Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Досадни реклами във форума!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Досадни реклами във форума!

    Скъпи клолеги,драги другарки и другари от "Модераторски екип",другари администратори,другари членове на ФФБ,другари събирачи на членски внос,Тази вечер недоброто ми зрение стана жертва на рекламните постове, които очеизвадно от тук нататък ще бъдат набивани на същото това не добро зрение с цел финансиране и облагодетелстване на членовете и председателят на ФФБ. Бих искал да изкажа най-искреното си възмущение от подобно обидно и кощунствено нещо спрямо причината и идеята този форум да бъде. Аз искам да кажа, че не отварям този сай за да гледам реклами, винаги на мястото на пост номер 2, които досадно, нежелано и противно мигат срещу мен и всячески се опитват да привлекат малкото ми внимание. Забележителни са опитите за продуктивно и изобретателно позициониране на тези реклами, с което предполагам се цели Фиат Форум България да бъде привлекателно за Н.В. Рекламодателя място. За съжаление всичко това е в ущърб на обикновения потребител, който иска да се разсее за 5-10 минутки чрез форума, говорейки с хора от своята социална група.Ето защо настоявам да се даде възможност на регистрираните потребители възможността да избират дали да виждат или не тези мигащи идиотщини. Ако не желаете да направите това повече от нормално нещо - моля, кажете ми точно колко пари са ви необходими и за какво, също и в какъв срок от време и да се опитам да ви ги дам, че да престанете да издевателствате над и без друго затрудненото ми зрение!Предварително благодаря за становището...П.П. От днес нататък, до разрешаване на случая, спирам да гласувам за ФФБ, където и да било!

    #2
    Какво става , какви са тези реклами във всяка тема.Добре някой е решил да прави нещо каквото и да е то , и с каквато и цел да е но нека Форума поне си остане такъв какъвто си беше.Сдружения членове и темподобни , фирми партньори и т.н.т. Нещо се губи с тези реклами по темите във Форума Все пак във всеки сайт ни затрупват с реклами , поне тук беше спокойно и си имаше тема за бизнес-обяви
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Чувате ли се, какво говорите!!?!?!? Кой мислите, че ще се облагодетелства и с, колко според вас!?!?? Знаете ли, че домейна и хостването струват пари? Хайде престанете с глупостите, защото лично аз съм давал пари за сглобяването на сървъра и за дизайна на форума, а не съм получил нищо материално. Всъщност получих - стикер, като много от вас.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Vladim написа:
        Чувате ли се, какво говорите!!?!?!? Кой мислите, че ще се облагодетелства и с, колко според вас!?!?? Знаете ли, че домейна и хостването струват пари? Хайде престанете с глупостите, защото лично аз съм давал пари за сглобяването на сървъра и за дизайна на форума, а не съм получил нищо материално. Всъщност получих - стикер, като много от вас.
        Мисля че има две мнения по темата преди твоето не ги обвързвай в едно . Някаде да съм казал това за облагодетелстването
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          Чудя се точно какво да напиша, но честно казано и на мен не ми е никак приятно това с рекламата. Доста натрапваща и дразнеща е. Губи се малко от атмосферата на форума и ми се струва, че ще има потребители, които ще влизат по-рядко само за да не се дразнят.Лично мнение........
          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
          BMW X3 3.0D Aut

          Коментар


            #6
            PASSARELLA написа:
            ...Ето защо настоявам да се даде възможност на регистрираните потребители възможността да избират дали да виждат или не тези мигащи идиотщини.
            И аз !!! И аз !!! И аз !!!И кой е л...... г.. , който предложи, гласува и прие да има реклами като постове???Ей много силно почва да смъ... на $$$Момчета - ОПРЕДЕЛЕНО се уляхте!!!Нито е добър вкус,нито е добър тон - да ти се набиват реклами като постове.има една българска поговорка "Лаком г.. кръв се.. "по принцип имам лошо мнение за Пасарела - резултат от постовете му,но това беше ДОСЕГА !!!БРАВО от мен за добре обоснования и изчерпателен пост !!!

            Коментар


              #7
              Почти всички форуми тръгнаха по този път.Кофти.Да и за поддържането на форума трябват пари,но си мисля,че това може да стане и с рекламите отгоре и с членския внос за клуба.Не виждам смисъл от тези дразнители.

              Коментар


                #8
                тъпо е точно по този начин да правиш реклама за да избиваш кинти за "подръжка на сайта",ИМАШЕ един такъв форум в който членувахме повечето.Реклама? ок,но във всяко мнение и на всяка страница?не е това начина
                BRAVA 1.9 JTD 105hp+ EX
                E46 320D

                Коментар


                  #9
                  Dedra 2.0 написа:
                  ...с членския внос за клуба...
                  Няма понятие членски внос, клуб също! Надявам се скоро администраторите да споделят, защо се е наложил този нов тип реклама, явно досаден за потребителите.
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Vladim написа:
                    Dedra 2.0 написа:
                    ...с членския внос за клуба...
                    Няма понятие членски внос, клуб също!
                    Ко няма?

                    Коментар


                      #11
                      Kuku написа:
                      Vladim написа:
                      Dedra 2.0 написа:
                      ...с членския внос за клуба...
                      Няма понятие членски внос, клуб също!
                      Ко няма?
                      Ко не разбра?
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Ще ме извините, ама човек с нарушения на правилата да пуска безмислена тема си е нагло. В дадени моменти, той не уважава мненията на съфорумците си, а какво да говорим за грижа за форума на Фиат.Колеги, които недоволствате, нито сте от най-активните, че да говорите, че рекламите ви бъркат в очите, нито пък сте дали и един лев за форума. Като стане дума за пари всеки се дърпа, иначе преди това си е изтрил клавиатурата да се бие в гърдите. Моля Ви, осъзнайте се. В кой век живеете?! Навсякъде сте заобиколени от реклами - още една във форума ще ви бъде в повече ли? Направете това усилие за форума и за бъдещето му! Уважавайте труда на модераторския екип. Те отделят част от личното си време, за да го има това свободно пространство в интернет мрежата. Не е лесно!

                        Коментар


                          #13
                          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                          Коментар


                            #14
                            Vladim написа:
                            Kuku написа:
                            Vladim написа:
                            Dedra 2.0 написа:
                            ...с членския внос за клуба...
                            Няма понятие членски внос, клуб също!
                            Ко няма?
                            Ко не разбра?
                            От поста ти разбрах, че няма понятие "членски внос" и няма "клуб" А не разбрах, защо го казваш?

                            Коментар


                              #15
                              Kuku написа:
                              А не разбрах, защо го казваш?
                              Еми виж цитата по-горе. Клуб няма, няма и да има такова понятие (сдружение е друго). А членски внос, кой е плащал?
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X