Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

    Колеги, тук ще слагаме + или - на сервизи, с по едно обяснение защо.
    Не се позволяват отговори. Всеки има парво на една оценка и обяснение.
    Ще обновяваме списъка с + и - -ите.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    Име/адрес на сервиз: - положителни мнения / отрицателни мнения

    : /
    Александър Ауто (София): 2 / 0
    Алфа Ромео (клубен сервиз в гр. София): 1 / 0
    Ауто Италия (София): 0 / 1
    Бай Илия (Габрово): 0 / 1
    ВИП сервиз (София): 1 / 0
    Дара 07 (Пловдив?): 1 / 0
    Димаг Ауто (Добрич): 1 / 0
    Динекспрес (Пловдив): 0 / 1
    Доктор Моторс (София): 2 / 0
    Екстрийм сервиз (София): 1 / 0
    Експрес 2 (София): 1 / 0
    Жицони (София): 0 / 1
    ЗОВ (София): 0 / 1
    Изток (София): 0 / 1
    Йода (София): 0 / 1
    Мираж (Пловдив): 0 / 1
    Радиал (София, кв. Бенковски): 1 / 0
    ФИАТ (Добрич): 0 / 1
    ФИАТ-АЛФА (София): 2 / 1
    Франц (Бургас): 0 / 1
    ХЕЕД 91 (София): 0 / 1
    Bosch - Варна (под КАТ): 0 / 1
    D&N - Люлин (София): 0 / 1
    D&N - Овча Купел (София): 1 / 0
    hit-ko (Ямбол): 4 / 0
    : /
    : /
    : /
    Сервиз в гр. Варна, при ///// (Живко) и tipolino: 1 / 0
    Сервиз в гр. В. Търново, при stenli: 1 / 0
    Сервиз в гр. Пловдив, ул. София 23, при Гецата: 4 / 0
    Сервиз на Фиат в гр. Русе: 0 / 1
    Сервиз на Фиат в гр. Хасково: 0 / 1
    Сервиз в гр. София, кв. Орландовци, ул. Гъдуларче: 3 / 0
    Сервиз в гр. София, ул. Резбарска: 0 / 1
    Сервиз в гр. Ст. Загора, кв. К. Ганчево: 0 / 1
    Сервиз на Фиат в гр. Шумен: 0 / 1

    Резултатите обхващат всички мнения до края на страница 4 на тази тема. Предстои допълване. 25.02.13
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    Сервиз ФИАТ-АЛФА +Човека се отнесе добре, смени ми карето с оригинално. Минах около 200 км. вече.Пред мен дойдоха хора с нова кола. Прекъсвала на бензин.Човека извади екзаминер, прегледа, каза че колата е на повече километри от тези, каза им много точно какъв е проблема и им взе пари само за диагностика, защото им каза да видят дали ще прави пак така. Това според мен беше супер отношение.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Сервиз ЗОВ, в Бели Брези. Този който препоръчах по-рано -----Не ходете там!Сложил ми е карето без никаква грес! Издържа адски малко...Освен това последния път ми взе 150 лв. за смяна на водна помпа. Старата обаче си беше наред според мен, само уплътнение...за това не съм сигурен, но парите са много.Нямам думи.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Сервиза в Стара Загора в кв.К.Ганчево --- не съм доволен.1-Ви път.Проблем-Смяна на ремък на генератора + диагностика на подгряващите свещи:РЕЗУЛТАТ Без ремък щото планката била крива.Свещи ОК.ЛИПСВА ми крушката на преден ляв мигач.(установява се на първия ляв завой),а колата я карам от преди това без липсващи или изгорели лампи.Просто се качваш и НЯМА КРУШКА.А на другия ден се върнах поне да си купя ремък -НЯМАЛО (а предния ден се намери А?)-дадоха ми като се поскарахме---Сменях ремък.Всичко е ОК2-ри път.Проблем-Изгаря предпазител 40А (писал съм по този въпрос в форума)-РЕЗУЛТАТ цитирам:То това е от алармата щото е с дистанционно палене ,аз не го разбирам тая част от ел. блока"край на цитата!!!ТРЪНАХ СИ.Проблема е оправен от менИзвод:НЕ ВИКАЙ НЕВОЛЯТА-ПОМОГНИ СИ САМ ,ЧЕ ДА ТИ ПОМОГНЕ СЕРВИЗА.
        Fiat Punto 1.7TD
        Toyota Avensis 2.0D4D

        Коментар


          #5
          Габрово сервиз Бай Илия ЕДИН ГОЛЯМ МИНУС "-" заради описаното тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=33601
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #6
            Сервиз Франц в Бургас.Не ходете там. Ужасно е.
            LANCIA LYBRA 1.8 VVT

            Коментар


              #7
              Плюсче за сервиза на hit-ko в Ямбол много внимателни обръщашти внимание на 1 кола не на всичките в града бързо и чисто работят
              1.6 16v 96 г. 103 hp.
              България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
              Да мина да те взема...или да взема да те мина?

