Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неравномерно хващане на спирачките на Brava 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Неравномерно хващане на спирачките на Brava 1.8

    здравейте,имам следния проблем с моята брава 1.8 - в движение, при леко натискане на спирачката колата леко отива надясно. съвсем леко е, но се чуства. после когато натисна спирачката по-силно колата спира нормално. според мен е свързано с нещо, което кара дясната спирачка да работи преди лявата, но дори да задържам леко натисната спирачка колата си продължава да спира малко на една страна. чудя се дали няма въздух в системата (не съм много наясно с това). ако е така лесно ли може да се обезвъздуши и мога ли сам да се справя? ако не някой има ли идея от какво може да се получава?благодаря
    Fiat Brava 1.8 16V

    #2
    Re: Неравномерно хващане на спирачките на Brava 1.8

    Mitko написа:
    dti написа:
    здравейте,имам следния проблем с моята брава 1.8 - в движение, при леко натискане на спирачката колата леко отива надясно. съвсем леко е, но се чуства. после когато натисна спирачката по-силно колата спира нормално. според мен е свързано с нещо, което кара дясната спирачка да работи преди лявата, но дори да задържам леко натисната спирачка колата си продължава да спира малко на една страна. чудя се дали няма въздух в системата (не съм много наясно с това). ако е така лесно ли може да се обезвъздуши и мога ли сам да се справя? ако не някой има ли идея от какво може да се получава?благодаря
    Как са амортисьорите?
    надали са амортисьорите, защото когато натисна по силно спирачката колата си оправа посоката и си спира нормално
    Fiat Brava 1.8 16V

    Коментар


      #3
      вчера вечерта забелязах, че на наклон колата не върви. много неприятно. значи не е от въздух в системата сигурно е нещо с буталото. то пък и днеска не работят сервизи мама му
      Fiat Brava 1.8 16V

      Коментар


        #4
        значи се оказа, че едното маркуче нещо се е запушило, и пи е преебало накладката. е смених накладките и маркучетата- добре че имаше 13% намаление в Канех хихи
        Fiat Brava 1.8 16V

        Коментар

        Working...
        X