Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въздушен филтър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въздушен филтър

    Днес се наканих да си сменя въздушния филтър и останах потресен:http://i.data.bg/08/11/01/1224229_or...ig.jpgДали има нужда да казвам, че колата е внос от Италия ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #2
    Не ми се мисли какво е в мотора.
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      Е едри частици би трябвало да няма, всичко беше отстрани на филтъра.Утре ще зачистя маф сензора, че нямах подходящите инструменти днес.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        виждал съм и по зле на една фронтера дизел мотора беше започнал да го засмуква толкова задръстен беше пак внос от италия :D
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Трябваше и MAF-а да снимам, почистих го и имам чувството, че карам съвсем друга кола.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Същата работа беше и при моя автомобил,а беше каран от година в България...така ми каза продавача,де!
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              #7
              Между другото се оказа, че маф сензора не е бил никога чистен, болта беше като пломбиран.Не можах в никой магазин да намеря такъв накрайник и накрая с ножовката го направих за права отверка
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Aве това дата.бг се оказа най-неудачния вариант за имидж хостинг Мод. тийм , трийте темата ..... няма смисъл от нея.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Забелязах че не се отварят снимките, но помислих че проблема може да е при мен. Нямаш ли ги снимките да ги качиш направо в темата, вместо да я трием?

                  Коментар


                    #10
                    Абе не разбрах много смисъла от тази тема (намерил с какво да се хвали! :P ), ама хайде да видите, че и аз съм хора!
                    Прикачени файлове
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #11
                      Еее браво, исках да ги покажа на Geraka в тази тема:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=42849п.с. ами тогава това ми се стори недопустимо, ама и след 5к. км. пак е така филтъра, естествено без едрите боклуци.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        emzo написа:
                        Между другото се оказа, че маф сензора не е бил никога чистен, болта беше като пломбиран.Не можах в никой магазин да намеря такъв накрайник и накрая с ножовката го направих за права отверка
                        Колега,би ли ми показал,моля,къде и кой е МАФ сензира,да видя да го почистя и аз.
                        Marea Weekend
                        2,4 JTD 130 '99

                        Коментар


                          #13
                          МАF = mass air flow или както му викаме дебитомера.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            Aaaaaaaaaaa,е него съм го почистил.Пу,азък. Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 Рекох си,че нещо друго ще се чисти и ще живне още колицата.
                            Marea Weekend
                            2,4 JTD 130 '99

                            Коментар

                            Working...
                            X