Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Часовника с един час назад!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Часовника с един час назад!

    Цък!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Форума е преместен по дефаулт да е на астрономическото време (не по лятното)Но тази настройка важи само за гостите и новорегистрираните потребители.Всеки на който часовника му е с 1 час напред трябва да влезе в профила си и да си сетне верната часова зона +2.Идеята е че в него могат да се логват потребители от различни краища на света и те сами си определят часовата зона.

    Коментар


      #3
      ilkor написа:
      Форума е преместен по дефаулт да е на астрономическото време (не по лятното)Но тази настройка важи само за гостите и новорегистрираните потребители.Всеки на който часовника му е с 1 час напред трябва да влезе в профила си и да си сетне верната часова зона +2.Идеята е че в него могат да се логват потребители от различни краища на света и те сами си определят часовата зона.
      Ясно, мерси!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        ilkor написа:
        Форума е преместен по дефаулт да е на астрономическото време (не по лятното)Но тази настройка важи само за гостите и новорегистрираните потребители.Всеки на който часовника му е с 1 час напред трябва да влезе в профила си и да си сетне верната часова зона +2.Идеята е че в него могат да се логват потребители от различни краища на света и те сами си определят часовата зона.
        Аз как да го направя като с този подпис не мога да пипна нищо по профила си?В момента съм GMT +3 и не мога да го оправя.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Смених ти го на +2.Мисля че оправих и проблема с подписа - тествай.

          Коментар


            #6
            ilkor написа:
            Смених ти го на +2.Мисля че оправих и проблема с подписа - тествай.
            Благодаря.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              И аз влязох в час.

              Коментар


                #8
                И аз.
                Freude am Fahren

                Коментар


                  #9
                  Напомням че е време който не го е направил - да влезе в настройките на профила си, и да смени часовата зона от +2 на +3 , за да се изписват коректно часовете на мненията и темите, които потребителят вижда.

                  Коментар


                    #10
                    От днес всички потребители трябва да сменят настройката за часова зона в профила си, за да виждат правилно изписани часовете, в които са пуснати мненията. От днес до 26 март 2011 г. правилната часова зона, която трябва да е зададена в настройките е "GMT + 2 часа". Това мнение е пуснато в 09:40 часа, ако го виждате с друг час и дата - значи трябва да оправите настройките си.

                    Коментар


                      #11
                      Сега е момента да напомня, че днес е денят, в който трябва да промените настройките за часова зона. От днес до 29 октомври 2011 г. правилната часова зона, която трябва да е зададена в настройките е "GMT + 3 часа".

                      Коментар


                        #12
                        Отново е актуална тази тема. Настройте профила си с един час назад, за да виждате коректно точните часове на пуснатите мнения. От днес до 25 март, ако не бъркам, трябва настройката в профила ви да е "GMT + 2"

                        Коментар


                          #13
                          Вече GMT+3
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            "GMT + 2"
                            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                            Коментар


                              #15
                              Хайде отново: -> GMT +3 <-
                              00' Bravo 105 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X