Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви са тези проблеми с форума?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    От известно време (може би от преместването на форума на нова машина) 1-2 пъти дневно страницата на форума не може да се зареди при мен, просто се разпада връзката. Влязъл съм например в дадена тема и при преход към следващата страница в темата, връзката се разпада. Или пък при опит изобщо да заредя URL на форума. Оправя се след рефреш. И това го констатирам от поне 4 различни интернет доставчика.И не знам само аз ли не виждам старата търсачка ? Може да не беше кой знае колко полезна, но имаше и удобства, особено при търсене по автор.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #17
      Връзката към машината на форума не е прекъсвала откакто е монторан на новото място. Не знам на какво може да се дължи.Ако и други колеги имат подобен проблем - пишат за да търсим причината.Линкът за търсачката в ляво наистина е подменен но този в дясно който върши същата работа си работи. Просто е необходимо да се натисне бутонът "Търсене" без да се пише в полето пред него нищо. Функционалността е 100% същата + възможност за бързо търсене ако преди това се попълни полето.Понеже доста потребители питаха за липсата на линка той ще бъде върнат ...

      Коментар


        #18
        Като каза "в дясно", чак сега го видях . Съжалявам, грешката е моя, остаряваш Снейк . Може би шрифтът не изпъква добре или бутонът е на този ред, на който не съм свикнал да гледам, но все едно, грешката е моя.А за прекъсването, когато стане следващия път, ще направя скрийншот и ще го постна, както и точния час, в който е станало.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #19
          Ето го съобщението, часът е 11:31, 06.06.09 г. Може пък проблемът да е на IE7, и четирите компютъра са към различни доставчици, но с IE 7.
          Прикачени файлове
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #20
            Странно. Аз съм във форума от 1 час и не съм забелязъл прекъсване.Ще огледаме ...

            Коментар


              #21
              ...

              Случва ми се често и ето че за последно - преди секунди: Дава ми всички теми като прочетени. Понякога мисля че го прави когато затворя браузера без да съм излязъл от форума, но сега четох една тема, кликнах на "FIAT Форум България Форуми" и всички раздели ми излязоха с бледия знак ("няма нови мнения"). В какво е проблема?
              Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
              Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

              Коментар


                #22
                Re: ...

                karloson написа:
                ...Понякога мисля че го прави когато затворя браузера без да съм излязъл от форума...
                За това направо можеш да си сигурен! За другото - трудно е да се каже така, но най-вероятно причината отново е в кукитата или пък в някоя таблица на базата данни има грешки (това ще го проверя). Което можеш да направиш в случая е да изтриеш кеша на браузъра си (заедно с кукитата) и да рестартираш браузъра. Да се надяваме, че версия 3 на phpBB (към която да се надяваме един хубав ден да мигрираме ) се справя по-добре.
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #23
                  Зравейте колеги,при мен се появи проблем с зареждането на форума.От около седмица страницата на форума ми се зарежда доста по бавно от обикновено.Има случаи когато ми се налага да чакам по 30+ секунди да ми се зареди страница с мнения по дадена тема,зарежда се до половина показват се първите 2 -3 мнения и от там като се почне едно чакане....Мислех че от интернет доставчика ми,но с други сайтове нямам проблеми(включително и стрийминг видео гледам без проблеми).Проблеми имам и на личния и на служебния компютър които са на различни доставчици.Не знам точната причина за досадния проблем и искрено се надявам да се оправи скоро.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #24
                    Атакуват ни от някакви адреси от Виетнам. Всеки един от тях се проучва и блокира макар че потребители във Ho Chi Minh City едва ли имаме Ако има оплаквания пишете ми ЛС - получавам СМС на телефона и мога да реагирам незабавно ако има нет около менОт другите администратори Pecho също е наясно с този проблем - може и на него да пишете.В момента при мен всичко е ОК откъм скорост

                    Коментар


                      #25
                      Като стана дума, ето четиво за любознателните в Уикипедия.
                      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар


                        #26
                        Благодаря за бързия отговор и за отстраняването на проблема.За момента и при мен всичко си е наред,зарежда нормално.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #27
                          Пролетта купихме значително по мощен сървър с повече памет от стария. Така че се справяме доста по добре в момента.Всъщност DoS атаки има почти постоянно - важното е да не са успешни

                          Коментар


                            #28
                            Може ли някой да ми обясни как се работи с Гугъл търсачката? За кой ли път вече търся тема, която съм писал, и и знам заглавието до запетайките, и няма технологичен начин да я намера, при търсене във форума. Но отварям гугъл, пиша точно 2 думи от заглавието, плюс "фиат форум", и темата която търся излиза веднага на първо място в търсенето. Защо това не може да се случи през форума? Колко ли още потребители като търсят нещо, не намират нищо, и започват да повтарят темите. Обяснете ми за тая търсачка, моля!Всъщност не си спомням някога да съм успял да намеря тема по заглавието и, или ако съм могъл, то това става много рядко. Защо така?

                            Коментар


                              #29
                              Пуснах заглавието на тази тема в Гугъл търсачката и тя си излезна под номер едно в резултатите. Аз не виждам проблем.Как се ползва ? - търсачката е достъпна по 2 начина:1. Натиска се бутон "Търсене" намиращ се на главната страница на форума без в полето пред него да се въвежда текст за търсене.2. Натиска се текстовия линк "Google търсене във форума" намиращ се на същата страница.После във полето за търсене се попълва текстът който се търси.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                #30
                                По-рано днес, когато Оги е писал, тази тема не ми излизаше.Търсих с:сепараторДори си направих и аз къстъм сърч и пак не излизаше.
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X