Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Добър сервиз за всички видове италиански автомобили за колегите от Пловдив и околностите.За пореден път отидох днес и останах много доволен.За работат взимат малко но работят вълшебно. Телефон за връзка : 0898 37 11 21 Тодор ПеевСервиза работи и в Събота.p.s.Координатите (за пловдивчани) Ален Мак след светофара на надлеза на гара Филипово (посока Карлово)веднага в дясно,търсите 100 метра по-надолу едни бариери и в ляво големи сини порти.Хората са много отзивчиви. Без да ги хваля но ще останете доволни Този сервиз не участва в статистиката на 1-ва страница, поради липса на информация за името и адреса му.
    Fiat Tipo 1.4 91 AGT cat.
    Fiat Marea 1.6 16v 99

    Коментар


      #32
      Добър сервиз в Орландовци

      Привет. След много обикаляне по сервизите случайно попаднах на един сервиз в Орландовци. Майстора се казва Здравко работи перфектно и на прилични цени. Сервиза се намира след гаража на Унион Ивкони след моста в дясно и в края на улицата е сервиза. Ако някой иска телефон да пише ще остане доволен.Този сервиз не участва в статистиката на 1-ва страница, поради липса на информация за името и адреса му.

      Коментар


        #33
        PUNTO JTD написа:
        Я кажете нещо за Динекспрес в Пловдив, защото трима приятели с Фиати напоследък много изплакаха от там, а на мен ми предстои смяна на ангренажен ремък, подгревни свещи,масло и всички филтри.До сега от там съм излизал доволен, но сега там са сменили персонала. Някой има ли впечатления?
        Някакви наблюдения да споделиш? Смени ли си ремъка там ? Защото и на мен ми предстои .. и не знам при кой да отида в Пловдив. Ходих веднъж там за смяна на масло, като си купих колата и наистина нещо не ми хареса ...

        Коментар


          #34
          Колеги, кажете един добър сервиз за ходова част.Не видях в темата такъв сервиз, ако може и да е някъде около Младост в София. Благодаря предварително на всички :D
          Fiat Punto HLX 1.9 JTD - 1999

          My Site

          Коментар


            #35
            toocool написа:
            Колеги, кажете един добър сервиз за ходова част.Не видях в темата такъв сервиз, ако може и да е някъде около Младост в София. Благодаря предварително на всички :D
            Автосервиз Експрес-2илиD&N Младост
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              #36
              Аз пък искам да ви се оплача от АутоИталия. Преди 2-3 седмици реших да оправя някои малки дефекти по боята и понеже ми изтичаше каското реших да се възползвам от опцията да се оправи колата в официален сервиз. От застрахвателите ми дадоха писмо за АутоИталия. До тук всичко чудесно. Отивам, оставям колата и се оказва, че трябва да платя 15 лева за измиване на колата. В МотоПфое да речем не се плащат подобни глупости въпреки, че също ти мият колата, ама както и да е. Боядисаха я относително бързо. Във вторник я оставих и следващия понеделник ми се обаждат да отида в 17:30 да си взема колата. Отивам, вземам я и си тръгвам. То в 17:30 вече е тъмно, а колата паркирана отвън та нямах възможност да я огледам добре, а и паркирана там сигурно от петък (точно до пътя за летището) и цялата покрита с прах, та така и не се вижда много-много. На следващия ден отивам да си я измия на автомивка понеже таква прашна не мога да я търпя и О, изненада... боядисаните детайли пастирани и лъскави, но боята отдолу отвратителна - "портокал", "шагрен" или както там решите да го оприличите. И понеже детайлите бяха заден капак, покрив и врата: хайде на колонките разбирам, на вратата също има резон (да речеш - стекла се е боята - не че е оправдание, но е някакво обяснение), ама на покрива и задния капак? Просто ужасно е боядисана, но като съм подписал протокола за приемане няма как да протестирам, а и реших, че няма какво да се разправям с тях. Очевидно толкова си могат. Ще отида някъде да ми я "поправят". Те и без друго застрахователите ми казваха да не ходя в официалния сервиз понеже имали по-добри бояджии, ама аз НЕ - исках да си е всичко като хората. Yellow_Flash_Colorz_PDT_21По стечение на обстоятелствата имам роднина който работи в АутоИталия и днес отивам да го видя и да му се оплача от перфектните им услуги и от това, че на шофьорската врата имам одрано на кожата точно до копчетата за стъклата и той ми казва че съм имал да му давам 15лв. Оказва се, че приемчиците понеже знаели, че сме роднини отишли и му казали, че не съм си платил за измиването и той дал парите от мое име. Понеже знае, че няма да се излагам за 15лв. и решил, че съм забравил. Е аз разбира се му дадох парите. Изобщо не съм му споменавал, че това е за втори път.Та равносметката от посещението ми в АутоИталия е следната: 3 детайла за ново боядисване, 15+15лв. за автомивка (които поне да бяха свършили някаква работа) и неизвестна сума за поправка на кожата на вратата понеже още не съм открил кой и как ще ми я ремонтира.

