Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Днес ходих до сервиз Фиат-Алфа,Люлин ,взеха ми 400 лева / 2 бр.предни носачи + биалетки+труд / много ли е, малко ли е ?Общо взето трябва да сменя и двата предни амортесьора + тампони ,искат ми още 560 лева.Някои ако е по информиран нека пише ....моля Ви?! Иначе давам + за бързата работа.

    Коментар


      #62
      alfabg написа:
      Днес ходих до сервиз Фиат-Алфа,Люлин ,взеха ми 400 лева / 2 бр.предни носачи + биалетки+труд / много ли е, малко ли е ?Общо взето трябва да сменя и двата предни амортесьора + тампони ,искат ми още 560 лева.Някои ако е по информиран нека пише ....моля Ви?! Иначе давам + за бързата работа.
      Не се разбира за какъв автомобил става на въпрос
      LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
      LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
      LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
      Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
      Grande Punto 1.2 LPG

      Коментар


        #63
        Пропуснал съм за автомобила Фиат Стило 1.6 16V -2003 !

        Коментар


          #64
          Колега, ако си беше направил труда първо да потърсиш из форума и после да ходиш по сервизи вероятно щеше да разбереш, че в този сервиз (срещу пощата, нали) никой не се е върнал. Всички са "много доволни". Не съм запознат с цените на частите за стило, но за Мареа тази операция не би трябвало да е над 250 лв. Дали частите на стилото са толкова по-скъпи? Или труда е повече? Не знам. Иначе ето го:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=26624http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=22387http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=17279http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=5487
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар


            #65
            Само да попитам,сервиза от рекламният банер тук във форума ли имате в предвид(Фиат-Алфа във Люлин)???Защото ми е странно толкова хора да са си патили от него и да има негова реклама тук .Извинявам се за офтопика.
            Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

            Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

            Коментар


              #66
              Въпреки, че карам фиат вече 10 г. едва вчера се регистрирах .Сега чета,че доста хора имат негативно мнение и сумите които са платили са доста повече от мен.Напишете някои сервиз при кого да отида ? Имам и ще един въпрос може ли да сложа амортесьори втора употреба или не е препоръчително ? А сервиза е същия от банера горе вляво

              Коментар


                #67
                Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър сервиз в Пловдив за смяна на масла, ремъци и ролки на Фиат Стило 1.9 JTD? Благодаря предварително
                Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

                Коментар


                  #68
                  За Пловдив можеш да търсиш на ул София 23,Георги,тук ника му е gal76
                  ex. punto elx 1.2i
                  Lancia Libra 1.6

                  Коментар


                    #69
                    FORZA "ИТАЛСЕРВИЗ" - Отдолу е на кръговото на 4-ти километър. Правят италианки и каквото докарат Единия пич се казва Даниел и има златни ръце и висок морал.
                    Fiat Punto 55S 1.1 Petrol 1997 a.k.a Space Interceptor

                    Коментар


                      #70
                      http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...678bМисля да не ходя там

                      Коментар


                        #71
                        Цена на носачите-160лв двата(FAST),биалети(SWAG)-50lv двете това като цена на части за ориентация/ stilo 1,8 /
                        Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                        Коментар


                          #72
                          Brevetti написа:
                          Цена на носачите-160лв двата(FAST),биалети(SWAG)-50lv двете това като цена на части за ориентация/ stilo 1,8 /
                          Аз взех оригинални носачи за 144 лв. бройката... незнам защо на FAST са по-скъпи А сега по темата... с две ръце гласувам за сервиза на gal76 от Пловдив. Много е отзивчив и работи с голям мерак и не на последно място - разбира много, особено от италиянски автомобили. Препоръчвам го на всички пловдивчани :D
                          Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

                          Коментар


                            #73
                            160 лв двата колега! Така ,че са по-евтини но друг въпрос е колко време ще изкарат тези FAST."Оригиналните" от Ауто Италия ли ги взе ?
                            Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                            Коментар


                              #74
                              Днес минах технически преглед в един сервиз в кв.Гаганица,останах много доволен хората си вършат корекноработата не претупват нищо,което за някои може да е проблем :D .Цена на услугата 25лв.,сервиза е чист и подреден няма къде да се оцапаш.Адреса е ул. ’Гаганица’ 1,влиза се от пресечката след Мототехникаминава се прелеза и в ляво 20метра.
                              Прикачени файлове
                              Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                              Коментар


                                #75
                                Brevetti написа:
                                160 лв двата колега! Така ,че са по-евтини но друг въпрос е колко време ще изкарат тези FAST."Оригиналните" от Ауто Италия ли ги взе ?
                                От "Александър ауто" са, като бяха маркирани с онази прочута емблема на завода (на мен лично ми прилича на емблемата на алфа :D ).
                                Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

                                Коментар

                                Working...
                                X