Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крома 1.9 тд антифриз

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Крома 1.9 тд антифриз

    Здравеите колеги, кромата има ли пробка за изтоЧване на антифриза или се откаЧа водното сЪдинение?И ако знаете колко литра сЪбира системата.Мерси предварително :D

    #2
    значи мойта е 2.5 td,и пробката за което я мисля,ми е в лявата долна част на радиатора с лице кЪм мотора и ми дават 9.6 л. охладителна течност, за твойта гледам е 9 л.Ако греша да ме поправЯт колегите.

    Коментар


      #3
      Мерси,колега, а като работи на мЯсто колата може ли да загрее до оптимална температура,заЩото не сЪм карал дизел досега и ми се струва, Че загрЯва доста бавно, запоЧва да мЪрда стрелката Чак, като измина нЯколко километра.Ако Я запалЯ студена и иа оставЯ да работи на мЯсто, би ли достигнала така оптимална температура?

      Коментар


        #4
        и мойта се стопля бавно,карам я малко повече от година,неам дълги дестинации и при последната средна температура тук не ми отлепва стрелката от 50 градуса,чак след 5км.некаде ми марда на 60гр.ма тай е при дизаелите,на място може да стигне най-мн.60-65градуса,ми се струва.Колегите койт са по наясно да ти одговорат.

        Коментар


          #5
          СЪЩата работа е и при мене знаЧи,си е нормално

          Коментар

          Working...
          X