Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ta6unko написа:
    Сервизът "ФИАТ" в Добрич: големи ----Там работят пълни аматьори и имам чувство, че аз с моето икономическо образование разбирам повече от коли! Изрично Ви предупреждавам за тях, гледат да вземат парите пък дали са отстранили проблема - това тях не ги касае!
    Там разбират само от едно - как да ти одерат кожата ако им паднеш в ръчичките. Аз за това в Добрич ходя в Димаг Ауто. Гошо се казва собственика и от това което съм видял досега като съм бил там - обръщат внимание на всичко и не си оставят ръцете.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #17
      Я кажете нещо за Динекспрес в Пловдив, защото трима приятели с Фиати напоследък много изплакаха от там, а на мен ми предстои смяна на ангренажен ремък, подгревни свещи,масло и всички филтри.До сега от там съм излизал доволен, но сега там са сменили персонала. Някой има ли впечатления?
      Saab 9-3s 2.0 16v TURBO
      Fiat Punto 1.9 JTD

      Коментар


        #18
        искам да попитам за сервиз ДКВ, който се намира в Дружба 2 до гара Искър какво ви е мнението? Скъпо ли взимат и добре ли работят?

        Коментар


          #19
          Сервиз "Изток"-София (-)
          Fiat Stilo 1.8 16V

          Коментар


            #20
            За сервизите-бях писал за Орландовци ама тука има и един на ул.София.та в въпросния сервиз можеш наистина да видиш много добри модели италианки( те се занимават с италиански само) само бегачки-и отивам аз там за диагностика и да видят Coupe-то и тия кат почнаха мани го тоя боклук капака му е цялата кола-дрън дрън...та вместо сиагностика ми вика така като слушам биелен лагер-хахахахааа(колата работи като часовник)нямала да изкара 2 месеца аз я карам вече 1г.без пр.та тия само се заяждат с хората не мога да ги разбера кви са смотаняци....
            Fiat Coupe 2.0 16V ....

            Коментар


              #21
              metropolix написа:
              Плюсче за сервиза на hit-ko в Ямбол много внимателни обръщашти внимание на 1 кола не на всичките в града бързо и чисто работят
              И аз бях там.Много съм доволен - +++.
              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

              Коментар


                #22
                nikimura123 написа:
                EasternAlien написа:
                Голям плюс за сервиза в квартал Орландовци(София) на ул.Гъдуларче"Преди да стъпя там, минах през няколко сервиза за смяна на съединител, и винаги ми оставяха колата за след семица.В този сервиз момчетата я взеха веднага и до края на работно ми време колата беше готова, никакви забележки, съединителя вече е перфектен и всичко беше на много приемлива цена
                Да плюс-аз Съм от Орландовци и редовно там си карам колата.и плюс за още един сервиз след Орл-ци в Бенковски сервиз Радиал в началота там Биската там Биската също е добър и никога не ми е оставил колата
                След проблеми със съединителя, аз също навестих въпросния сервиз. Мога да споделя само добри впечатления от там.
                Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                Коментар


                  #23
                  D&N Люлин е направо трагичен . Язък , че имат такава техника Смениха ми задните амортесьори на Типото, като им обясних, че колата се товари и трябва да са читави! Поставили някакви МЕНТАЦИ,които дадоха фира на 2рия ден . Направих рекламация и от там ми обясниха ,че това било практика! Хората , които карали италиански автомобили , били с нисък социален статус !!! И затова слагали ментета, за по - ниска цена. Като никой не е коментирал за по-ефтини

                  Коментар


                    #24
                    http://vipservice-bg.com/ - +++И по-точно диагностика им Марин Илиев, собственик на Фиат Палио и много добре познаващ марката Фиат. Отдели ми около два часа, като провери всичко и не ме остави да си тръгна от сервиза докато не се увери че всичко с колата ми е наред.
                    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                    Коментар


                      #25
                      голям плюс за ДАРА07 смяна анг.ремък комплект оригинален ремък с ролки 235лв със труда.смяна масло и филтри 15лв.компютърна диагностика 20лв.всичко това за2часа.сирвиза е малък и става с предварително записване.мистора се занимава само с италански автомобили.

                      Коментар


                        #26
                        Голям + за сервиза при ///// и tipolino - Варна

                        Голям + за сервиза при ///// и tipolino - ВарнаОт София съм и колата ме остави в Балчик. Обадих им се по списъка за спешна помощ в тази тема.Проблемът беше в динамото - заминало беше и акомулаторът ми беше на нула (от В. Търново спря да зарежда, та на акомулатор карах до Балчик с включени фарове и климатик).Живко дойде до нас във Варна и ми остави зарядно, за да мога да се придвижа до сервиза. След това за един ден ми рециклираха динамото. Казаха ми с tipolino какви други забележки имат за да мога да си ги оправя като се прибера в София и това беше. Написаха ми на лист кой чарк колко струва, колко е труда и колко е монтаж и демонтаж. Повече от това здраве му кажи :D
                        Fiat Marea TD100, 1.9, 1997, седан

                        Коментар


                          #27
                          Сервиз ФИАТ-АЛФА +++ Добра и бърза работа.Момчетата за около час ми смениха компютъра , направихме и едно , две кръкчета момчето ми обясни и какви други проблеми имам с колата и по живо по здраво.
                          Bravo 1.6 12V Abarth

                          Коментар


                            #28
                            Пюе един + за Христо

                            Искам да дам още един голям + за сервиза и магазина на Христо в Ямбол.Отидох с запазен час,колата влезна в бокса,работят 2 човека едновременно по колата,добра кординация,в магазина се намери всичко което ми беше нужно.Отстъпката от 10% ми покри разходката Варна-Ямбол.Стоях си до колата (Multipla) ,питах разпитвах,всичко ми беше обяснено и разяснено.Сега се навих да слагам задни дискови и права генерация и пак ще се възползвам от услугите им!
                            FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

                            Коментар


                              #29
                              пунто94 написа:
                              Сервиз Доктор Моторс +Адрес:София, ж.к. Люлин 10, ( срещу бл. 117 )GSM : 0888346247e-mail : doctormotors@abv.bgинж. Луко Каракашев - управителТърсете лично управителя !
                              И от мен +++
                              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                              Коментар


                                #30
                                Сервиз на Фиат в Шумен.Отидох за смяна на хидравлична течност. Резултата беше само подмяна на течността в разширителното казанче, което можеше и сам да го направя. А цените им са доста високи.Имах едно потропване отзад при неравен терен. Там ми казаха че имам заден амортисьор за смяна. По съвет на колега от форума си проверих закрепването на задната седалка и потропването спря, за което съм много благодарен.Така че това беше за първи и последен път. Жалко за Фиат, че са дали лиценз на такива фирми, които не знаят как да си вършат работата.
                                Brava 1.9 JTD 100, 2001

                                Коментар

                                Working...
                                X