Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16v vs. Golf 3 1.8 GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Давай смело ,ако някой ми покаже голф който на втора направи стотака ще му повярвам че ще ме бие, а за скорост няма смисъл да се ,говори достатъчно легенди golf съм видял Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 късмет иначе ще трябва да си купувам golf Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

    Коментар


      #17
      milen11 написа:
      Давай смело ,ако някой ми покаже голф който на втора направи стотака ще му повярвам че ще ме бие, а за скорост няма смисъл да се ,говори достатъчно легенди golf съм видял Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 късмет иначе ще трябва да си купувам golf Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
      Ще ти покажа, само тряа да дойдеш до Стара Загора. Мотора му е 1.6 карбуратор и на 2-ра прави 120 - нищо, че ги дига цял ден Колата е на газ

      Коментар


        #18
        Uox написа:
        milen11 написа:
        Давай смело ,ако някой ми покаже голф който на втора направи стотака ще му повярвам че ще ме бие, а за скорост няма смисъл да се ,говори достатъчно легенди golf съм видял Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 късмет иначе ще трябва да си купувам golf Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
        Ще ти покажа, само тряа да дойдеш до Стара Загора. Мотора му е 1.6 карбуратор и на 2-ра прави 120 - нищо, че ги дига цял ден Колата е на газ
        и аз имам един приятел който беше пак с 1.6 на газ и правеше на 2-ра 120,ама друг е въпроса за колко време

        Коментар


          #19
          преди 2 седмици на гонките бих 2 такива с Регата 1.5 75коня,а си представям ти какво ще го направиш с бравото
          FIAT Bravo 1.2 16V 82k.c.

          Коментар


            #20
            milen11 написа:
            Давай смело ,ако някой ми покаже голф който на втора направи стотака ще му повярвам че ще ме бие, а за скорост няма смисъл да се ,говори достатъчно легенди golf съм видял Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 късмет иначе ще трябва да си купувам golf Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
            Гоуф4 2000 20v turbo колкото и да не ми се иска да признавам си ги прави с лекота 100 на втора
            Subaru B9 tribeca 3.0
            Peugeot 307 04
            Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
            Fiat Brava 1.6 16V 103

            Коментар


              #21
              Dikata_BG написа:
              milen11 написа:
              Давай смело ,ако някой ми покаже голф който на втора направи стотака ще му повярвам че ще ме бие, а за скорост няма смисъл да се ,говори достатъчно легенди golf съм видял Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 късмет иначе ще трябва да си купувам golf Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
              Гоуф4 2000 20v turbo колкото и да не ми се иска да признавам си ги прави с лекота 100 на втора
              Че то такъв гоуф не знам да има Да не е 1.8
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #22
                Dikata_BG написа:
                milen11 написа:
                Давай смело ,ако някой ми покаже голф който на втора направи стотака ще му повярвам че ще ме бие, а за скорост няма смисъл да се ,говори достатъчно легенди golf съм видял Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 късмет иначе ще трябва да си купувам golf Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                Гоуф4 2000 20v turbo колкото и да не ми се иска да признавам си ги прави с лекота 100 на втора
                абе на чичо ми опел вектрата 90-та година 2.0 i ги прави с лекота 100 на 2-ра Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

                Коментар


                  #23
                  Какво стана с гонката? Аз януари мвсвц като я четох тая тема и само се позасмях и я отминах! Типо-то 1.6 двувалката го къса тоя гоуф, поне на старта, а с бравото направо ще е подигравка!

                  Коментар


                    #24
                    ///// написа:
                    Какво стана с гонката? Аз януари мвсвц като я четох тая тема и само се позасмях и я отминах! Типо-то 1.6 двувалката го къса тоя гоуф, поне на старта, а с бравото направо ще е подигравка!
                    И не само на старта ,изпробвано...
                    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                    Коментар


                      #25
                      Не знаех че критерия дали една кола е силна, е да прави 100 км/ч на 2-ра А ако прави 120 км/ч на 2-ра какво, за супер кар ли се брои

                      Коментар


                        #26
                        Tie написа:
                        Не знаех че критерия дали една кола е силна, е да прави 100 км/ч на 2-ра А ако прави 120 км/ч на 2-ра какво, за супер кар ли се брои
                        За някои може би ...Иначе друг е въпроса за колко време ги прави тези 120 и в какви обороти е двигателя?
                        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                        Коментар


                          #27
                          май гонката няма да я бъде, макарче вскички знаехме как ще свърши
                          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                          Коментар


                            #28
                            Grisha_bravo написа:
                            май гонката няма да я бъде, макарче вскички знаехме как ще свърши
                            Освен аз да се пусна с Мареата Уикенд 1.6 . Един приятел има такъв Голф3 1.8 90к.с. много пъти си е тръгвал "ревешката" Амбицирах се яко като видях темата от коя дата е Този път ще вкарам един оператор с камера отзад във фургона на Мареата да снима поражението на Голфа. Камерата трябва да има голям зум защото Голфа се превръща в ей такава . точка Аз така обичам да ги правя с клипче за да няма тън мън и да създавам работа на някой пезевеге да търси дали клипа е монтиран , аджеба имали монтаж.
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #29
                              хайде колега правете гонката да им развалим усмивките на голфаджийте
                              Fiat Marea Weekend 1.6 16v 103к.с
                              Fiat Idea 1.3 16v MultiJet 70k.c

                              Коментар


                                #30
                                arsenal6890 написа:
                                хайде колега правете гонката да им развалим усмивките на голфаджийте
                                Какво мислиш обсъждах на редовната среща тази вечер :D Компанията от Форума беше на три съединени маси а на съседна беше седнала моята "жертва" с Голфа с друга компания. За сега проблема е как да скрием оператора , защото този с Голфа е малко особняк и като види човека с камерата отзад в Мареата може да се откаже Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Обещавам до 10 дена да направим гонката
                                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                                Коментар

                                Working...
                                X