Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тия са луди!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тия са луди!

    Темпрата е надежден автомобил.Много добър.Ама жена ти дали иска голяма колаСтранно,но 1.4 е по-мощно от 1.6.Аааа за цените в автокъщите...Тези наистнина са луднали.Като търсехме Пунто всичко бешееее....Под 4000 няма.Е, това е добра цена,ама като всички са таратайкй Все пак се намери едно черно в автокъща "........" в кв.Враждебна.
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

    КУПУВАМ: Теглич за Темпра
    КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
    КУПУВАМ: Спортен волан

    http://www.tempra-clube.hit.bg
    http://www.tempras.myfreebb.com

    #2
    Нищо нека ги надуват,като влезнеме в европа аз ще ги питам тогава,като фалират
    FIAT TIPO 1,6

    Коментар


      #3
      Основната причина според мен са високите мита 1300-1800 лв. за нормална кола (1.4-1.. Сметнете докарването, тяхната горница и излиза, че пак там са броили малко пари. Пък и вече и там не ги подаряват, особено автомобилите в по-добро състояние. Те затова нашенци взимат повечето коли я с някакво ударче, я с някокво друго проблемче и като я поизлуксират после някой "щастливец" изреве, че я е купил "почти нова", а сега обикаля сервизите.
      Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
      Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
      ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

      Коментар


        #4
        Имам познат, който се занимава с докарване на коли отвън (от Германия). Ще ви цитирам неговите думи:" Свястна кола в Германия под 3-4 хил евро няма. Ако взема такава, с митата и докарването и моята печалба излиза тука над 10-12 хил лв. Как ще я продам ? (тук става дума за обикновена кола, 7-8 годишна и от среден клас). Вземаме от там таралясниците, дето са за моргите, стягаме ги малко, и така с 500-600 лв горница ги продаваме за 4-5 хил. лв."Друг мой проятел реши да си докара от там кола за себе си, но в последствие реши да я продава. Форд Мондео комби турбо-дизел, 1999 година. Колата там е била ползвана за разнос на стоки (кафе), щото цялата беше в надписи. Не се знае на колко километра е (на нея пише 160.000, но аз не вярвам). Излезе му около 10.000 лв, а сега я продава за 11.000, но така и няма кой да я купи.Та мисълта ми беше, че свестните коли тук идват на цени почти като нови. Аз лично бих си взел една чисто нова Дачия Логан (=Рено Клио) или една Лада 2111 с двигател на опел, отколкото за същите пари да взема 5-6 годишна кола с неизвестни дефекти без гаранция.

        Коментар


          #5
          аз на горубляне преди месец гледах ланчия делта 1.6 1995 с климатроник за 5000 беше обявена а със сигурност ще свалят а на външен вид и тапецерия беше перфектна

          Коментар

          Working...
          X