Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обжалване на акт и наказателно постановление

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Здравейте. Виждам че тук има хора които са наясно в известна степен с подаването на възражение за съставен акт. Някой знае ли при подаването на възражението в КАТ дали се дава някакъв документ удостоверяващ че си подал възражение? Понеже на мен не ми беше даден такъв документ и реално погледнато няма как да докажа че съм подал възражение. Благодаря.

    Коментар


      #32
      style34 написа:
      trace написа:
      ////Punto//// написа:
      trace говориш абсолютни глупотевини. Отвори ЗАНН и виж. Акта трябва да се обжалва по местосъставяне и се обжалва на същото място. Като си пусне възраженията в София ще накриви на ония от Нагазаки (нищо против колегите от Дупница) фуражките. Сещаш ли се ?
      Не, не се сещам. Та като ми направят акт в Сусурлево, ти какво си мислиш ?Че ще тръгна да им търся техния КАТ ли? Щото хората имат колкото си искат свободно време и се чудяткакво да го правят?Та като ти направят акт на въпросното място, оттам ли ходиш да си взимаш талона или от София, а?Представям си - правят ми акт в Стара Загора примерно, на път от Бургас за София.И аз вместо да се прибирам, започвам да търся местния КАТ за да подам възражение. Опс, ами ако енеделя. Е, какво от това. В понеделник ще отскочим до там, колко му е. В интерес на истината не съм чел този ЗАНН, но ако такава е системата - да и е.а м..ата на тая система и тоя който я е измислил.Актовете които съм обжалвал са ми били правени в София.
      Възражението се подава, където ти е написан акта. На мен ми написаха акт в София, пуснах възражение в КАТ - София. Книжката ми е издадена от МВР-Ямбол, ще ми изпратят талона в Ямбол. Така стоят нещата. И другия път като ме спрат ще им дам синия талон точно никога.
      И като не им дадеш синият талон ще отнесеш и затова глоба и пак ще ти го вземат но и по голяма глоба ще получиш.

      Коментар


        #33
        Дрън, дрън та пляс! Глобата за непредставен син талон е 10 лв. Аз лично не си го давам; само когато съм сигурен, че ме спират за проверка. Пък и от друга страна може да откажа и книжката да си представя. Като са толкова ебарпи да проверят по станциите си, че имам такава...
        www.CarProfi-BG.com
        Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
        Зареждане и ремонт на автоклиматици.
        Най-атрактивните цени в София!

        Коментар


          #34
          Колеги, някой наясно ли е точно как стоят нещата с обжалването на наказателно постановление от КАТ. Моля каквато и информация да имате да споделите. Ако някой се отзове ще опиша с подробности за какво става въпрос точно.

          Коментар


            #35
            vesko_brava_103hp написа:
            Колеги, някой наясно ли е точно как стоят нещата с обжалването на наказателно постановление от КАТ. Моля каквато и информация да имате да споделите. Ако някой се отзове ще опиша с подробности за какво става въпрос точно.
            Какво точно се опитваш да попиташ ?

            Коментар


              #36
              Ами на 19.12.2012г. бях в едно заведение в града и след като си тръгнах на на един светофар ми пресрещна пътя автопатрул на КАТ. Аз вече бях с отнето СУМПС и реших да не им спирам (вече мисля, че не беше добра идея, но това е дръг въпрос). След 2 мин преследване пред мен изникна още една патрулка. Нея я заобиколих някакси и им се измъках. Но на 25.02.2013г. трябваше да отида до Полицията да получа едно наказателно постановление и полицаите точно това и чакаха. Вкараха ме при началника на КАТ в града и няколко полицая започнаха да ме разпитват защо не съм спирал и т.н. Аз първо се опитах да се направя, че не си спомням, но започнаха със заплахите и реших, че не си заслужава да се заяждам при положение, че съм виновен и ми съставиха акт за това, че не съм спрял, и че съм карал без книжка. Даже и обяснение ме накараха да напиша. Днес си взех постановлението и в КАТ ми подшушнаха, че мога да го обжалвам, като кажа, че примерно не съм карал аз колата. Та според вас какви са ми шансовете да спечеля обжалването?

              Коментар


                #37
                crazy_bravo написа:
                Днес си взех постановлението и в КАТ ми подшушнаха, че мога да го обжалвам, като кажа, че примерно не съм карал аз колата. Та според вас какви са ми шансовете да спечеля обжалването?
                ОГРОМНИ!!!Давай, всички сме с теб. Ти си ЧОВЕКЪТ. Невинен си до доказване на противното. Ако нямат видео запис с HD качество, за да докажат че ти си карал - значи си невинен....П.П.: Ебаси, някои нямат капка морал.....
                Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                Коментар

                Working...
                X