Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв Акумулатор да си купя....?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какъв Акумулатор да си купя....?

    Здравейте колегитая сутрин като рекох да си тръгвам от работа и познайте какво стана Акумулатора сдаде багажа(и преди ми е правил номера)Та ще искам съвет какъв Акумулатор да си купя?За Монбат слушам само лоши неща....Предложете нещо свястно на добра цена.Двигатела който ще пали е 1.9TD 4 цилиндъра.Стария ми е 72 или 74 ампера...не съм сигурен колко е точно..Предварително благодаря
    >>JDM<<

    #2
    Имай в предвид ,че до 27 см. дължина на акумулатора позволява да се събере мястото за него.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      exide или Искрааз бих взел нещо такова

      Коментар


        #4
        u_bo написа:
        exide или Искрааз бих взел нещо такова
        Искра-та ми я похвалиха и др, хора....Тя поне е и на добра цена...
        >>JDM<<

        Коментар


          #5
          Аз, по препоръка на колегата u_bo, преди два месеца си взех exide, а и предишният си беше такъв. Струваше 134 лева, 50 амперчаса, засега съм доволен.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            sugarboy написа:
            Аз, по препоръка на колегата u_bo, преди два месеца си взех exide, а и предишният си беше такъв. Струваше 134 лева, 50 амперчаса, засега съм доволен.
            Да ама на мене ми трябва нещо от рода на 75ач и цените стават серозни там.....
            >>JDM<<

            Коментар


              #7
              ас май сам назат,има ли Искра още,кво произвродство беха.

              Коментар


                #8
                rollin написа:
                Да ама на мене ми трябва нещо от рода на 75ач и цените стават серозни там.....
                Е, ти питаш какъв, а не да ти препоръчаме евтин. Откъде да знаем, че ти ще го плащаш Вземай го и дай касовата бележка на жената да я осребри. Още повече, сега нали постоянно се говори за драстичен спад на цените на металите - дано това да се отрази и в цените на акумулаторите.
                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                Коментар


                  #9
                  Има ли някаде сайт с актуални цени за акумулатори..?Интересуват ме марките:Искра, Варта, Бош
                  >>JDM<<

                  Коментар


                    #10
                    Ето тук има ориентировъчни цени за акумулатори.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=33958
                    Фиат БРАВО 1200 куб.см. 59kW 2001 Г.И. Stilo GAS

                    Ситроен Берлинго 1.6 HDi 2009

                    Коментар


                      #11
                      Този като размери дали ще пасне на мястото за акумулатор...?http://www.emk-33.com/shop/product_i...efc36433d46494
                      >>JDM<<

                      Коментар


                        #12
                        По-нагоре колегата Tornado е казал, че мястото е ДО 27 сантиметра, а този е широк 28, така че освен на място трябва да провериш дали се събира, макар и малко извън поставката.
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар


                          #13
                          vin_d написа:
                          ас май сам назат,има ли Искра още,кво произвродство беха.
                          Искрата са българско производство и по точно Пазарджик!
                          Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                          Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                          Коментар


                            #14
                            Някой има ли си на представа колко струва нов AC Delco 75ah...щото утре ще ходя да гледам по магазините в града и да си имам някаква представа за цената
                            >>JDM<<

                            Коментар


                              #15
                              rollin написа:
                              Някой има ли си на представа колко струва нов AC Delco 75ah...щото утре ще ходя да гледам по магазините в града и да си имам някаква представа за цената
                              взимай искра няма да съжеляваш, всички "вносни" са на цена поне 1,5х цената на искрата и повечето не я превъзхождат със нищо, пак си карат по 3-4 год, само наистина виж по размер дали ще ти пасне ако мястото е ограничено
                              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                              UNO 1.0 FIRE

                              Коментар

                              Working...
                              X