Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Голям + и от мен за Дани в Дружба.Банков, благодаря, че си споделил тук за него с координати.Та... първото впечатление е за чистота и подреденост. Знаете, това е важно.После, частите бяха наметкани по колата в рамките на един работен ден. А те, частите не бяха никак малко. И нямам никакви забележки. Колата... си е моята кола.Цената за труда му - много зарибяваща. Допада ми. Гласувам му доверие за поддръжка на колите ми.Следва продължение...
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    Коментар


      ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА ГАРАЖ ВЕНТУРА УНИКАЛНИ ХОРА ПРОБЛЕМ ТРУПАН С ГОДИНИ ТЕ ГО ОТСТРАНИХА
      FIAT BRAVA 1.6 16V 98

      Коментар


        Brevetti написа:
        И от мен + за Александър ауто на ул "Росица" 10. Скоро не бях попадал на такова добро отношение спрямо клиента.
        Тъй като видях препоръки за този сервиз тук реших да го ползвам но не сам чак толкова доволен. Закарах колата за ремонт по ходовата част от пред и да проверят защо не ми вървят стъклата на вратите. Оправиха проблемите от пред но не ми направиха реглаж и нямаше да ми кажат ако не бях попитал на въпроса ми няма ли да е проблем ми казаха ние сме навили всичко по старото няма проблем само ,че се оказа че колата ми тегли на дясно и трябва да отида на реглаж това как и да е. За стъклата ми казаха ела и ще сменим машинките и всичко ще е ок след два два дни телефонни разговори за записване и цял ден престой на колата ми казаха че не е проблема в машинките и трябва да оставя колата за няколко дни. Това е доста не сериозно и никога повече няма да отида в този сервиз не са професионалисти или да не говорят глупости или като ги говорят да се опитат да си свършат работата по най-добрия начин. Един голям -------- минус от мен.
        Фиат Браво97" 1.6 16v 103к.с.

        Коментар


          НИКОГА не си правите Годишен технически преглед в Fiat-Alfa

          Искам да предупредя всички тук във форума НИКОГА да не ходят да си правят Годишен технически преглед във Сервиз - Фиат-Алфа (fiat-alfa.net) в гр.София , кв. Люлин София, ген. Михаил Савов №5. , ще ви върнат за проблем , който не съществува , само за да ви вземат още пари и да се заядът с вас. Сега ще разкажа за какво става дума:Купихме си ваучер за Годишен технически преглед във въпросния сервиз Fiat-Alfa и се обадихме както пишеше на ваучера да си запазим час, като по телефона ни беше казано, че е без часове и да отидем направо. След 2 дена отидохме сутринта и пред нас имаше 4 коли и като попитахме кога ще можем да минем един нещастен човечец отвътре почна да ни се кара че колите били с часове записани и трябва да чакаме към 2 часа , след което аз и мойта близка се скарахме с този човечец и попитаме защо са ни казали по телефона ,че е без часове а сега там ни казват,че е с записване на часове и се карат с нас дори... Изчакахме близо 2 часа да минат другите коли и влезнахме на преглед. Само да отбележа,че автмобила е 2008 г. и няма никакви забележки по ходова част и т.н. По едно време докато течеше прегледа същия който се скара с нас и ние с него ни извика на валяците и ни каза ,че има проблем със задните спирачки и че изобщо не държали както и ръчната спирачки и че не може да ни пусне така...Доста се учудихме, защото нямаме проблем със спирането и спирчаките и миналата година на предишния преглед в друг сервиз бяха казали,че спирачките са ПЕРФЕКТНИ, но сега тоз долен тип каза че не работят и ни даде предписание до 2 седмици да ги оправим и да се върнем срещу допълнителна такса от още 9 лв. за повторно минаване...Дори ни предложи,да докараме колата и да оправят спирачките в техния сервиз !!! След 1 седмица закарахме колата в един друг сервиз в кв.Банишора и собственика на сервиза се качи да пробва колата преди да почне да я прави. След около 5 мин. се върна с колата и каза ,че спирачките са перфектни и нямат НИКАКВИ забележки, както задните така и предните и той се подписва под думите си ,ако има нужда...Посъветва ни да отидем пак в сервиза където са ни върнали от прегледа и да кажем,че сме оправили в сервиз спирачките ! Така и направихме и отидохме отново в ИЗМАМНИЧЕСКИЯ сервиз - Фиат- Алфа и казахме ,че сме карали колата на сервиз и са ни оправили спирчаките при положение, че абсолютно нищо по колата не е пипано, освен че е карана !!! Качихме колата на валяците и о ЧУДО....нещастника каза, че вече всичко е наред и че добре са ги направили, защото вече НЯМА проблеми и са ОК !!!!!!!! Вие скъпи приятели и съфоромци ми кажете според вас какви мизерници и помияри трябва да са от този сервиз за да правят подобни постановки и мизерии, пълни измекяри и най-искрени чувства ви съветвам...ЗА БОГА НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В СЕРВИЗ - FIAT-ALFA ( fiat-alfa.net) в квартал Люлин на София, ,ако не искате да си скъсате нервите, да си изгубите времето, а и да дадете доста повече пари от очакваното, особено ако бяхме оставили колата да ни "оправят" "неработещите" спирачаки в техния "СЕРВИЗ" Yellow_Flash_Colorz_PDT_46

