Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диагноза за окачването след преглед в сервиз. Въпроси?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Диагноза за окачването след преглед в сервиз. Въпроси?

    Предно окачване:1) Лява беалетка - разбита2) Ляв накрайник на кормилна рейка - разбит3) Десен носач - леки луфтове в шарнираЗадно окачване - противоударни тампони - не стават за нищо.Съветът на майстора беше да сменям цялата предница.Моята идея е да поръчам частите от Хит-ко и да закарам колата във въпросният сервиз за тяхната подмяна.Кое да сменям и каквъ марки части да търся? Също така и предни спирачни дискове и накладки!

    #2
    Не пипай здравите оригинални части Възможно е да надживеят тези които ще смениш. Аз не направих като теб, смених цялата предница, при положение че накрайниците и биалетите ми са здрави, за което леко съжалявам, но бях купил частите вече.

    Коментар


      #3
      По окачването съм сменял само 4-те амортисьора и предните носачи. Не знам какви носачи са ми сложили в сервиза тогава - официалният на ФИАТ в Русе преди 5 години. Също преди 5 години са сменени и амортисьорите в Италбулком в Плевен - марка Globe. Щом дъжат все още - 5 години и ~60 000 км значи са ОК. Според Оги - сменям само тампоните, беалетата и кормилният накрайник. Така и мисля да направя и ще ми останат пари за винетка 2009 и ГО

      Коментар


        #4
        Диагноза за окачването след преглед в сервиз. Въпроси?

        сменяй всичко по предницатаи карай смело!поне ще знаеш че близките2-3години няма да пипаш предница
        уно 1300д

        Коментар

        Working...
        X