              Коментар


                #37
                Колеги искам да Ви кажа още един много добър сервиз в Пловдив, от който останах много доволен, след като ми смениха съединитела.Хората, които работят в него са много отворени и си разбират от работата и не тварат изобщо!!!Сервиза се намира в Смирненски ул.София 23, до Ескада предимно само за италианки, но и други става.Ще търсите Гецата 0888431004Много е добър, сериозно!Айде поздрави!!!

                Коментар


                  #38
                  Дийн Експрес Пловдив------------ На колко минуса имам право? Един много ама много голям минус!

                  Коментар


                    #39
                    да сервиза на Гецата наистина е много добър.
                    ex. punto elx 1.2i
                    Lancia Libra 1.6

                    Коментар


                      #40
                      A може ли да ме посъветвате къде да си направя диагностика на предното окачване в Люлин? Ако може да стане през уикенда ще е прекрасно.

                      Коментар


                        #41
                        .

                        Моля ви се само не ходете в гаранционния сервиз на фиат в русе там е голяма отврат като отношение и поведение към клиентите поне към мене така се отнесоха. счупи ми се колата и те доидоха да я вземат там кадето бях и отидохме в сервиза там разбраха за кво иде реч и казаха че трябва да остане и да си ходя а забравих да спомена че сервиза им беше на 5км от града а аз дори не сам от града. нищо че ме бавиха месец и половина се пак е гаранционнадори не ми удалйиха гаранционни срок за което не съм сигорен но мисля че трябва да се одължи а като ги питах кво смениха то си гаранционна работа е чи как нали след един месец и изтича гаранцията и дава яко ма наритаха искашими се ако можех така силно да му фрасна един у муцуната.
                        DRIFT maniq

                        Коментар


                          #42
                          PB 5976 BC написа:
                          Сервиза се намира в Смирненски ул.София 23, до Ескада предимно само за италианки, но и други става.Ще търсите Гецата 0888431004Много е добър, сериозно!
                          Това е Човека, най-кадърния и коректен майстор за хората от Пловдив.Препоръчвам го на всички.

                          Коментар


                            #43
                            Голям + за Екстриим сервиз - http://alfisti.bg/index.php?lang=2&cat=85Коректно и бърза работа, изключително доволен съм! Ако ви е писнало да ви плюят колата и да се изказват некомпетентно само за да ви уплашат - не се чудете!
                            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                            Коментар


                              #44
                              Един + за сервиза на АлександърАуто на ул.Росица в София.Каквото и да са ми правили по колата винаги е било бързо и съм бил доволен от тях.
                              Marea 1.6 16v

                              Коментар


                                #45
                                И от мен + за Александър ауто на ул "Росица" 10. Скоро не бях попадал на такова добро отношение спрямо клиента.
                                Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                                Коментар

                                Working...
                                X