Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обуват колите в "чорапи"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обуват колите в "чорапи"

    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Няма никакво инфо за тези чорапи освен в новините.Иначе си има и други подобни вериги които са много по добри от стоманените.Sherpa
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      тези "чорапки" изглездат много интересни .... ето тук има малко клипчета с демонстрации http://www.youtube.com/results?searc...search_type=и сайт на производител: http://www.autosock.us/предполагам има много други производители но това първо ми попадна
      Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

      Коментар


        #4
        Това изглежда много добре и компактно ,знае ли някой откъде може да се купи и каква му е цената?
        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

        Коментар


          #5
          Дано и да топлят
          "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
          не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

          Коментар


            #6
            Веригите са последното нещо което ще си купя за колата! В цялата ми шофьорска кариера (книжка от ’89, личен автомобил от ’97) не ми се е налагало и веднъж да слагам! Преди да почне да ми пречи снега ще стана на снегорин (клиренса ми е по малък от съпротивлението на снега върху гумите, демек то като е висок снега и сложа вериги какво да ползвам предния спойлер като лопата на снегорин ли).
            F31 BMW 320d

            Коментар


              #7
              Знам ги много добре. Бяха ми ги донесли от Германия и 2 пъти съм ги ползвал.Вече май ги предлагат и в България.Попаднах на www.autosock.bg

              Коментар


                #8
                pavels написа:
                Знам ги много добре. Бяха ми ги донесли от Германия и 2 пъти съм ги ползвал.Вече май ги предлагат и в България.Попаднах на www.autosock.bg
                ехеееобаче как се регистрира и първото ти мнение е реклама :D няма да го трия защото е полезнодай подробности
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  Sev написа:
                  pavels написа:
                  Знам ги много добре. Бяха ми ги донесли от Германия и 2 пъти съм ги ползвал.Вече май ги предлагат и в България.Попаднах на www.autosock.bg
                  ехеееобаче как се регистрира и първото ти мнение е реклама :D няма да го трия защото е полезнодай подробности
                  Направени са от някакъв специален материал и според TUV теста се справят по-добреот металните вериги както при тръгване, така и при спиране. Слагат се за около 20 секунди на колело и за толкова се и свалят.Няма шанс да прецака протектора на гумата, няма и вибрации докато караш.Тежат около 1 кг и не дрънчат в багажника. Не е добре да ги караш по чист асвалт, защото се износват по-бързо.Иначе като размери сега чета, че покриват между 12’’-21’’.

                  Коментар


                    #10
                    и цената е приемлива според менгрубо около 100-на лева
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Ама нещо сайта им е в процес на разработване и не се отваря.
                      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                      Ex.Opel Astra

                      Коментар


                        #12
                        Цена в сайта за размер 185/60/14 е 79.99 ЕВРО http://www.autosock.us/iteminfo.asp?type=ASX20
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #13
                          krasio_79bs написа:
                          Цена в сайта за размер 185/60/14 е 79.99 ЕВРО http://www.autosock.us/iteminfo.asp?type=ASX20
                          На мен ми показа:ItemNo ASX20Price $79.99
                          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                          Коментар


                            #14
                            z_sutrov написа:
                            Ама нещо сайта им е в процес на разработване и не се отваря.
                            Пуснали са го вече.

                            Коментар

                            Working...
                            X