Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Още един голям плюс за Жоро от Пловдив.Разбира си от работата.
    Един голям ПЛЮС и от мен!
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      Здравейте, някой може ли да препоръча сервиз за Бургас. Обслужване и ремонт по двигателя на Фиат Гранде Пунто. Благодаря

      Коментар


        Мишо Пешев 0888966014 Чист и откровен мошеник.Лъже и омайва като дърт циганин по телефона.След 45 дена ремонт на ЕКУ струващ "само" 420лв ,то се скапа след 5 месеца http://www.fiatforum.bg/showthread.p...BB%D0%BE/page3

        Коментар


          Ще дам поредното си положително мнения за момчетата от Ventura Garage. В последните два месеца обслужих и FIAT-а и Skoda-та при тях - без грешка, точни и изполват хубави консумативи. Проблеми с части и извършени ремонти при тях съм нямал никога.
          Вече доста години обслужвам коли от различни марки само там и до сега нямам абсолютно никакви забележки.

          Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

          Коментар


            Един огромен минус за фиат България - София.
            Закарах фиат 500Х за ремонт със следните проблеми: 1 - температурния датчик за външна температура при минус 3 градуса показва 63 градуса, 2 - откказали старт стоп система и системата за избор на режим за каране и като цяло светнал чек за двигателя. Да уточня чиста кола след автомивка.
            В края на деня ми се обадиха, че няма проблеми и всичко е готово. Отидох да си взема колата след като заплатих скромната сума от 75 лева за диагностика и изчистване на грешките ми казаха, че акумулатора бил паднал и това бил проблема. Когато отидох да си взема колата не можах да я позная цялата кална и омърляна от вън, отговорът беше, че я тествали, казах си нищо важното, че са я поправили.
            Когато запалих колата се оказа, че температурния датчик отново не работи. Приемчика много се очуди и каза, че трябва да се смени датчика, който обаче върви с цяло ново дясно външно огледало. Направиха ми оферта и ме изпратиха по живо по здраво да си ходя и да мисля дали да сменям иначе работещото огледало.
            На другия ден реших да измия колата и ооо чудо двете системи отново отказали, както и чека свети. След като измих колата за мой ужас се оказа, че и предната броня е ударена и ожулена.
            Цялата история ми стана ясна защо колата беше омърляна и т.н.
            Резултата от посещението в АУТО ИТАЛИЯ е Ударена в сервиза кола , неотстранени проблеми с които я закарах един ден престой при тях итова всичкото на цената от 75 лв.
            Естествено върнах се при тях но резултата беше не знаем нищо, той акумулатора трябва да сесмени, то трябвало да я пробват, те нямали такава практика да ги блъскат колите и да маскират нешата, то сигурно някъде на паркинга нещо е станало, камери щели да гледат и т.н.
            За финал отново да кажа: всеки който си обича колата ДА БЯГА ДАЛЕЧЕ ОТ ТЕЗИ ИЗРОДИ В АУТО ИТАЛИЯ (Фиат България в София).
            FIAT STILO 1.8 I

            Коментар


              Голям ПЛЮС за gal76 ! Жоро знае какво прави и как да го направи !
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                Автосервиз Аутогаз център ,ул. „Напредък“ 1а, Пловдив (до Руския пазар) тел : 088 891 0299 , 032 - 96 66 72 https://www.google.com/search?q=%D0%...SvYC3EQ4dUDCA4

                Най-обикновена смяна на масло.Някъв пишман "майстор" с по-тъмен тен,вероятно са го взели от механиците на Ферари във Формула 1,не може да отвори един обикновен капак, и как е дърпал ,кво е правил е счупил целия механизъм . Веднага обвиняват клиента,че така(счупен) го бил докарал видиш ли.След пояснения ,че няколкократно съм го отварял предния ден ,минават на версията "То му било дошло времето" .Ок,случават се и тези неща,но в този насран сервиз не искат да въстановят щетите ,а трябвало аз да съм ги поел и платил ??!!!??!! А ся де ???!!!! Собственика, или къв е там някъв смешен палячо, ме напсува зад гърба и да се радва ,че бяха 5-6 маймуни иначе сега щеше да е някъде другаде.Очеизвадно няма идея от приказката "Клиента е мой господар" .За финал,4 часа чакане в жегите,нерви,ядове,псуваха ме,не само че не ми смениха маслото,а и ми върнаха колата счупена, и трябваше да правя ремонт на "ремонта" в друг сервиз ,който ми излезе 40лв.И между другото, на тръгване ме излъгаха, че ТЕ щели да поемат щетите,но трябвало да изчакам до другия ден защото часта я нямало в Пловдив (а аз я поръчах за 1 час впоследствие) и ще ми се обадят на другия ден, да ида да ми я сменят.Естествено никой не ми се и обади.Некомпетентни арогантни мошеници ,това са сервиз Аутогаз център!
                Последна редакция от dan4op5; 07.07.2021, 13:39.

