Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Супер недоволен съм от сервиза на Бобо. Даже в момента като пиша, отново се нервирам. Обадих му се в събота за диагностика, обясних му какво и е и отговорът беше - докарай ми я в сряда и я остави. До тук всичко е ок. Карам я в сряда сутринта, оставих я на един от работниците му и цял ден нито обаждане, нито нищо. Реших след работа да видя какво става и отидох до сервиза. Положението беше, че където паркирах, там я намерих. Бобо също липсваше и попитах работника дали ще я гледат днес или да я взема и утре пак да я оставя, както и стана. На следващия ден картинката се повтори. Оставих колата и я намерих на същото място. Този път Бобо беше там и каза, че я почва веднага след като хапне. Аз да си ходя и да чакам обаждане. Да, ама не! Днес отидох отново след работа за да видя, че колата изобщо не е мърдана, а в сервиза имаше коли, които са дошли след мен. Направо си взех ключовете и си тръгнах. Какъв е тоя сервиз да те мотаят и лъжат три дни, като самия Бобо ми каза да я закарам в сряда. До сега доста италианки съм имал и все там съм ходил за диагностика, но вече и последния сервиз да са - няма да стъпя! За мен това не е отношение. Много ми е интересно, ако доктор ти каже ела във вторник, дали в петък трябва да те прегледа?

    Коментар


      Не знам ама на познат за ремонт на Opel Combo с двигател също като на Фиат
      му бяха взели 3500лв за ремонт на колата
      Уж му сменяли на двигателя каква повреда е имал не знам ама тя колата струва толкова
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        То за това много Софиянци вече си карат колите в Пловдив.1 час път и колата си я взимат на деня,хем и цените май са по евтини.
        ex. punto elx 1.2i
        Lancia Libra 1.6

        Коментар


          Става и селата или малките градове но стига там /мастора /да е човек да свърши работа и да не каже допълнително цена която да обезмисли начинанието.
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            Попринцип сте прави но проблема на колата е малко странен и затова исках те да я видят а не някой маистор на които аз да му казвам къде се намират примерно подгревните свещи

            Коментар


              Здравейте,

              Търся добър бояджия в София. Днес сутринта ми удариха колата и задната ми броня е ожулена, както и тасът... От ДЗИ ми предложиха доверен сервиз, както винаги, но си нямам идея кой да избера. Четох из форума, но не намерих имформация, която да ми помогне. Карам Fiat 500 2012, ако можете да ударите едно рамо със съвет или мнение за сервиз, ще бъда благодарна!

              Коментар


                Автосервиз Слатина - при никакви обстоятелства не ходете там, по никакъв повод, никога! Дори ми е гнусно да обяснявам за тези бездарници.

                Коментар


                  dolarcho написа: Преглед на мнението
                  Автосервиз Слатина - при никакви обстоятелства не ходете там, по никакъв повод, никога! Дори ми е гнусно да обяснявам за тези бездарници.
                  Бях за реглаж. 1000 ремонти ми измислиха на колата само и само да я правят преди реглажа. Едва ли повече ще ида.
                  тралала

                  Коментар


                    Air Shox EU
                    Адрес: ул. „Амстердам“ 8, 1592 НПЗ Искър, София

                    Ако искате колата ви да стои с дни на улицата пред така наречения сервиз то това е вашето място .
                    Ако искате всеки ден да ви лъжат че по колата ви се работи -това е вашето място .
                    Ако искате колата ви да се ползва за служебна от момчетата от сервиза -това е точното място .
                    Единственото хубаво нещо в този сервиз е че когато са виновни не се опитват да говорят много -много а просто гледат в земята ...

                    Bravo 1.9 Mjet/120

                    Коментар


                      Доволен отново от Вентура,закарах боксера и ми свършиха работа.Момчето с очилата,Нено се казва,даже я е и покарал,и ми каза,че е ок откъм ходова част.Но скоро време ще им се обадя за профилактична смяна на лагери на задни носачи,и задни амортесьори.Аз поне смятам да ги сменят да знам че отзад ще е бетон.Успех момчета,и да работите все така експедитивно!
                      Последна редакция от ivopifeca; 16.02.2019, 17:04.

                      Коментар


                        Един плюс за реглаж на преден мост в Експрес-2 - Дружба, София. Човекът ти изслушва проблема, има нов стенд и преди да платиш дава пробно шофиране. За ремонтните им халета съм чувал противоречиви мнения, но не мога да споделя личен опит. За предница явно са ОК, защото и други мои колеги са доволни.

                        Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

                        Коментар


                          От доста години си правя реглажа там- те са мисля две момчетата на стенда, работят професионално и реглажа е по книга. Също положително мнение, само не бива да се закъснава, защото 2 минз акъснение и са вмъкнали някой на твоето място (нормално де)
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            Още един плюс за Вентура от мен! Смяна на съединител в рамките на един ден - бърза и качествена работа, без золуми! Хората и развалените резби на стартера са ми оправили...

                            Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

                            Коментар


                              +1 за Жоро от Пловдив тел.0897943620

                              Коментар


                                Още един голям плюс за Жоро от Пловдив.Разбира си от работата.
                                STILO 1.4 16v.

                                Коментар

                                Working...
                                X