, 2007

              Коментар


                #37
                И тук започна да мирише...Не разбирам защо групово се нахвърляте срещу Пасарела, при положение, че поста му е доста логичен и има правото да го сподели. Има една групичка, която винаги всичко знае и винаги е права и убеждава всички в това. Ай стига!!! И мен ме дразнят рекламите/новите/ и началническите постове. За повечето от нас форума е за забавление и взаимопомощ, не искаме да си говорим за ЕТ-та, ЕООД-та, пари-мари, реклами и др. Това го има по цял ден и в офисите ни, и навсякъде. Вечер, вкъщи пред компютъра, искаме нещо различно. То е ясно, че пари трябват навсякъде и за всичко, просто не го набивайте във всеки ред, все едно сме супер малоумни...
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                Коментар


                  #38
                  la squadra azzurra написа:
                  И тук започна да мирише...Не разбирам защо групово се нахвърляте срещу Пасарела, при положение, че поста му е доста логичен и има правото да го сподели. Има една групичка, която винаги всичко знае и винаги е права и убеждава всички в това. Ай стига!!! И мен ме дразнят рекламите/новите/ и началническите постове. За повечето от нас форума е за забавление и взаимопомощ, не искаме да си говорим за ЕТ-та, ЕООД-та, пари-мари, реклами и др. Това го има по цял ден и в офисите ни, и навсякъде. Вечер, вкъщи пред компютъра, искаме нещо различно. То е ясно, че пари трябват навсякъде и за всичко, просто не го набивайте във всеки ред, все едно сме супер малоумни...
                  А да те питам... ти били дарил 50-100лв. за нов сървър? Или би ли плащал 30-40лв. членски внос всяка година? Безплатни удоволствия няма, сори! Пределно ясно ви се обясни, какво е положението и не виждам, защо трябва все някой да е контра!? Вместо това вземете да увжавате хората, които полагат безплатен труд това тук да продължава да съществува!!! Ще се държа началнически, защото този форум ме засяга и съм се грижил някога за него, като за нещо много мило и ценно!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #39
                    АМАН ОТ ГОТОВАНКОВЦИ-МЪРМОРКОВЦИ!ДОСЕГА ЗА ТОЗИ ФОРУМ И СДРУЖЕНИЕ ПАРИ САМО СА ДАВАНИ И ТО ОТ ДЖОБОВЕТЕ НА СЪЩАТА ТАЗИ МАЛКА ГРУПА ХОРА, КОЯТО НЕКВИ ДРИШЛЬОВЦИ ТУКА Я ОБВИНЯВАТ В ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАНЕ!!!(ПОНЕ ЗА БЛИЗКОТО БЪДЕЩЕ ОТ 1-2 ГОДИНИ СЕ ОЧЕРТАВА ТОВА ДА ПРОДЪЛЖИ!)ОТ СЪЩАТА ТАЗИ МАЛКА ГРУПА ХОРА (И АЗ СЪМ ИМАЛ ЧЕСТТА ДА СЪМ В НЕЯ ПРЕДИ), КОЯТООТДЕЛЯ ОТ ЛИЧНОТО СИ СВОБОДНО ВРЕМЕ, ПРЕЗ КОЕТО МОЖЕ ДА Е СЪС СЕМЕЙСТВОТО СИ НАПР., ОТДЕЛЯ ПАРИ ОТ СВОЯ ДЖОБ, ВМЕСТО ДА КУПИ НЕЩО ЗА СЕМЕЙСТОВТО СИ НАПР., ТРОВИ СИ НЕРВИТЕ СЪС ВСЯКАКВИ ОЛИГОФРЕНИ ДЕТО ЩОТ ИМ СКИМНАЛО И ПОЧВАТ ДА ТЪРСЯТ СМЕТКА... И СЕГА, КОГАТО ВЕЧЕ ИМА СДРУЖЕНИЕ И НЕЩАТА СЕ РАЗДВИЖВАТ ПАК БЛАГОДАРЕНИЕ НА ЛИЧНИТЕ УСИЛИЯ, ВРЕМЕ И СРЕДСТВА НА ТЕЗИ ХОРА, КОГАТО ТЕ СЕ ОПИТВАТ ДА ВДИГНАТ ФОРУМА И СДРУЖЕНИЕТО НА КРАКА - ЗА ДА МОЖЕ ТЕ ДА СЕ САМОИЗДЪРЖАТ ОТКЪМ ФИНИКИЙСКИ ЗНАЦИ - СЕ НАДИГА ВОЙ!ИМАЛО РЕКЛАМИ - АМИ ЩЕ ИМА! ДРАЗНЕЛИ ГИ - АМИ И МЕН МЕ ДРАЗНЯТ, НО КОЛКО НЕЩА В ТОЯ ЖИВОТ ВИ ДРАЗНЯТ, НО НЕ МОЖЕ БЕЗ ТЯХ? ВМЕСТО ДА НАДИГАТЕ ВОЙ - КЛИКАЙТЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕВЪРХУ ТЕЗИ РЕКЛАМИ - ТАКА ЩЕ ПОМОГНЕТЕ С КАКВОТО МОЖЕТЕ НА ФОРУМА ДЕТО УЖ МНОГО ГО ОБИЧАТЕ! ТИПИЧНО ПО БЪЛГАРСКИ - НЕМА НЕМА - ПА ТОКУ СЕ ЯВИ НЕКОЙ ДА ДАВА АКЪЛ И ДА ПРЕДЯВЯВА ПРЕТЕНЦИИ КЪМ НЕЩО ДЕТО МУ Е ДАДЕНО НАГОТОВО АМА ВИДИШ ЛИ - НЕ МУ ХАРЕСВАЛО - КАТО НЕ ТИ ХАРЕСВА - ИЗЧЕЗНИ ОТ ТОВА МЯСТО! ТЕМАТА ТРЯБВА ДА СЕ ЗАКЛЮЧИ СПОРЕД МЕН.П.П. НЕ СЪЖАЛЯВАМ И НЕ СЕ ИЗВИНЯВАМ НИТО ЗА ГОЛЕМИТЕ БУКВИ НИТО ЗА ЕПИТЕТИТЕ, КОИТО ИЗПОЛЗВАХ!АКО НЯКОЙ СЕ ЧУВСТВА ОБИДЕН - ДА ДОЙДЕ ДА МИ ГО КАЖЕ В ОЧИТЕ.
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #40
                      doofiat написа:
                      Колеги, които недоволствате, нито сте от най-активните, че да говорите, че рекламите ви бъркат в очите, нито пък сте дали и един лев за форума.
                      Айде сега пък.
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        #41
                        Е хубаво де защо от нищо се прави нещо В повечето автомобилни форуми а и не само автомобилни го има тва нещо,но не съм видял някой да пуска тема против това ! И независимо дали ти ще гласуваш за ФФБ има многооооооо хора които всеки ден пускат по един глас . В крайна сметка както каза Авео имате скрол ... нищо толкова не ви пречи ... И не мисля че този форум е създаден с цел печелене на ГОЛЕМИ пари ...
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #42
                          Vladim написа:
                          la squadra azzurra написа:
                          И тук започна да мирише...Не разбирам защо групово се нахвърляте срещу Пасарела, при положение, че поста му е доста логичен и има правото да го сподели. Има една групичка, която винаги всичко знае и винаги е права и убеждава всички в това. Ай стига!!! И мен ме дразнят рекламите/новите/ и началническите постове. За повечето от нас форума е за забавление и взаимопомощ, не искаме да си говорим за ЕТ-та, ЕООД-та, пари-мари, реклами и др. Това го има по цял ден и в офисите ни, и навсякъде. Вечер, вкъщи пред компютъра, искаме нещо различно. То е ясно, че пари трябват навсякъде и за всичко, просто не го набивайте във всеки ред, все едно сме супер малоумни...
                          А да те питам... ти били дарил 50-100лв. за нов сървър? Или би ли плащал 30-40лв. членски внос всяка година? Безплатни удоволствия няма, сори! Пределно ясно ви се обясни, какво е положението и не виждам, защо трябва все някой да е контра!? Вместо това вземете да увжавате хората, които полагат безплатен труд това тук да продължава да съществува!!! Ще се държа началнически, защото този форум ме засяга и съм се грижил някога за него, като за нещо много мило и ценно!
                          Естествено, че бих! Приятно ми е да бъда всеки ден с форума, така че, искам той да съществува! Обаче, мнения като на Киро, направо ме отвращават! И няма право да нарича никой тук ДРИШЛЬО!!!
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                          Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                          Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                          Коментар


