Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Досадни реклами във форума!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е, са, игра на думи Прав си и не си

    Коментар


      #17
      Ами колеги форумът расте и харчи все повече ресурс и време на хората които се занимават с неговата поддръжка.Тази вечер решихме да направим тест за включване на рекламна позиция по нова обща рекламна кампания в която са включено и други авто-форуми...И аз съм съгласен че рекламите са дразнещи но само чрез тях можем да си осигурим ресурс за поддръжка на форума.Защо трябва да даваме пари от джобовете си?Колкото до подмятането че някой си прибирал парите - ами аз поне не знам да има такъв човек.От известно време се подготвяше преминаването към новата платформа на форума - Фиат-PHPBB3Идеята беше да се изработи професионален скин, а това нещо струва пари.Ако някой от недоволните иска да го направи за без пари да се обади ...-----------------------------------------------Аз преместих темата в този раздел защото именно тук и е мястото.

      Коментар


        #18
        Илко, тука нема никакво подмятане - аз директно си го казвам, защото така ми изглежда.И освен това ти казах - кажете колко пари ви трябват и за какво? Иначе приказки от сорта " форума се разраства и трябват пари" са абсолютно лишени от смисъл - тоя форум не произвежда строителна техника в крайна сметка!

        Коментар


          #19
          За пореден път се убеждавам, че някой хора си нямат понятие колко много време е нужно, за да се поддържа форума.За тях усилието се изразява в изписването на www.fiat-bg.org/forumНе знанието не те оправдава, то само показва слабостта ти!

          Коментар


            #20
            PASSARELLA, айде утре ела на срещата да се запознаем и да ти обясня за какво отиват парите които се изкарват от рекламите.Послените месеци са правени 3 ремонта по машината на форума. A в момента сървърът движи само с 1 диск тъй като вторият диск от RAID масива не работи.Айде ела утре - пари няма да ти искам - ще те черпя едно кафе ...

            Коментар


              #21
              Не вярвам да дойде.По скоро ще търка клавиатурата и разтягя масали.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #22
                Пред екрана всеки е силен, но в очи не може те погледне!Илко, не си губи времето за хора, които няма да го оценят!

                Коментар


                  #23
                  ilkor написа:
                  PASSARELLA, айде утре ела на срещата да се запознаем и да ти обясня за какво отиват парите които се изкарват от рекламите.Послените месеци са правени 3 ремонта по машината на форума. A в момента сървърът движи само с 1 диск тъй като вторият диск от RAID масива не работи.Айде ела утре - пари няма да ти искам - ще те черпя едно кафе ...
                  Ми сутринта ще ходя да сменя маркучлетата на спирачките на Фитьо, че днес изпуснаха и ако успея ще дойда да ме черпи Илко кафе, щом нема да иска пари и да видя аз, какви са тия толкова разходи и чудесии, та чак да се налага Аукро и SDI брокери да рекламират...

                  Коментар


                    #24
                    Колеги, нека НЕ забравяме, че Форума НЕ Е Сдружението Пари трябват за: дизайн на новата весия на форума; поддръжка на интернет адресите; набавяне и ремонт на нужната техника за безпроблемното функциониране на машината поддържаща същите тези интернет адреси, база данни, лична информация на потребителите; дизайн и изработка на календари, на членски карти, на една дузина рекламни материали, на нови стикери, на транспаранти; изработка и разпространение на портфолио с цел засилване и задълбочаване на контактите с потенциалните рекламодатели, спонсори, дарители; гориво и телефонни услуги, за организиране на обществени мероприятия и за какво ли още не.... Тааа, къде е далаверата?!Не забравяйте, че монетата винаги има две страни ДА, може някой ден (дай Боже) да се стигне до там, че Сдружението да се разрастне до толкова, че да се печелят достатъчно пари от дейността и да се гласуват заплати за управляващите, да има премии, награди и поущрения за членовете, НО този ден е много далеч

                    Коментар


                      #25
                      Така като гледам, колегата скоро ще иска и да му плащаме за всяко изписано мнение

                      Коментар


                        #26
                        Супер! Непременно ще дойда на срещата- искам да видя на живо PASSARELLA! Тъкмо ще мога да му кажа лично какво мисля за писанията му.
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #27
                          Не се радвайте толкова, че ще вземе да се откаже

                          Коментар


                            #28
                            Аз пък съм за рекламите!На никой не пречат,по какъвто и начин да е!Колеги осъзнайте се,какво толкова ви пречат!Има си причини за да ги пуснат!
                            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                            Коментар


                              #29
                              Re: Досадни реклами във форума!

                              PASSARELLA написа:
                              П.П. От днес нататък, до разрешаване на случая, спирам да гласувам за ФФБ, където и да било!
                              Колега,защо толкова се правиш на велик!Аз пък да ти кажа,че всеки божи ден гласувам за ФФБ,и ще продължавам да го правя!
                              ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                              Коментар


                                #30
                                PASSARELLA написа:
                                Ми сутринта ще ходя да сменя маркучлетата на спирачките на Фитьо, че днес изпуснаха и ако успея ще дойда да ме черпи Илко кафе, щом нема да иска пари и да видя аз, какви са тия толкова разходи и чудесии, та чак да се налага Аукро и SDI брокери да рекламират...
                                Едва ли ще отидеш... :D Мога да се обзаложа даже!Kuku ти се хвана за думите ми, но се оказа, че съм прав все пак, нали?Хайде всеки, който мисли, че някой го мами и ограбва да се запознае с разходите на форума и приходите от реклами. Идете на някоя среща и се вижте с Илко например за да ви обесни някои неща макар, че ми се струва, че не е длъжен да го прави. Ако искате да се поровя и да ви намеря списъка с хората, които някога закупихме сървър и Здравко Габровски направи така, че този форум да съществува!?
                                Frontera Sport, X20SE март 1998

                                Коментар

                                Working...
                                X