Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви са тези проблеми с форума?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Копирайте този линк в адресбара
    Код:
    http://www.google.com/cse?cx=009717353265286543453%3Aqj2pobmulf8&ie=UTF-8&q=Какви+са+тези+проблеми+с+форума%3F&sa=Търсене
    Темата излиза първа ...Търсещият енджин на Гугъл е един. Той е индексирал форума и дали ще се търси през google.com или през нашата търсачка е все едно.Регистрираната Гугъл търсачка на форума единствено създава удобство че подготвя режима на разширено търсене да вади резултати само от домейна на форума. Естествено има и други екстри като примерно въвеждане специфични отговори по ключови думи и т.н. но в случая те са без значение.

    Коментар


      #32
      Добре де, примери от последните дни - както и Емо каза - трябваше ми темата за въздуховодите и сепаратора. Писах какви ли не думи, и не, и не. Писах точни фрагменти от заглавието на темата, и пак не ми излизаше. Накрая май написах заглавието в баш-гугъл, и темата излезе. Днес ми трябваше темата в която бях снимал как си монтирам говорители отзад. Е какво ли не правих, какво ли не писах, и нищо. Излезе ми единствено темата, но от мобилната версия на форума. А там няма как да видя снимките. Вярно, като копираш линка, и махнеш mobile, и заместиш с forum, май ще стане, но това не е целта. Та на края си намерих темата като започнах да прелиствам назад раздела, и някъде на 10-страница я намерих. И друг път също съм имал поблеми катъо търся точно по заглавие, не е само сега. И аз правих опити, например написах голямо благодаря, и съответната тема веднага ми излезе. Но с други, стари теми - не е така.

      Коментар


        #33
        Дай линк към темата да видя. Аз пуснах 2-3 теста и успеваемостта беше 100%

        Коментар


          #34
          И аз нещо не схващам в какво точно се състои проблемът. Ето какви резултати връща:1. Персонализираната търсачка на форума2. Гугъл с ограничение търсене само в нашия домейнP.S. Между другото, писането по най-разнородни проблеми в една и съща тема никак не помага за индексирането и съответно за логичното подреждане и представяне на смислени резултати при търсене.
          Прикачени файлове
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #35
            Ами сега няма проблем.Преди няколко часа не излизаше нито един резултат при търсене с думата:сепаратор
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #36
              Гугъл - кво да го правиш ... Абе кои са му администраторите беее - да ги уволняват

              Коментар


                #37
                Сепаратора го за***. Ето, опитайте с "монтаж на задни говорители" Излиза тема от мобилната версия. За тази тема дори и търсенето в Гугъл не може да намери истинската. Не мога да се сетя в момента преди време с кои теми имах такъв проблем, но ще го имам предвид , и при следващия неуспех, веднага ще пиша тук. Иначе и аз правих няколко опита преди малко, с произволни теми, и наистина нямаше никакъв проблем. Но съм напълно 100 % сигурен че при търсене в търсачката на форума, и в гугъл, за един и същи стринг ми е давало различни резултати. Айде стига се занимавахте с глупости, не виШте че си чешем езикот.

                Коментар


                  #38
                  Да ви метна някое проблемче
                  Fatal error: Allowed memory size of 25165824 bytes exhausted (tried to allocate 524288 bytes) in /var/www/fiat-bg-forum/search.php on line 396
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #39
                    ilkor написа:
                    Гугъл - кво да го правиш ... Абе кои са му администраторите беее - да ги уволняват
                    Българче имаме там, ей ...Няма други българи в Google освен него.Ученик на жена ми.С AdWords са му свързани заниманията [засега].
                    Прикачени файлове
                    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                    www.cyxap.com

                    Коментар

                    Working...
                    X