          Коментар


            В този сервиз искаха 280лв. за смяна на бензинова помпа на капа и колата да остане в сервиза 3 работни дни. като помпата щеше да е втора употореба. оттам в друг сервиз /доверен сервиз в захарна фабрика/, който смени помпата за 40минути и взе 70лв. за помпа и труд. това през 2009год.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              Баси и постановката. За некви 9 лева. Верно измекяри.Та да продължа...Голям + и от мен за Дани в Дружба. Пак.Смени термостата, антифриза. Промил е сестемата. Чудо. Фиата вече е истинки Фиат. С яко парно.И ми смени моторчето на левия фар и вече не светя къмто Марс.Мерси, Дани. Точен си.Ще има и още продължение.
              Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
              Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
              Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

              Коментар


                lhristov написа:
                Баси и постановката. За некви 9 лева. Верно измекяри.Та да продължа...Голям + и от мен за Дани в Дружба. Пак.Смени термостата, антифриза. Промил е сестемата. Чудо. Фиата вече е истинки Фиат. С яко парно.И ми смени моторчето на левия фар и вече не светя къмто Марс.Мерси, Дани. Точен си.Ще има и още продължение.
                Пълни измекяри и нещастници...долни хора !!!

                Коментар


                  Здравейте,Разбираме, че при извършване на годишен технически преглед за Вас са причинени някои неудобства. Молим за Вашето извинение за проблема със записването на час за прегледа. Случаят е проверен и съответното лице, допуснало грешката, е санкционирано. За удобство на клиентите през тази седмица на нашия сайт стартира онлайн модул за предварително записване на час за ГТП: http://fiat-alfa.net/записване-на-час-за-гтп/За нас е важно Вие да сте уверен в качеството на извършения технически преглед, затова Ви предлагаме да Ви изпратим на посочена от Вас електронна поща копие на регистрираните данни от машините при първия и втория преглед на Вашия автомобил.Машините, с които работим са Beissbarth - последно поколение, над тях се прилага контрол и стойностите, които отчитат са точни. Възможно е да се е получил проблем в спирачките на автомобила, ако той не е каран продължително време и се е получила например корозия по дисковете или барабаните и накладките не са добре слегнали. След като автомобилът се кара известно време, накладките се сработват с диска/барабана и вече автомобилът спира по друг начин.Благодарим Ви, че сте описали възникналия проблем, това ни помага да направим качеството на обслужване по-добро. Вашето мнение е важно за нас!Fiat-AlfaСофия, ген. Михаил Савов №50888-41-29-74, 02/927-55-23www.fiat-alfa.netinfo@fiat-alfa.netfiat-alfa

                  Коментар


                    Искам да ви кажа ,че този автомобил не се спира да се кара изобщо целогодишно... И няма как при прегледа при вас да е имало корозия и да са ви отчели машините "Beissbarth - последно поколение" ,че спирачките не са добре и след 1 седмица , без никаква промяна по автомобила, нито смяна на стила на каране , нито ходене в сервиз за ремонт и т.н. , идваме отново при вас и оооо ЧУДО, спирачките вече не са корозирали и "МАШИНИТЕ" ви показват ,че вече няма проблем !!! Как става това ще обясните ли на всички тук във форума ??? Просто лъжете и мамите клиентите си с дребни и недостойни номера и тарикатлъци, които съм сигурен, че ще ви излезнат през носа някой ден !!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_46