                            #43
                            А Пасарела има право да ни нарича крадци, защото така му изглеждало?!

                            Коментар


                              #44
                              Kuku написа:
                              А Пасарела има право да ни нарича крадци, защото така му изглеждало?!
                              виж сега, прекалено докачливи нещо станахте, нормално ли е според теб?аз не намерих никъде такова определение от пасарела.ако ме коригираш - веднага ще призная грешката си.а по-скоро проблема е в НАТРАПЧИВАТА реклама.никой не се е изказал против рекламата, а само против натрапчивата такава.най-много ме учудва, че хора ,които претендирате да сте загрижени за форума,се направихте на ощипани моми когато в прав текст ви се каза,че подбни реклами във вид на постове са :- лош вкус-натрапчиви-досадни-РАЗВАЛЯТ АТМОСФЕРАТА НА ФОРУМА - това е най-важното,а не парите.Някой ден може и да го разбереш.

                              Коментар


                                #45
                                Тази вечер недоброто ми зрение стана жертва на рекламните постове, които очеизвадно от тук нататък ще бъдат набивани на същото това не добро зрение с цел финансиране и облагодетелстване на членовете и председателят на ФФБ.
                                Дай някаква идея за "НЕнатрапчива" такава...даже направо дефиниция на понятието. Рекламата е винаги НАТРАПЧИВА, защото точно това е основната и цел. Звучи кат "полудевственост"...
                                а по-скоро проблема е в НАТРАПЧИВАТА реклама.никой не се е изказал против рекламата, а само против натрапчивата такава.

                                Коментар

                                Working...
                                X