Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ръчни тенекеджийски машини

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ръчни тенекеджийски машини

    Колеги, продавам следните ръчни тенекеджийски машини:- абкант- рунд (валоогъваща машина)- машини за огъване на улуци (малка и голяма)- заг- гилотина- шмиргел- менгеме+ метална барака, служеща за работилница, остъклена.Снимки - при интерес. Цена по договаряне!

    #2
    Снимки на абканта:Снимки на рунда (валоогъващата машина)Снимки на машината за огъване на улуци и тръби. Снимките са на голямата машина:Снимки на зага:Снимки на гилотината:Снимка на шмиргела:Снимка на менгемето:Снимка за гилотинна ножица:Снимка на наковалня:Снимки на електродвигателя:Снимки на бараката:

    Коментар


      #3
      ...ъп...

      Коментар


        #4
        Каква е цената на голямата гилотина,абканта и на менгемето?
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Колега, предпочитам да продам всичко накуп... Имаш ли интерес, или евенруална комбинация с някой...

          Коментар


            #6
            Humppa написа:
            Колега, предпочитам да продам всичко накуп... Имаш ли интерес, или евенруална комбинация с някой...
            Накуп само на вторични суровини.Имам интерес само към това за което съм попитал по горе.Останалите машини ги имам и не ми трябват да се дублират.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Валидна ли е още офертата ?

              Колега, продаде ли машинките?Не виждам някой да е поискал всички на куп ...Интерисува ме една от машинките.

              Коментар


                #8
                Имам сериозен интерес към шмиргела Аз предлагам колегата да напише каква цена иска за всичките инструменти накуп и желаещите ще се разберат помежду си кой какви пари ще даде
                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                Коментар


                  #9
                  ...up...След доза размисъл реших, че ще си запазя шмиргела и менгемето. Останалите неща са на тезгяха Ориентировъчна цена за всички инструменти - 1000 лв.Подлежи на коментар!

                  Коментар


                    #10
                    [QUOTE=Humppa;317953]Колеги, продавам следните ръчни тенекеджийски машини:- абкант- рунд (валоогъваща машина)- машини за огъване на улуци (малка и голяма)- заг- гилотина- шмиргел- менгеме+ метална барака, служеща за работилница, остъклена.Снимки - при интерес. Цена по договаряне![/QUOT

                    Коментар


                      #11
                      колега останали нешто за продаване

                      Коментар

                      Working...
                      X