Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазини за авточасти на АХМ - вече и във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    В Бургас вече отворен ли е магазина, че май ще взимам съединител.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #17
      ohooo написа:
      spark написа:
      А в Бургас кога ще го отворите, че не ми се гледат киселите физиономии в Ал. Ауто
      Магазина в Бургас ще отвори във вторник (02.12.2008г.) :D
      ДА :D
      Marea Weekend TD100 HLX
      Големия Кораб

      Коментар


        #18
        Ураааааааааааа :D вече няма да ходя при намръщените човечета .
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #19
          ohooo написа:
          Pun40 написа:
          Здравей колега. Поздравления за "пипнатия" сайт! По-подробно и точно не може да бъде пипнато!!!Та по темата.... днес се направих горд собственик на Пунто-1.1-1995/[bмалко да понамаля разхода, че другата ламя само лапа ли лапа]). Ясно ми е че следва и "протоколната" смяна на ролка ремък,масло....но май ще има и смяна на съединител,отлепя ми много високо. Питам те директно за крайна цена:к-т ролка и ремък, масло, филтри .....к-т съединител!Грациа!
          съединител оригинален 165лв.съединител АР 139лв.ангренажен комплект 48.50лв.филтрите ще ги уточним по номера на раматаp.s. Това са цените без отстъпката :D
          ohoo здравей,тази седмица идвах за части за пунтото (предполагам че си спомняш - нямаше комплект ангренажен и по отделно ги взех), та при днешната смяна в сервиза се разбра че ремака е с 108 а би трябвало да е с 104 зъба......наложи ми се спешно да купувам нов. ПРи всички положения този няма да ми трябва и за това мисля да мина тези дни да ви го върна. Ще ми трябват за предните спирачки маркучетата. Имате ли ги и ще мога ли да върна ремака

          Коментар


            #20
            Pun40 написа:
            ohoo здравей,тази седмица идвах за части за пунтото (предполагам че си спомняш - нямаше комплект ангренажен и по отделно ги взех), та при днешната смяна в сервиза се разбра че ремака е с 108 а би трябвало да е с 104 зъба......наложи ми се спешно да купувам нов. ПРи всички положения този няма да ми трябва и за това мисля да мина тези дни да ви го върна. Ще ми трябват за предните спирачки маркучетата. Имате ли ги и ще мога ли да върна ремака
            можеш да върнеш ремъка разбира се, а спирачнита маркучи ги имам
            Marea Weekend TD100 HLX
            Големия Кораб

            Коментар


              #21
              ohooo написа:
              можеш да върнеш ремъка разбирасе а спирачнита маркучи ги имам
              ок, в понеделник ще мина през магазина.....благодаря

              Коментар


                #22
                Вечер до колко беше работното време, че мисля в сряда да мина?
                Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                Коментар


                  #23
                  Поздравления за добрия сайт. Смятам да Ви посетя тези дни и в магазина.И естествено един въпрос: тъй като си търся преден ляв фар за Фиат Брава - видях на сайта Ви две марки фарове, имате ли и други и кой ми препоръчвате?Благодаря

                  Коментар


                    #24
                    Geraka написа:
                    Вечер до колко беше работното време, че мисля в сряда да мина?
                    до 19.30ч
                    Marea Weekend TD100 HLX
                    Големия Кораб

                    Коментар


                      #25
                      Абре юнаци, напишете че нямате магазин в Бургас, че да се успокоим и да не се разкарваме два пъти седмично и да гадаем дали ще е отворен, ще има ли бележка на вратата и др.
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                      Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                      Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                      Коментар


                        #26
                        la squadra azzurra написа:
                        Абре юнаци, напишете че нямате магазин в Бургас, че да се успокоим и да не се разкарваме два пъти седмично и да гадаем дали ще е отворен, ще има ли бележка на вратата и др.
                        Колега съжелавам за причинените неудобства просто колегите в Бургас са имали някакви проблеми но вече магазина работи. Утре има ревизия но ще работи с клиенти.Поздрави :Dp.s.Бележката вече я няма
                        Marea Weekend TD100 HLX
                        Големия Кораб

                        Коментар


                          #27
                          Колега днеска ходих магазина затворен.Дали ще отвори днес или утре.
                          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                          Коментар


                            #28
                            6ma7ka7a написа:
                            Колега днеска ходих магазина затворен.Дали ще отвори днес или утре.
                            Колега магазина вече работи с нормално работно време :D
                            Marea Weekend TD100 HLX
                            Големия Кораб

                            Коментар


                              #29
                              Хайде отваряйте и един магазин в Плевен

                              Коментар


                                #30
                                Ай стига ве.... тоя магазин от кога го имало Утре, вдругиден ще ходя да го видя.

                                Коментар

                                Working...
                                X