Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

А вие купихте ли си винетка?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    А вие купихте ли си винетка?

    ls1 написа:
    Жената купи тоя път винетката, обаче за разлика от друга година тази не са и дали квитанция. Само винетка и касов бон. На касовия бон отзад написал продавача някакъв номер. Хм. Така ли трябва да е?
    Аз от пощенският клон в нашият блок си купих винетката и получих винетката с касов бон , на който служителката написа някакъв номер.На въпросителното ми повдигане на вежди отговорът беше : ,,Такъв е редът ’’ .Така че , явно е нормално.
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    Коментар


      И аз си взех от "Офис уан", засега 1...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        А как стои въпросът с фактура към касовия бон?
        Няма начин да няма начин!

        Коментар


          1

          От 20-ти декември съм с нова венетка , че после мъка :D
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

          Коментар


            nikolovvd написа:
            А как стои въпросът с фактура към касовия бон?
            На бензиностанциите поне не. Две купих от Шел, и от ОМВ(май) и на двете не можеше. Нямам спомен предишни години как беше.

            Коментар


              За сега и аз се "ослушвам" ама тея дни ..... ще налея поредните пари в бездънната яма наречена републикански бюджет! И предните 2 години не можеше да се взема фактура от бензиностанциите само касова бележка и квитанция....
              ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
              ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

              Коментар


                Фактура за данък???
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  Без винетка съм.
                  ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                  FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                  Коментар


                    jenshen73 написа:
                    Фактура за данък???
                    Не съм счетоводител ама нали е разход..... данъците също са разход! Защо да не може.... Знам че в България много неща не са така както трябва!
                    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                    Коментар


                      През близо 10-годишният ми опит като любител шофьор не съм видял повече от 10 пътни участъка, заслужаващи да си купя за тях винетка... За сведение - преди 2 седмици пътувах Колодуй - Белене за 3 часа. МЪКААА... Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 А по темата - колата се ползва предимно извънградско, за това е снабдена с целогодишна винетка. И на мен ми дадоха само касова бележка с някакви драскулки на гърба.

                      Коментар


                        jenshen73 написа:
                        Фактура за данък???
                        Тъкмо това се замислих колко малоумно съм питал и аз... и щях да си редактирам поста.Не го приемам като данък това явно...

                        Коментар


                          Днес до обяд нямаше годишни винетки никъде в Пловдив. Обиколих 5-6 бензиностанции на различни вериги и ми писна и си отложих пътуването......

                          Коментар


                            Един приятел от Пловдив ми звъня да ми се оплаква. Каза, че имало в пощите.

                            Коментар


                              Абе какви са тия глупости дето се оплакват всички.Аз си взех още в петък от първото ЕКО. Навсякъде почти има.
                              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                              FIAT БРАВО 1.2 16v
                              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                              Коментар


                                В събота в Пловдив си купих от Лукойла до СПС и драма с винетки нямаше.

                                Коментар

                                Working...
                                X