Страница 22 от 22 ПърваПърва ... 12202122
Резултати 211 до 218 от 218

Тема: Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    04.12.2010
    Супер недоволен съм от сервиза на Бобо. Даже в момента като пиша, отново се нервирам. Обадих му се в събота за диагностика, обясних му какво и е и отговорът беше - докарай ми я в сряда и я остави. До тук всичко е ок. Карам я в сряда сутринта, оставих я на един от работниците му и цял ден нито обаждане, нито нищо. Реших след работа да видя какво става и отидох до сервиза. Положението беше, че където паркирах, там я намерих. Бобо също липсваше и попитах работника дали ще я гледат днес или да я взема и утре пак да я оставя, както и стана. На следващия ден картинката се повтори. Оставих колата и я намерих на същото място. Този път Бобо беше там и каза, че я почва веднага след като хапне. Аз да си ходя и да чакам обаждане. Да, ама не! Днес отидох отново след работа за да видя, че колата изобщо не е мърдана, а в сервиза имаше коли, които са дошли след мен. Направо си взех ключовете и си тръгнах. Какъв е тоя сервиз да те мотаят и лъжат три дни, като самия Бобо ми каза да я закарам в сряда. До сега доста италианки съм имал и все там съм ходил за диагностика, но вече и последния сервиз да са - няма да стъпя! За мен това не е отношение. Много ми е интересно, ако доктор ти каже ела във вторник, дали в петък трябва да те прегледа?

Не знам ама на познат за ремонт на Opel Combo с двигател също като на Фиат
    му бяха взели 3500лв за ремонт на колата
    Уж му сменяли на двигателя каква повреда е имал не знам ама тя колата струва толкова

Фиат фанатик Аватарът на petio4528
    Регистр. на
    15.08.2007
    То за това много Софиянци вече си карат колите в Пловдив.1 час път и колата си я взимат на деня,хем и цените май са по евтини.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

Става и селата или малките градове но стига там /мастора /да е човек да свърши работа и да не каже допълнително цена която да обезмисли начинанието.

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    04.12.2010
    Попринцип сте прави но проблема на колата е малко странен и затова исках те да я видят а не някой маистор на които аз да му казвам къде се намират примерно подгревните свещи

Здравейте,

Търся добър бояджия в София. Днес сутринта ми удариха колата и задната ми броня е ожулена, както и тасът... От ДЗИ ми предложиха доверен сервиз, както винаги, но си нямам идея кой да избера. Четох из форума, но не намерих имформация, която да ми помогне. Карам Fiat 500 2012, ако можете да ударите едно рамо със съвет или мнение за сервиз, ще бъда благодарна!

Фиат фанатик Аватарът на dolarcho
    Регистр. на
    18.06.2008
    Автосервиз Слатина - при никакви обстоятелства не ходете там, по никакъв повод, никога! Дори ми е гнусно да обяснявам за тези бездарници.

Цитат dolarcho написа: Преглед на мнението
    Автосервиз Слатина - при никакви обстоятелства не ходете там, по никакъв повод, никога! Дори ми е гнусно да обяснявам за тези бездарници.
    Бях за реглаж. 1000 ремонти ми измислиха на колата само и само да я правят преди реглажа. Едва ли повече ще ида.
    тралала

Страница 22 от 22 ПърваПърва ... 12202122

Тема: Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (1 членове и 1 гости)

1. КИМИ

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •