Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

А вие купихте ли си винетка?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Айде и аз олекнах с 67 лева. :D

    Коментар


      #47
      Вече я сефтосах до Несебър...
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
      Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
      Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

      Коментар


        #48
        Вчера обикалях поне 1 час по пощи и бензиностанции в Търново но никъде нямаха годишни ...Ходих и пътното управление - вътре някакви дежурни, но винетки щели да продават в понеделник !!!!!!Баси безумието ...

        Коментар


          #49
          Купихме си и то още онзи ден за да се подсигуря!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #50
            Аз утре рано ще идвам да ви права калабалък в Софию Годишни минетки тук, на село няма.Видяло се е, че както винаги ще бъда сред отличниците
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #51
              и аз си взех след дълго обикаляне по бензиностанциите на 31 дек....Народа както винаги купува в последния момент и на много места бяха свършили....

              Коментар


                #52
                аз се подготвих още преди нова година и на първи най-демонстративно си я залепих и махнах старите въпреки че беше адски
                FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                Коментар


                  #53
                  И аз си закупих, че към края на месеца пак годишните ще свършат като всяка година, щото всички купуват в последния момент!
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #54
                    4api написа:
                    и аз си взех след дълго обикаляне по бензиностанциите на 31 дек....Народа както винаги купува в последния момент и на много места бяха свършили....
                    Последният момент е 31 ЯНУАРИ!
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #55
                      kiro_of_the_day написа:
                      4api написа:
                      и аз си взех след дълго обикаляне по бензиностанциите на 31 дек....Народа както винаги купува в последния момент и на много места бяха свършили....
                      Последният момент е 31 ЯНУАРИ!
                      Тъкмо това щях да пиша и аз. Къв последен момент ви гони!?!?Старите винетки важат до 31 януари и не мисля и ден по-рано да си давам парите за нова.А и досега никога не съм имал проблем с намирането на годишна винетка - на касата на пътното винаги има.

                      Коментар


                        #56
                        Миналата година я взех края на февруари, просто тогава ми се наложи да изляза от града. Гледам таз годишната, пак по-голяма. Догодина направо 1/2 от А4 формат .
                        00' Bravo 105 JTD

                        Коментар


                          #57
                          Аз още на 29 декември си взех . Макар че от 29 до 31 си карах без никаква винетка на колата(имаше една ама е от стария собственик и е за месец юни).

                          Коментар


                            #58
                            Ами на мен ми се наложи с купуването на колата в неделя и си купих.Няма такова грозно нещо.Все едно нарочно се стараят да ги направят грозни и по-големи.Чаршаф.Ненужна работа.По-добре да вдигнат малко данъка,който и без това не плащаме и да ги премахнат.
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              #59
                              Както всяка година на първия работен ден отивам и си купувам винетка.Въпреки, че на изрязъка, който седи при документите пише, че важи до 31 ЯНУАРИ, както казаха по горе Имортал и Киро оф дъ Дей.

                              Коментар


                                #60
                                Винетка, чак в края на месеца - на заплата. То с тия празници, за к’во по-напред.
                                Manowar - Татко
                                Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                                Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                                Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                                Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                                Коментар

                                Working...
                                X