Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

А вие купихте ли си винетка?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Годишни винетки за лек автомобил няма никъде вече.Днес бях свидетел на един от обектите на ОМВ във Варна как служителката обясни ,че инкасото тази сутрин е доставило само 30 бр.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      Днес я зялепих моята... и махнах старата. На Ланчата... Фиата - градско... Купих я от централна поща на 31.01.2013 - никви проблеми и опашки...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        Не съм си купил, защото няма минетки. Голям смях.

        Коментар


          Аз тази година няма да купувам годишна. Поради финансови причини.Ще се опитам да изкарам годината така, когато ми трябва тогава ще си купя винетка. И без това море няма да има, пак поради по-горните причини
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            Неска си взех - ще си я менкам между колите както всяка година......не мога да карам 2 коли наведнъж все пак......
            Alfa 156 2.0 TS
            Alfa 156 20VTurbo
            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
            Locost TF1 3.0V6

            Коментар


              Тази сутрин свалих старата, бръмнах до пощата и на място си залепих новата. По бензиностанциите от вчера няма никъде, но по пощенските клонове има! Преди мен един водач си купи, а като зареждах на бензиностанцията изпратих още един колега до пощата.
              Няма начин да няма начин!

              Коментар


                Аз си купих преди две седмици, но все отлагам/забравям да я лепна и си стои в жабката. Дано да не забравя, преди да тръгна за някъде.
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  Аз си купих още в средата на януари и си я лепнах миналата седмица , и така избегнах проблеми с недостатъчни винетки. Макар че като си купувах моята, на предишните места където имаше сега нямаше и си взех от пощата.

                  Коментар


                    И аз се опасявах, че намирането на годишна винетка ще бъде трудно след началото на новата година. За това си купих, още декември месец

                    Коментар


                      Винаги отдалеко да е по-леко.
                      Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                      Коментар


                        Днес на ОМВ на Околовръстното на Бояна нямаше годишни, купих от Шел-а след ОМВ-то.
                        Ex Fiat 126P
                        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                        Alfa Romeo 147 1.6 TS
                        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                        Коментар


                          Все пак каква е целта на темата
                          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                          Коментар


                            Жената купи тоя път винетката, обаче за разлика от друга година тази не са и дали квитанция. Само винетка и касов бон. На касовия бон отзад написал продавача някакъв номер. Хм. Така ли трябва да е?

                            Коментар


                              винетка

                              Чакам да ми вземат една без пари че сега не ми се дават Иначе проверяват на изхода АТМ Люлин и не е препоръчително тръгването без нея макар че няма знак ВИНЕТКА
                              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                              Коментар


                                ls1 написа:
                                Само винетка и касов бон. На касовия бон отзад написал продавача някакъв номер. Хм. Така ли трябва да е?
                                И на мен ми дадоха само винетка и касова 6ележка. Аз това го раз6ирам, че дори и касовата не е нужно да я пазиш.Чл. 11. (1) Винетката се състои от две части-едната част-винетен стикер, се залепва на видно място на долния десен ъгъл на предното стъкло на пътното превозно средство, а другата част се съхранява от водача на пътното превозно средство и е доказателство за платената винетна такса за ползване на републиканските пътища.
                                Ex Fiat 126P
                                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                                Коментар

                                Working...
                                X