Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за сгъваем ключ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за сгъваем ключ

    Става въпрос за такива ключове:Възможно ли е монтирането в тях на чипа от ключа (доколкото знам да) и монтиране в тях чипа на алармата която в моя случай не е заводската а някаква на Cobra (довечера ще кажа точен модел. На дистанционното в мен пише MODEL 777 DELTA ELECTRONICA CE 0678 (нещо кръгче с удивителна))Мерси предравително.
    FIAT Nuova Punto 1.2 8V
    FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
    ...and justice for all

    #2
    Re: Въпрос за сгъваем ключ

    AdViSoRa написа:
    Става въпрос за такива ключове:Възможно ли е монтирането в тях на чипа от ключа (доколкото знам да) и монтиране в тях чипа на алармата която в моя случай не е заводската а някаква на Cobra (довечера ще кажа точен модел. На дистанционното в мен пише MODEL 777 DELTA ELECTRONICA CE 0678 (нещо кръгче с удивителна))Мерси предравително.
    възможно е колега аз съм с точно такъв.вътре в кутийката има достатъчно място за ампулата :D
    Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

    Коментар


      #3
      Ключ

      Да де, ама как да сложим и дистанционно за алармата?

      Коментар


        #4
        Само да вметна алармата ми е Cobra 3193.
        FIAT Nuova Punto 1.2 8V
        FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
        ...and justice for all

        Коментар


          #5
          http://www.autoelectric.ru/autoalarm...obe/3100ug.htm Има някакъв начин за програмиране на нови дистанционни, ама най добре да отидеш при някой който знае какво прави.
          Marea Weekend HLX Jtd 110

          oO(_)____////____(_)Oo

          Коментар


            #6
            Понеже и мен ме кефят такива ключове, някой знае ли къде мога да си намеря такива в Бургас/Варна да ми направят..?Поздрави.
            Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

            ...E90..incoming..!!

            Коментар


              #7
              Мен ме интересува, тъй като съм махнал имобилайзера, дали е възможно да взема такъв ключ и някъде (където се предлага като услуга) да ми сложат дистанционното на алармата върху панела на ключа, както са на мерцедесите например...Какво е като процедура, презаписване на чипа на алармата или ? Къде го правят и някой ако е запознат да каже какви пари излиза да се направи ключ без код, но с вградена аларма...Алармата ми е супер елементарна с два бутона и не повече от 5 функции...
              НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
              И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

              Codename: ФИЧО

              Коментар


                #8
                ключ

                може по принцип ама е доста пипкава работа
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  Аз имам човек който може да ми го направи това нещо, но от къде мога да си намеря самия ключ в софия....
                  Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

                  Коментар


                    #10
                    А има ли изобщо някаква разлика дали си със сгъваем ключ или обикновен?
                    "Everybody Lies"

                    Коментар


                      #11
                      Според мен в дизайна и няма да ти убива по джобовете като се сгъне.
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар


                        #12
                        Точно. Чисто визуално.И ако се върже алармата се носи само това а не ключ+аларма.
                        FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                        FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                        ...and justice for all

                        Коментар

                        Working...
                        X