Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри и лоши сервизи за газови уредби +/-

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Дали знаете и някой софийски сервиз, който да работи в събота или неделя? Аз не съм доволен от Ауто-дикс на симеоновско шосе. Три пъти ходя и три пъти едно и също - филтър, свещи, настройка на газовата. След последната настройка, колата вървеше все едно няма никакво гориво.
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    Коментар


      #17
      SPORT GAS! бул. Овча купел 79/след "Италианеца"/ Един огромен минус (-) некадърен монтаж ,27 на 100 Мареа 1,6 16v и супер нагло поведение.

      Коментар


        #18
        сервиз!

        + за газ сервиза на ул. нишава 110! НАИСТИНА ТАМ ЗНАЯТ КАКВО ДА ПРАВЯТ! И ГО МОГАТ!
        brava 1.6(avtomatik) R.I.P.\ АР 147 1.9JTD

        Коментар


          #19
          Сервиза на Яни (qnis3) в Септември. Жалко, че прочетох толкова добри мнения и хвалби в други теми, дори форуми.Не знам при вас как е било, но ние се разминахме с думите - "Ако знаех, че толкова време ще ме търсите за донастройка, нямаше да започвам" (звъннахме му веднъж), за нова АГУКолата сега не върви на бензин, на газ - едно забиване...... след донастройката.....Голям минус --------------
          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
          Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

          Коментар


            #20
            Голям + за Аргус газ. Няколко години подред правя каквото се наложи по газовата само там - хората разбират от работата си, имат необходимата апаратура, работят в събота и цените са им разумни.Голям - ( още един, видях, че друг колега е дал - за същия сервиз) за газ сервиза до Италианеца в Овча купел ( нямам представа как се казва). Ходил съм няколко пъти за дребни неща - аругантно отношение към клиента и некомпетентност.

            Коментар


              #21
              Огромен минус (-), равносилен на четири минуса за Бул Автосервиз ( http://www.bulavtoservis.com/ ).Първия минус е заради лошото отношение на някои от служителите им. Втория минус е заради лошия монтаж (тръбата между газовия клапан и изпарителя стърчеше толкова високо, че при едно затваряне на капака газовия клапан се изкърти от мястото, на което беше монтиран). Третия и четвъртия минус са заради двете лоши настройки, които бяха направени (началната и тази която трябваше уж да оправи нещата, след като се оказа че първата е меко казано кофти). При първата настройка разходът беше добър, но празния ход - много зле (колата постоянно гаснеше). Втората настройка закрепи уж оборотите на празен ход (е... пак си играеха...) но разходът стана 17/100 в града (за сведение винаги чакам колата да загрее на бензин и чак след това превключвам газта) За Бул Автосервиз толкова.Огромен Плюс (+) за Мишо ГАЗ сервиз (http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=98470), настрои ловатото, много стабилен празен ход, които вече не се влияе от включване на перка, фарове и т.н както беше преди. Срам ме е да кажа колко малко пари ми взе за интервенцията.Разход още не съм засякъл, но със сигурност ще е доста по - нисък... Пък и колегите от Опел форума се изказват категорично положително за човека. Личи му, че знае какво прави. Ех, най - накрая читав Майстор за газ! Препоръчвам го на всеки. Страшен пич!
              1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
              2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

              Коментар


                #22
                Колеги търся газаджия който работи в неделя,понеже ще пътувам в понеделник и нямах време да я настроя до сега.
                Fiat Marea weekend 1.6 16v 76 kw 98g

                Коментар


                  #23
                  decho написа:
                  Колеги търся газаджия който работи в неделя,понеже ще пътувам в понеделник и нямах време да я настроя до сега.
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=952352#952352
                  Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                  Коментар


                    #24
                    Stefanaki написа:
                    decho написа:
                    Колеги търся газаджия който работи в неделя,понеже ще пътувам в понеделник и нямах време да я настроя до сега.
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=952352#952352
                    Колега не работи в неделя звънях му
                    Fiat Marea weekend 1.6 16v 76 kw 98g

                    Коментар


                      #25
                      Punto_II_HGT написа:
                      Огромен Плюс (+) за Мишо ГАЗ сервиз (http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=98470), настрои ловатото, много стабилен празен ход, които вече не се влияе от включване на перка, фарове и т.н както беше преди. Срам ме е да кажа колко малко пари ми взе за интервенцията.Разход още не съм засякъл, но със сигурност ще е доста по - нисък... Пък и колегите от Опел форума се изказват категорично положително за човека. Личи му, че знае какво прави. Ех, най - накрая читав Майстор за газ! Препоръчвам го на всеки. Страшен пич!
                      Голям минус от мене за Мишо газ сервиз.С изпарител, с който съм минал над 50 000км без проблем ми се наложи смяна на ремонтен комплект именно при този майстор, понеже много бил хвален и много ги разбирал нещата.Смени всичко + филтрите, които си бяха доволно задръстени и колата буквално умря във високи + неравномерен празен ход. По телефона ми обясни, че новите части едва ли не сега се разработвали и трябвало да мина някой и друг километър и ако има пак проблем да звънна. Минах близо 300км, тоест една бутилка, но нищо не се подобри. Ходих пак при него за диагностика и донастройка, пак нищо, като оправдание каза, че евентуално може да се е запушила тръбата за газта, защото при сваляне и качване на изпарител имало риск от сплескване и т.н. + да си търся друг изпарител понеже този идвал вече малък и вдигна рамене, че нищо повече неможе да се направи .... това на изпарител, с който аз лично съм минал над 50 000км без проблем, там повече няма и да стъпя, по некомпетентно оправдание от това не бях чувал, мерси.
                      punto HGT

                      Коментар


                        #26
                        didich написа:
                        Punto_II_HGT написа:
                        Огромен Плюс (+) за Мишо ГАЗ сервиз (http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=98470), настрои ловатото, много стабилен празен ход, които вече не се влияе от включване на перка, фарове и т.н както беше преди. Срам ме е да кажа колко малко пари ми взе за интервенцията.Разход още не съм засякъл, но със сигурност ще е доста по - нисък... Пък и колегите от Опел форума се изказват категорично положително за човека. Личи му, че знае какво прави. Ех, най - накрая читав Майстор за газ! Препоръчвам го на всеки. Страшен пич!
                        Голям минус от мене за Мишо газ сервиз.С изпарител, с който съм минал над 50 000км без проблем ми се наложи смяна на ремонтен комплект именно при този майстор, понеже много бил хвален и много ги разбирал нещата.Смени всичко + филтрите, които си бяха доволно задръстени и колата буквално умря във високи + неравномерен празен ход. По телефона ми обясни, че новите части едва ли не сега се разработвали и трябвало да мина някой и друг километър и ако има пак проблем да звънна. Минах близо 300км, тоест една бутилка, но нищо не се подобри. Ходих пак при него за диагностика и донастройка, пак нищо, като оправдание каза, че евентуално може да се е запушила тръбата за газта, защото при сваляне и качване на изпарител имало риск от сплескване и т.н. + да си търся друг изпарител понеже този идвал вече малък и вдигна рамене, че нищо повече неможе да се направи .... това на изпарител, с който аз лично съм минал над 50 000км без проблем, там повече няма и да стъпя, по некомпетентно оправдание от това не бях чувал, мерси.
                        Съжалявам, ако съм те подвел. Явно и на него не може да се разчита вече...
                        1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
                        2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

                        Коментар


                          #27
                          Не си ме подвел колега, по форумите гледам много го хвалят, но явно не на всяка кола му се получават нещата.Просто те цитирах, защото само ти си писал мнение за него в тази тема А и не съм такъв човек да седна да плюя по форумите, реших само тук да пиша и толкоз, ще се ходи при друг газаджия.
                          punto HGT

                          Коментар


                            #28
                            Ползвал съм услугите на www.powergas.bg за старата ми кола. Работят много бързо, монтажа е професионален. Единствения минус е че ги мързи да настройват уредбите. Няма как от първия път да се уцели правилната смес, трябва на всеки няколко хиляди километра да се пренастройва докато се уцели най-добрата конфигурация. Доколкото разбрах те въобще не карат колите, само ги връзват към компютъра - пренастройват ги и това е. Доколкото знам обаче, повечето серивизи за газ имат този проблем. Хубавото на Powergas е, че си спазват гаранционните условия и са много внимателни.Но сега си купих фиат и искам да го газифицирам и не смятам да ходя при тях. Някой от вас ползвал ли е този сервиз - www.tedigas.com. Доколкото разбрах е на съфорумник. Имате ли мнения за него?

                            Коментар


                              #29
                              Аз съм ползвал този сервиз, но много отдавна - 2010г. Не е на съфорумник или поне тогава собственика не караше Фиат.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=765162#765162Тогава работеше само собственика и изпипваше нещата до перфекционизъм. Беше наел само един (последния) от няколкото гаража в редицата Работеше и в неделя.После някой тук във форума беше написал, че вече работи в три гаража, наел е и помощници и не работи в неделя.
                              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                              Коментар


                                #30
                                Някой да има актуална информация за добър сервиз за заводски метан в София?

                                Коментар

                                Working...
                                X