                    Коментар


                      nnikolay написа:
                      Здравейте,Разбираме, че при извършване на годишен технически преглед за Вас са причинени някои неудобства. Молим за Вашето извинение за проблема със записването на час за прегледа. Случаят е проверен и съответното лице, допуснало грешката, е санкционирано. За удобство на клиентите през тази седмица на нашия сайт стартира онлайн модул за предварително записване на час за ГТП: http://fiat-alfa.net/записване-на-час-за-гтп/За нас е важно Вие да сте уверен в качеството на извършения технически преглед, затова Ви предлагаме да Ви изпратим на посочена от Вас електронна поща копие на регистрираните данни от машините при първия и втория преглед на Вашия автомобил.Машините, с които работим са Beissbarth - последно поколение, над тях се прилага контрол и стойностите, които отчитат са точни. Възможно е да се е получил проблем в спирачките на автомобила, ако той не е каран продължително време и се е получила например корозия по дисковете или барабаните и накладките не са добре слегнали. След като автомобилът се кара известно време, накладките се сработват с диска/барабана и вече автомобилът спира по друг начин.Благодарим Ви, че сте описали възникналия проблем, това ни помага да направим качеството на обслужване по-добро. Вашето мнение е важно за нас!Fiat-AlfaСофия, ген. Михаил Савов №50888-41-29-74, 02/927-55-23www.fiat-alfa.netinfo@fiat-alfa.netfiat-alfa
                      Те машините може да са най-добрите, ама операторите като не стават. Ако извършващия ГТП при тест на задни спирачки е натиснал педала на само 20-30% от хода, много ясно че машината ще регистрира данни извън норма, които винаги може да ги предоставите. Същото може да се повтори и с ръчната спирачка.
                      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                      Коментар


                        lhristov написа:
                        Голям + и от мен за Дани в Дружба.Банков, благодаря, че си споделил тук за него с координати.Та... първото впечатление е за чистота и подреденост. Знаете, това е важно.После, частите бяха наметкани по колата в рамките на един работен ден. А те, частите не бяха никак малко. И нямам никакви забележки. Колата... си е моята кола.Цената за труда му - много зарибяваща. Допада ми. Гласувам му доверие за поддръжка на колите ми.Следва продължение...
                        Може ли да дадеш малко повече информация къде точно се намира? Минавал съм оттам и съм виждал гумаджийницата.. има и някаква бариера.. някъде там ли е?
                        Fiat Brava 1.8 16V

                        Коментар


                          Да продължаваш зад бариерата и срещу теб има сервиз, точно преди него завиваш в ляво и сипри Дани, имай ппредвид че работи само от понеделник до петък и трябва да се оговориш за час. Телефон ако ти трябва пиши на лс. или погледни две страници назад
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            Огромен ПЛЮС за Ventura Garage. Добри цени, коректни, добро отношение към клиента, и колата .
                            00' Bravo 105 JTD

                            Коментар


                              Искам да споделя отличните си впечатления от един нов сервиз за гуми в Надежда, на ул. хан Кубрат, малко след представителството на Шкода в посока Надлеза.В случая не цените им не бяха важни, а човешкото, дори приятелско отношение, което проявиха към поредния, напълно непознат клиент, т.е.аз Бях се вкарал в страшен филм с едни джанти , чак ме е срам да навлизам в подробности Хората си изгубиха повече от час с мен и пропуснаха поне двама други клиенти за това време. Затова горещо ги препоръчвам
                              Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
                              FIAT PUNTO 2 (18

                              Коментар


                                Copy-Рaste-вам и тук похвалата си за Дани от Дружба (в двора на Тих Труд), защото наистина заслужава. Много готино и точно момче, веднага обслужва, преглежда всичко обстойно, казва всичките болежки, работи и обяснява нормално, човешки. Много съм доволна. Успя да ми оправи колата след предишни 2 отваряния на двигателя от предния "майстор" и голяяямо чудене защо пуши. Ясно е, че си разбира от работата - голяма препоръка от мен! Да си жив и здрав за много години все така да ни оправяш колите!

                                Коментар

                                Working...
                                X