Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ..я викни господарите, поне да те гледаме по телевизията
    ..напълно те подкрепям ...
    FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
    FIAT MAREA1.6 16V

    Коментар


      #17
      Изгубена кауза. 1000% процента са си вързали здраво гащите. А и наистина просто са те известили кой е поредния спечелил.
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #18
        style34 написа:
        Изгубена кауза. 1000% процента са си вързали здраво гащите. А и наистина просто са те известили кой е поредния спечелил.
        Интересно че ме известиха кой е спечелил в 17.08ч-двама печеливши....А в 13.16ч за какво известиха дявол да ги вземе И как след 2-я SMS от тях/този в 17ч/ когато отново разговарях с тях ми отговориха че някой си с инициали %WN%/а не име/-за това съм бил уведомен- е спечелил и не знаят кой стои зад тези инициали,пък същевременно преди това получих имената на спечелилите.В 13ч било системна грешка,после се оказа че просто съм уведомен...много нещо се оплетоха... Достатъчна ще е анти рекламата която сами си направиха-малко или много този случай ще се поразчуе...
        LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
        LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
        LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
        Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
        Grande Punto 1.2 LPG

        Коментар


          #19
          Re: Дайте съвет

          mitaka_71 написа:
          ...Та да се върна на думата си.Съобщението гласеше: Димитър,току що спечели Мерцедес...Отново обясних ситуацията и продиктувах какво пише в съобщението: "dimitar %WN% toku shto specheli Mercedes..."
          Колега, между двете неща разликата е една запетайка, която коренно променя смисъла. Уведомили са те, че някой, който се е регистрирал като "dimitar %WN%" , е спечелил мерцедес. А и не мога да повярвам, че победителите ги уведомяват с SMS, 100 % им се обаждат.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #20
            Re: Дайте съвет

            snake написа:
            mitaka_71 написа:
            ...Та да се върна на думата си.Съобщението гласеше: Димитър,току що спечели Мерцедес...Отново обясних ситуацията и продиктувах какво пише в съобщението: "dimitar %WN% toku shto specheli Mercedes..."
            Колега, между двете неща разликата е една запетайка, която коренно променя смисъла. Уведомили са те, че някой, който се е регистрирал като "dimitar %WN%" е спечелил мерцедес. А и не мога да повярвам, че победителите ги уведомяват с SMS, 100 % им се обаждат.
            Няма победител такъв-прочети 2-я SMS където пишат кои са спечелили Така-ето ти и малко от общите условия на играта от тяхният сайт: Разпределение на наградите Разпределението на наградите се извършва чрез ежедневни тегления и теглене за голямата награда на случаен принцип, както и чрез класиране по точки за седмичната награда, които се извършват автоматично по електронен път. Забележи: ЕЛЕКТРОНЕН ПЪТ/не напразно операторката първият път каза че системата ми е изпратила погрешно SMS 4.1. Уведомяване на спечелилитеОпределеният за победител ще бъде уведомен за това от Глобул (от номер за обслужване на клиенти 123) на номера, от който Клиентът се е регистрирал и с който е играл за спечелването на наградата. Уведомяването ще се извърши през деня следващ деня, в който Клиентът е играл за спечелването на наградата, ако се касае за дневна награда; в понеделник, ако се касае за седмична. НИКЪДЕ НЕ ПИШЕ ПО КАКЪВ НАЧИН ЩЕ БЪДЕШ УВЕДОМЕН.... Както и да е-просто поисках от вас съвет...Едва ли нещо ще се получи както казвате,но искам да си признаят грешката и най-вече да се види че системата им не е безгрешна и че по този начин/не дай си боже/ да причинат нещо на някой човечец със слаба психика...
            LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
            LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
            LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
            Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
            Grande Punto 1.2 LPG

            Коментар


              #21
              Re: Дайте съвет

              mitaka_71 написа:
              .......но искам да си признаят грешката и най-вече да се види че системата им не е безгрешна и че по този начин/не дай си боже/ да причинат нещо на някой човечец със слаба психика...
              Тоз колега тук, явно повече късмет от теб е имал... http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=34614п.п.Освен ако и той не е като теб и побързал да го продаде преди да си го е взел...
              Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
              --- в сърцето завинаги... ---
              Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

              Коментар


                #22
                Ето малко развитие по темата-да уточня-не съм аз това,въпреки че две от имената са ми същите :D...Тия верно много са е закъсали от Глобул Сбъркан SMS
                LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                Grande Punto 1.2 LPG

                Коментар

                Working...
                X