                Коментар


                  мнение за туто ауто в София? Първоначално за диагностика

                  Коментар


                    Този набеден сервиз още преди 10 години го отписах - изключително некоректни и бяха надписали сметката над двойно.

                    dan4op5 написа: Преглед на мнението
                    Автосервиз Аутогаз център ,ул. „Напредък“ 1а, Пловдив (до Руския пазар) тел : 088 891 0299 , 032 - 96 66 72 https://www.google.com/search?q=%D0%...SvYC3EQ4dUDCA4

                    Най-обикновена смяна на масло.Някъв пишман "майстор" с по-тъмен тен,вероятно са го взели от механиците на Ферари във Формула 1,не може да отвори един обикновен капак, и как е дърпал ,кво е правил е счупил целия механизъм . Веднага обвиняват клиента,че така(счупен) го бил докарал видиш ли.След пояснения ,че няколкократно съм го отварял предния ден ,минават на версията "То му било дошло времето" .Ок,случават се и тези неща,но в този насран сервиз не искат да въстановят щетите ,а трябвало аз да съм ги поел и платил ??!!!??!! А ся де ???!!!! Собственика, или къв е там някъв смешен палячо, ме напсува зад гърба и да се радва ,че бяха 5-6 маймуни иначе сега щеше да е някъде другаде.Очеизвадно няма идея от приказката "Клиента е мой господар" .За финал,4 часа чакане в жегите,нерви,ядове,псуваха ме,не само че не ми смениха маслото,а и ми върнаха колата счупена, и трябваше да правя ремонт на "ремонта" в друг сервиз ,който ми излезе 40лв.И между другото, на тръгване ме излъгаха, че ТЕ щели да поемат щетите,но трябвало да изчакам до другия ден защото часта я нямало в Пловдив (а аз я поръчах за 1 час впоследствие) и ще ми се обадят на другия ден, да ида да ми я сменят.Естествено никой не ми се и обади.Некомпетентни арогантни мошеници ,това са сервиз Аутогаз център!
                    Изкупуване на автомобили на добри цени
                    /////

                    Коментар


                      Tutto Auto Ботевградско Шосе 431 София - горещо препоръчвам да избягвате тези ''разбирачи''. След смяна на съединител, лагер помпа и маховик се оказа, че ми липсва семеринг... От там теч от скоростната кутия, обезмасляване на феродов диск, нова лагер помпа.

                      П.П. От сервиза се обадиха и сами пожелаха да покрият разходите по следващия ремонт. Благодаря за проявеното разбиране и отношение, рядко е в наши дни.
                      Последна редакция от gafinho; 07.09.2022, 13:14.

                      Коментар


                        Да похваля отново Жоро - Gal 76
                        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                        Коментар


                          EasternAlien написа: Преглед на мнението
                          Голям плюс за сервиза в квартал Орландовци(София) на ул.Гъдуларче"Преди да стъпя там, минах през няколко сервиза за смяна на съединител, и винаги ми оставяха колата за след семица.В този сервиз момчетата я взеха веднага и до края на работно ми време колата беше готова, никакви забележки, съединителя вече е перфектен и всичко беше на много приемлива цена
                          Някой да има актуална информация за сервиза на ул. Гъдуларче ? Благодаря предварително !

                          Коментар


                            Здравейте,

                            може ли телефон номер за
                            Сервиз в гр. Варна, при ///// (Живко) и tipolino: 1 / 0

                            Коментар


                              Да похваля много свястно момче в София, в района на Военна рампа, с възможност за ремонти в събота и неделя. Разбран и човечен, далеч от наложилия се вече навред... новговор...
                              Телефона му е 0896 973715. Свързах се с него в друг форум, смени ми радиатор климатик на ix 35, в съботен ден от 10 до 14.00, за мен беше удобство и облекчение след много усуквания и шикалкавене от други майстори, с които яко се изгубихме в комуникацията при въпроса ми какъв радиатор монтираме...
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                              Коментар


                                Здравейте,

                                може ли телефон номер за
                                Сервиз в гр. Варна, при ///// (Живко) и tipolino: 1 / 0
                                Колегата почина. Темата където гледаш е стара - пусни питане в нова тема - може някой от Варна да помогне.
                                Изкупуване на автомобили на добри цени
                                /////

                                Коментар

                                Working...
                                X