Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, спешно моя за инфо по смяна на предни накладки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги, спешно моя за инфо по смяна на предни накладки?

    Моля кажете какви номера ключове са ми необходими и дали има нещо специфично за да си сменя накладките! Старите са ми на 2мм и спирам като куц кон. Утре съм на работа и чак в неделя почивам.Няма кога освен днес да я права в студа. А в неделя сервизите не бачкат
    CSI in the CAR !!!
    Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


    ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

    #2
    Re: Колеги, спешно моя за инфо по смяна на предни накладки?

    mancuzo написа:
    Моля кажете какви номера ключове са ми необходими и дали има нещо специфично за да си сменя накладките! Старите са ми на 2мм и спирам като куц кон. Утре съм на работа и чак в неделя почивам.Няма кога освен днес да я права в студа. А в неделя сервизите не бачкат
    трябва ти шестограмче N:7 аз преди седмица ги проверявах моите и си купих такова друго май освен нови накладки и това шестограмче не ти трябва...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      В бързината го измислих без шетограмчето. От долу на апарата има едно като винтче, но без резба и на него има щитф-че което като го погалих с чука излезна перфектно. Млатих го с чука понеже щифта беше клеясал зверски и го резнах с набиването. След това апарата го вдигнах, върнах малко буталцето , поставих новите накладки набих онова със нов подръчен щифт и са си имам нови накладки за 30 мин работа монтаж и демонтаж. САМО ЕДИН ЧУК И ЕДНА ОТВЕРКА за слагането на новия щифт.
      CSI in the CAR !!!
      Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


      ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

      Коментар

      Working...
      X