Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с помпата на 1.9тди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с помпата на 1.9тди

    имам проблемче когато запаля темпера сутрин трябва да подържам оборотите с педала . гледах мотора на едно типо които е същия и установих че нямам обогатител.НО на помпата ми фабрично няма стоика като на типото която да даржи и опъва жилото на обогатителя които беше монтиран на водното съединение на типото . при мен на местото на обогатителя има датчик с няколко кабела които отиват незнаино каде. та въпроса ми е дали не съм с някакъв електронен обогатител в помпата ако вобще има такъв или просто обогатителя ми е махнат.......
    marea 1.9jtd

    #2
    ами и аз съм така.сутрин като запаля седя 1-2 минути с леко газ докато ми качи оборотите до нормалните иначе...и се чудя дали е нормално за темприте попринцип... така че ако някой знае...
    ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

    Коментар


      #3
      prog написа:
      ами и аз съм така.сутрин като запаля седя 1-2 минути с леко газ докато ми качи оборотите до нормалните иначе...и се чудя дали е нормално за темприте попринцип... така че ако някой знае...
      Да няма някоя дюза за ремонт или реглаж бре пичове.На моята Браваобогатителят е ръчен така ,че проблема го няма.Но на реното ми е също автоматичен,работи, и според майсторите разпръсквачите са за смяна.Опитайте първо с някоя добавка за почистване на дюзите.То с такъв буламач нафта караме,че не е истина!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар

      Working...
      X