Страница 2 от 23 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 226

Тема: Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Напреднал шофьор Аватарът на nikimura123
    Регистр. на
    20.01.2009
    Цитат EasternAlien написа:
    Голям плюс за сервиза в квартал Орландовци(София) на ул.Гъдуларче"Преди да стъпя там, минах през няколко сервиза за смяна на съединител, и винаги ми оставяха колата за след семица.В този сервиз момчетата я взеха веднага и до края на работно ми време колата беше готова, никакви забележки, съединителя вече е перфектен и всичко беше на много приемлива цена
    Да плюс-аз Съм от Орландовци и редовно там си карам колата.и плюс за още един сервиз след Орл-ци в Бенковски сервиз Радиал в началота там Биската там Биската също е добър и никога не ми е оставил колата
    Fiat Coupe 2.0 16V ....

Кара Симсонка
    Регистр. на
    01.02.2006
    Голям + за сервиза на Христо в Ямбол. Преди седмица правих обслужване на Палио-то там и съм страшно доволен. Работят бързо , качествено и на много добри за клиента цени.
    Фиат Палио комби 1.2 73 коня

Почетен член на форума Фиат идол
    Регистр. на
    10.12.2005
    Горещо препоръчвам сервиза на Stenli във В.Търново.Смених съединител и разни други по дребни неща и нито за миг не съжалих че бих пътя от София до там.Естествено ремонтният комплект на съединителя беше доставен от Ямбол

Бута детска количка
    Регистр. на
    28.12.2008
    Сервизът "ФИАТ" в Добрич: големи ----Там работят пълни аматьори и имам чувство, че аз с моето икономическо образование разбирам повече от коли! Изрично Ви предупреждавам за тях, гледат да вземат парите пък дали са отстранили проблема - това тях не ги касае!
    брава 96 г. 1.6V

Бута детска количка Аватарът на пунто94
    Регистр. на
    11.07.2006
    Сервиз Доктор Моторс +Колеги, това НЕ Е реклама. Човекът който работи там е собственика на сервиза е много точен и мога да гарантирам и твърдя, че професионализма и коректността са на желаното от всеки от нас ниво.Прави диагностика и ремонт на всякакви инжекционни системи, смяна на масла и консумативи и всякакви сервизни работи по ходовата и останалите с изключение на автотенекиджийство.Грижат
    Поздрави: Пунто94
    Fiat Punto ELX 1600 MPI; 176A9.000

Фиат идол Аватарът на sachma
    Регистр. на
    04.02.2006
    Цитат ta6unko написа:
    Сервизът "ФИАТ" в Добрич: големи ----Там работят пълни аматьори и имам чувство, че аз с моето икономическо образование разбирам повече от коли! Изрично Ви предупреждавам за тях, гледат да вземат парите пък дали са отстранили проблема - това тях не ги касае!
    Там разбират само от едно - как да ти одерат кожата ако им паднеш в ръчичките. Аз за това в Добрич ходя в Димаг Ауто. Гошо се казва собственика и от това което съм видял досега като съм бил там - обръщат внимание на всичко и не си оставят ръцете.
    N.Y. State of Mind

Кара ролкови кънки Аватарът на PUNTO JTD
    Регистр. на
    08.02.2008
    Я кажете нещо за Динекспрес в Пловдив, защото трима приятели с Фиати напоследък много изплакаха от там, а на мен ми предстои смяна на ангренажен ремък, подгревни свещи,масло и всички филтри.До сега от там съм излизал доволен, но сега там са сменили персонала. Някой има ли впечатления?
    Saab 9-3s 2.0 16v TURBO
    Fiat Punto 1.9 JTD

Фиат маниак
    Регистр. на
    06.01.2009
    искам да попитам за сервиз ДКВ, който се намира в Дружба 2 до гара Искър какво ви е мнението? Скъпо ли взимат и добре ли работят?

Фиат фанатик Аватарът на Stoyan_68
    Регистр. на
    04.11.2006
    Сервиз "Изток"-София (-)
    Fiat Stilo 1.8 16V

Напреднал шофьор Аватарът на nikimura123
    Регистр. на
    20.01.2009
    За сервизите-бях писал за Орландовци ама тука има и един на ул.София.та в въпросния сервиз можеш наистина да видиш много добри модели италианки( те се занимават с италиански само) само бегачки-и отивам аз там за диагностика и да видят Coupe-то и тия кат почнаха мани го тоя боклук капака му е цялата кола-дрън дрън...та вместо сиагностика ми вика така като слушам биелен лагер-хахахахааа(колата работи като часовник)нямала да изкара 2 месеца аз я карам вече 1г.без пр.та тия само се заяждат с хората не мога да ги разбера кви са смотаняци....
    Fiat Coupe 2.0 16V ....

Страница 2 от 23 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Тема: Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •