Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри и лоши сервизи за газови уредби +/-

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добри и лоши сервизи за газови уредби +/-

    Колеги, в тази тема ще пишем + и - на сервизи за газ...Допуска се до едно мнение за сервиз от човек, с обяснение защо. Без отговори на това.Отговорите ще бъдат изтривани.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    София газ сервиз -Миналата година закарах колата там за да ми сложат газова уредба с изпарител волтран.Върнаха ми колата с уредба харчеща 50 на 100, с незакачен маркуч за картерни газове, с лошо закрепен изпарител, стърчащи кабели, скъсан маркуч на икономайзера, лоши контакти при релето за газ клапаните. Прекарали са връзките за газта през дупката за бензиновата помпа. Нея не я бяха прекъснали и по моя вина изгоря. Бушона за инсталацията виси. При зареждане на газ изби пълначката и ми оплиска врата докато карах. Думи нямам. Наложи се да преправям всичко.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Юни месец сложих газ уредба на моя звяр в Полски Тръмбеш, майстора мисля, че беше Валентин. Уредбата НЕ е инж. а с плочка, като цяло монтажа е добре направен, но си е оставил ръцете на 2-3 места, като е закачил кабела за превключвателя към бушона за сервиза на километража и цялото табло, кихалката е сложена така, че не може да се отваря повече от 3мм. и понеже съм от търново и той също ми беше обещан реглаж на място, но така и не стана, та си я регулирах сам. Обща цена 500лв. разход 8,5/100 извън, 10/100 в града. На фона на всички други майстори във ВТ този е добър.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Колега къде се намира този сервиз,да кажа и на други да не ходят там.ако искаш мога да кажа добри сервизи:"Сашо газ"-кв."Х.Димнитър" с/у Фантастико +"газ сервиз"-ул"охридско езеро"и бул"акад.И.Гешов",бход от ул"охридско езеро" +газ сервиз-кв."витоша",ул. "д.шишманов"мисля номер 2 +газ сервиз-кв."павлово",ул."ив.сусанин"и ул"ген. суворов" +тези са първите за които се сешам и са изпитани и от мен и от колеги,както им казвате :P "бакшиши",гледам че тука няма май такива и ще се радвам ако мога да бъда полезен на някой
        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

        Коментар


          #5
          Сервиз Аргус +Регулираха ми всичко, личеше си че разбират, взеха ме веднага. Сервиза е чист и подреден. Проблем е единствено пътя до него, защото улицата и от двете страни е страшно изровена. До тук видях само професионализъм.Допълнение:Днес бях отново в Аргус. Смениха ми клапана за газта с оригинално ловато, моя беше турски. За 30лв ми преправиха съвсем инсталацията отпред, и то невероятно професионално. Двигателят мърка. Пали от раз на газ. Нямам какво повече да кажа.... + !!!
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            пловдивсервиза за газ до КАТ 1 + и 1 -+ --> има двама дето разбират какво правят, но съответно не могат да оставят другите без работа. диагностицираха бързо и вярно проблема по ГИ Заволи , който се беше появил.- --> останалите в сервиза са с ръцете в гъ.. , докато го гледах как се мъчеше с разглабянето на газовия филтър се чудех дали е възможно някой да е с подобка координация и умения и да не е бавноразвиващ се алкохолик със зле зарастнали след счупване ръце

            Коментар


              #7
              Здравейте ще ми препоръчате ли някой сервиз за метанови уредби където да ми технически преглед на метановата ми уредба?Колега, не в тази тема! Тук даваме добри и лоши отзиви за сервизи, не правим запитвания!Ако има добри мнения за сервиз, значи е добър, ако не - не е! Модераторски екип на fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                ЕТ "Титан Авто" гр. Луковит +http://www.titan-avto.hit.bg/
                Bravo 1.9 TD 100 h.p.

                Коментар


                  #9
                  Колеги помагайе ,че ще взимам 1 фиат пунто 1.2 бензин.. и ми излиза скъпо така ,че да ми дадете някакъв съвет каде да ида си сложа газова уредба в СОФИЯ.. възможно наи ефтино и наи надежно.Колега, не в тази тема! Тук даваме добри и лоши отзиви за сервизи, не правим запитвания!Ако има добри мнения за сервиз, значи е добър, ако не - не е! Модераторски екип на fiat-bg.org
                  Fiat Punto 1.2 75hp 95.

                  Коментар


                    #10
                    EUROGAS +http://www.eurogas-bg.net/contacts.phpПреди 1000 километра сложих газов инжекцион на промоция от тях 900 лева и съм много доволен за момента Колата ускорява както преди и с 20лв. минавам 220 км(грубо) градско в софия .Извън градско над 300

                    Коментар


                      #11
                      След 1г. експлоатация и пряко наблюдение над 7 автомобила на мои приятели включително и моят давам много голям ПЛЮС за този сервиз. Точно преди година се събрахме група приятели и в рамките на три дена монтирахме ГИ Фобос на 7 коли , сега колите са от 20 до 43хил.км. изминати без проблем. Монтажа е повече от перфектен а ето и фирмата http://www.stargasvedrare.com/proizvodstvo.html Или по-лесно бай Тошо :D
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар


                        #12
                        ПловдивСервиза до КАТ е доста добър аз си сложих ГИ Сек и останах много доволен. Шефа е мн разбран човек стига да не му задавате тъпи вапроси отделно е един малкто разбиращи от ГИ и диагностика в града да не кажа и в страната Не съм съгласен с колегата писал по горе че били със рацете в Г**А
                        Фиат Браво 1.6 16в с ГИ
                        Ауди ТТ 1.8 турбо 180кс

                        Коментар


                          #13
                          yori2 написа:
                          ПловдивСервиза до КАТ е доста добър аз си сложих ГИ Сек и останах много доволен. Шефа е мн разбран човек стига да не му задавате тъпи вапроси отделно е един малкто разбиращи от ГИ и диагностика в града да не кажа и в страната Не съм съгласен с колегата писал по горе че били със рацете в Г**А
                          ако ти погледнем постовете - ясно е че работиш там !!!тук не е раздела с ’Бизнес Обяви"трябва да внимаваш повече когато се опитваш да правиш безплатна реклама.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            Колеги, нека продължим темата, сервизи за газ винаги са ни нужни?
                            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                            Коментар


                              #15
                              Един голям плюс за Даниел от сервиза на светофара на Окото в Горубляне. Вече няколко пъти ходя там по различни проблеми и съм повече от доволен. И като отношение, и като свършена работа! +
                              ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                              Коментар

                              Working...
                              X