Резултати 1 до 7 от 7

Тема: За Lancia

За Lancia

Между другото има доста запазени Lancia-и на пазара.Не са лоши колиците А пък новите въобще www.lancia-bg.com :P :P :P Каквото има в Ланча, това има във ФИАТ
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

КУПУВАМ: Теглич за Темпра
    КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
    КУПУВАМ: Спортен волан

http://www.tempra-clube.hit.bg
    http://www.tempras.myfreebb.com

Напреднал шофьор Аватарът на Sraaaaa
    Регистр. на
    03.04.2005
    Tempra SX..."Каквото има в Ланча, това има във ФИАТ"...защо приказваш глупости?Фиат никога няма да напрявя кола като Lancia...макар че Fiat купуват Lancia през 1957г....Lancia си е Lancia! Lancia е лукс...а последния лукс на Fiat беше Croma 1
    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

Регистр. на
    03.04.2005
    Чисто технически погледнато нищо не вдяваш от нещата. Това че от 150 неща 10 си приличат не означава че каквото има във Fiat го има в Lancia. Когато Fiat слагат свой двигател в Lancia те му правят подобрения. Има модели които се броят на пръсти които са с еднакви двигатели като примерно Tipo 1,9TD и Lancia Delta I 1,9TD. Някои от частите стават от единия модел на другия но и те са малко. Ако проследиш цялата история на двете фирми още преди да се обединят ще видиш коя е по-напред с материала. А да не говорим че не Tipo а Integrale стана 6 последователни пъти световен шампион. Вие правите сравнение на автомобилите за изминалото десетилетие...и сравнявате Tipo, Delta I, Ritmo, Regata, Prizma, Tempra,Dedra, Thema и Croma. Lancia имат 68 модела автомобили без да броим вида на двигателя. Колко имат Fiat?Да не говорим за дизеловите двигатели които са поставени в моделите на Fiat...пълен смях...едва сега се сетиха да сложат 2,4 JTD на новата Croma която е просто абсолютна подигравка на този толкова добър модел който е известен с това че няма вариант комби. Това си беше мафиотската кола на Fiat....а сега го превърнаха в миниван. Lancia карат с 2,4 TD от 1995г. а с 2,4 JTD от 1998. А колко грозни модели правят....въййй...това Marea...Multipla...Panda...Croma II...Ами момчета я сравнете примерно Alfa 156, Lancia Libra, и Fiat Marea....я ми посочете кое е еднаквото в тези 3 модела...Едва ли скоро Fiat ще направят по-добър модел от Fiat 126p

Фиат фанатик Аватарът на Alexius
    Регистр. на
    04.11.2004
    Спора мисля че преминава добрия тон.Мисля си че всички сме фенове на Италианските коли Прилича ми на.....ама мойта кукла е по-хубава от твойта...

Регистр. на
    03.04.2005
    Alexius ти ме знаеш че съм фен на Lancia Съжалявам момчета

Регистр. на
    03.04.2005
    Защо Fiat обръща повече внимание на Lancia?

Тема: За Lancia

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •