Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазини за авточасти на АХМ - вече и във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    doofiat написа:
    Ай стига ве.... тоя магазин от кога го имало Утре, вдругиден ще ходя да го видя.
    Заповядай
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      #32
      МОМЧЕТА, ВИЕ СТЕ ЕДИНСТВЕНИТЕ ДОСТАВЧИЦИ ОТ КОИТО СЪМ ДОВОЛЕН! ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ В СЪЩИЯ ДУХ И ЩЕ ВИДИТЕ КАК СКОРО НЯМА ДА ИМА СОБСТВЕНИК НА ИТАЛИАНСКА КОЛА, КОЙТО ДА НЕ ВЗИМА ЧАСТИ ОТ ВАС!ЕВАЛА!
      Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
      части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
      части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
      тел. 0883437022

      Коментар


        #33
        drg

        Искаме и в Пловдив
        Nissan Primera 1.6 16v P11
        ex.Fiat Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #34
          Rezko написа:
          МОМЧЕТА, ВИЕ СТЕ ЕДИНСТВЕНИТЕ ДОСТАВЧИЦИ ОТ КОИТО СЪМ ДОВОЛЕН! ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ В СЪЩИЯ ДУХ И ЩЕ ВИДИТЕ КАК СКОРО НЯМА ДА ИМА СОБСТВЕНИК НА ИТАЛИАНСКА КОЛА, КОЙТО ДА НЕ ВЗИМА ЧАСТИ ОТ ВАС!ЕВАЛА!
          Благодарим за ласкавите думи ще се стараем и за напред да е така
          Marea Weekend TD100 HLX
          Големия Кораб

          Коментар


            #35
            Има ли сервиз в София, който да работи с вас и да дава писмена гаранция за извършените ремонти?
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #36
              sachma написа:
              Има ли сервиз в София, който да работи с вас и да дава писмена гаранция за извършените ремонти?
              За съжеление няма още доверен сервиз в София
              Marea Weekend TD100 HLX
              Големия Кораб

              Коментар


                #37
                Много добре и 10% остръпка за членове на форума
                Fiat Brava 1.8 16V GT

                Коментар


                  #38
                  niko09 написа:
                  Много добре и 10% остръпка за членове на форума
                  То някой артикули трябва да са с по 50%отстъпка за да са по евтини от Ауто Италия.Един път ми се наложи да пазарувам от този магазин в София е нема такава товарителница.
                  И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                  Коментар


                    #39
                    Такаа! Да попитам и аз,Значи трябва ми масло моторно селения,антифриз,хидравлично масло,масло скорости и всички филтримоля за цени и дали всичко го има налично?Всичко това е за Фиат Брава 1.2 16в 2000 годБлагодаря!
                    Bravo 1.2 16v
                    Lancia Dedra 1.8 16v
                    Suzuki GSXR250R

                    Коментар


                      #40
                      Прочетох в темата, че нямате доверен сервиз, но дали имате някакви планове в обозримо бъдеще да имате такъв или дори да си направите такъв фирмен на axm auto?Очевидно е, че от липса на клиенти няма да се оплаквате в София, а и собствениците на Фиат ще бъдат улесненени в най-трудното нещо при поддръжката на колата-намиране на качествено обслужване.Дано се случи това скоро. :D

                      Коментар


                        #41
                        Суупер - даже вече знам какво ще си купя. Отстъпката е спрямо цените на сайта на АХМ нали? Да не са на по-високи цени в магазина. Тук в Русе имахме една друга фирма, която имаше едни цени в единия си магазин и съвсем други в другия. А последно на едно място ми отрязаха главата с 9,70 лева за маслен филтър, при положение, че миналата година струваше 4 лв.
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар


                          #42
                          niko_ymn написа:
                          Суупер - даже вече знам какво ще си купя. Отстъпката е спрямо цените на сайта на АХМ нали? Да не са на по-високи цени в магазина. Тук в Русе имахме една друга фирма, която имаше едни цени в единия си магазин и съвсем други в другия. А последно на едно място ми отрязаха главата с 9,70 лева за маслен филтър, при положение, че миналата година струваше 4 лв.
                          Цените не са по-високи от посочените в axm-auto!Да отсъпката е спрямо цените посочени в сайта Заповядай!
                          now. BMW E39 523i '98 170hp
                          ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                          ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                          Коментар


                            #43
                            Задна чистачка Пунто

                            Здравейте,Разгледах сайта тази сутрин но не открих дали имате малката чистачка за задното стъкло. Знам че е консоматив, но аз лично предпочитам да си пазарувам от вас, а и знам че тя е по малка или специфична.Така,че ако имате...помагайте. Аз съм на близо и няма да ми е проблем да отскоча. Ако нямате обаче, то поне ви моля ако знаете какъв размр е

                            Коментар


                              #44
                              FIAT Bravo 1,6 16v/Alfa Romeo 156 2,0TS
                              ex. Lancia Dedra 2.0/ex.FIAT TIPO 1,4

                              Коментар


                                #45
                                Колега, дали имате вече Селения ТД - миналата събота май теб питах, тъкмо затваряше :D

                                Коментар

                                Working...
                                X