              Коментар


                #8
                Автоелектросервиз Жицони-голям минусОтидох да ми оправят стартер,а ми пре*баха ръчката за отваряне на капака и докато се опитваше да я закрепи бутна нещо и почнаха и стоповете да ми светят...Цигани,стартера на шофьорското място ли са го търсели......

                Коментар


                  #9
                  Хеед 91

                  Не стъпвайте никога в сервиза ХЕЕД 91 на стамболийски!!! Отидох днес с фиат мареа за смяна на семерингите на коляновия вал. Трябвало да се измие двигателя за да видят какво е за смяна. Италиански коли не пипали, защото слагали един двигател и дотам! Смениха гарнитурата на капака на клапаните - 57 лева части с труд. Никога повече в този сервиз!!!
                  Fiat Marea Weekend TD100

                  Коментар


                    #10
                    Голям плюс за сервиза в квартал Орландовци(София) на ул.Гъдуларче"Преди да стъпя там, минах през няколко сервиза за смяна на съединител, и винаги ми оставяха колата за след семица.В този сервиз момчетата я взеха веднага и до края на работно ми време колата беше готова, никакви забележки, съединителя вече е перфектен и всичко беше на много приемлива цена
                    Ползвайте мигачи!
                    Sometimes I feel like screaming

                    Коментар


                      #11
                      EasternAlien написа:
                      Голям плюс за сервиза в квартал Орландовци(София) на ул.Гъдуларче"Преди да стъпя там, минах през няколко сервиза за смяна на съединител, и винаги ми оставяха колата за след семица.В този сервиз момчетата я взеха веднага и до края на работно ми време колата беше готова, никакви забележки, съединителя вече е перфектен и всичко беше на много приемлива цена
                      Да плюс-аз Съм от Орландовци и редовно там си карам колата.и плюс за още един сервиз след Орл-ци в Бенковски сервиз Радиал в началота там Биската там Биската също е добър и никога не ми е оставил колата
                      Fiat Coupe 2.0 16V ....

                      Коментар


                        #12
                        Голям + за сервиза на Христо в Ямбол. Преди седмица правих обслужване на Палио-то там и съм страшно доволен. Работят бързо , качествено и на много добри за клиента цени.
                        Фиат Палио комби 1.2 73 коня

                        Коментар


                          #13
                          Горещо препоръчвам сервиза на Stenli във В.Търново.Смених съединител и разни други по дребни неща и нито за миг не съжалих че бих пътя от София до там.Естествено ремонтният комплект на съединителя беше доставен от Ямбол

                          Коментар


                            #14
                            Сервизът "ФИАТ" в Добрич: големи ----Там работят пълни аматьори и имам чувство, че аз с моето икономическо образование разбирам повече от коли! Изрично Ви предупреждавам за тях, гледат да вземат парите пък дали са отстранили проблема - това тях не ги касае!
                            брава 96 г. 1.6V

                            Коментар


                              #15
                              Сервиз Доктор Моторс +Колеги, това НЕ Е реклама. Човекът който работи там е собственика на сервиза е много точен и мога да гарантирам и твърдя, че професионализма и коректността са на желаното от всеки от нас ниво.Прави диагностика и ремонт на всякакви инжекционни системи, смяна на масла и консумативи и всякакви сервизни работи по ходовата и останалите с изключение на автотенекиджийство.Грижата ми до сега е била да намеря сервиз за моето Фиат Пунто 1.6 MPI и да знам, че няма да съм огорчен и да имам съмнения след ремонт. Наблизо е и магазина на TNcar, който е за части за Фиат, това е много удобно. Ремонтирал съм неведнаж при него и го препоръчвам на всички колеги с Фиат, а и не само.Адрес:София, ж.к. Люлин 10, ( срещу бл. 117 )GSM : 0888346247e-mail : doctormotors@abv.bgинж. Луко Каракашев - управителТърсете лично управителя !
                              Поздрави: Пунто94
                              Fiat Punto ELX 1600 MPI; 176A9.000

                              Коментар

                              Working...
                              X