Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати 21 до 30 от 30

Тема: Добри и лоши сервизи за газови уредби +/-

Фиат фанатик Аватарът на Punto_II_HGT
    Регистр. на
    04.08.2009
    Огромен минус (-), равносилен на четири минуса за Бул Автосервиз ( http://www.bulavtoservis.com/ ).Първия минус е заради лошото отношение на някои от служителите им. Втория минус е заради лошия монтаж (тръбата между газовия клапан и изпарителя стърчеше толкова високо, че при едно затваряне на капака газовия клапан се изкърти от мястото, на което беше монтиран). Третия и четвъртия минус са заради двете лоши настройки, които бяха направени (началната и тази която трябваше уж да оправи нещата, след като се оказа че първата е меко казано кофти). При първата настройка разходът беше добър, но празния ход - много зле (колата постоянно гаснеше). Втората настройка закрепи уж оборотите на празен ход (е... пак си играеха...) но разходът стана 17/100 в града (за сведение винаги чакам колата да загрее на бензин и чак след това превключвам газта) За Бул Автосервиз толкова.Огромен Плюс (+) за Мишо ГАЗ сервиз (http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=98470), настрои ловатото, много стабилен празен ход, които вече не се влияе от включване на перка, фарове и т.н както беше преди. Срам ме е да кажа колко малко пари ми взе за интервенцията.Разход още не съм засякъл, но със сигурност ще е доста по - нисък... Пък и колегите от Опел форума се изказват категорично положително за човека. Личи му, че знае какво прави. Ех, най - накрая читав Майстор за газ! Препоръчвам го на всеки. Страшен пич!
    1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
    1998 Nissan Primera 2.0 TD

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    07.08.2008
    Колеги търся газаджия който работи в неделя,понеже ще пътувам в понеделник и нямах време да я настроя до сега.
    Fiat Marea weekend 1.6 16v 76 kw 98g

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Цитат decho написа:
    Колеги търся газаджия който работи в неделя,понеже ще пътувам в понеделник и нямах време да я настроя до сега.
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=952352#952352
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    07.08.2008
    Цитат Stefanaki написа:
    Цитат decho написа:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=952352#952352
    Колега не работи в неделя звънях му
    Fiat Marea weekend 1.6 16v 76 kw 98g

Фиат идол Аватарът на didich
    Регистр. на
    25.06.2008
    Цитат Punto_II_HGT написа:
    Огромен Плюс (+) за Мишо ГАЗ сервиз (http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=98470), настрои ловатото, много стабилен празен ход, които вече не се влияе от включване на перка, фарове и т.н както беше преди. Срам ме е да кажа колко малко пари ми взе за интервенцията.Разход още не съм засякъл, но със сигурност ще е доста по - нисък... Пък и колегите от Опел форума се изказват категорично положително за човека. Личи му, че знае какво прави. Ех, най - накрая читав Майстор за газ! Препоръчвам го на всеки. Страшен пич!
    Голям минус от мене за Мишо газ сервиз.С изпарител, с който съм минал над 50 000км без проблем ми се наложи смяна на ремонтен комплект именно при този майстор, понеже много бил хвален и много ги разбирал нещата.Смени всичко + филтрите, които си бяха доволно задръстени и колата буквално умря във високи + неравномерен празен ход. По телефона ми обясни, че новите части едва ли не сега се разработвали и трябвало да мина някой и друг километър и ако има пак проблем да звънна. Минах близо 300км, тоест една бутилка, но нищо не се подобри. Ходих пак при него за диагностика и донастройка, пак нищо, като оправдание каза, че евентуално може да се е запушила тръбата за газта, защото при сваляне и качване на изпарител имало риск от сплескване и т.н. + да си търся друг изпарител понеже този идвал вече малък и вдигна рамене, че нищо повече неможе да се направи .... това на изпарител, с който аз лично съм минал над 50 000км без проблем, там повече няма и да стъпя, по некомпетентно оправдание от това не бях чувал, мерси.
    punto HGT

Фиат фанатик Аватарът на Punto_II_HGT
    Регистр. на
    04.08.2009
    Цитат didich написа:
    Цитат Punto_II_HGT написа:
    Огромен Плюс (+) за Мишо ГАЗ сервиз (http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=98470), настрои ловатото, много стабилен празен ход, които вече не се влияе от включване на перка, фарове и т.н както беше преди. Срам ме е да кажа колко малко пари ми взе за интервенцията.Разход още не съм засякъл, но със сигурност ще е доста по - нисък... Пък и колегите от Опел форума се изказват категорично положително за човека. Личи му, че знае какво прави. Ех, най - накрая читав Майстор за газ! Препоръчвам го на всеки. Страшен пич!
    Голям минус от мене за Мишо газ сервиз.С изпарител, с който съм минал над 50 000км без проблем ми се наложи смяна на ремонтен комплект именно при този майстор, понеже много бил хвален и много ги разбирал нещата.Смени всичко + филтрите, които си бяха доволно задръстени и колата буквално умря във високи + неравномерен празен ход. По телефона ми обясни, че новите части едва ли не сега се разработвали и трябвало да мина някой и друг километър и ако има пак проблем да звънна. Минах близо 300км, тоест една бутилка, но нищо не се подобри. Ходих пак при него за диагностика и донастройка, пак нищо, като оправдание каза, че евентуално може да се е запушила тръбата за газта, защото при сваляне и качване на изпарител имало риск от сплескване и т.н. + да си търся друг изпарител понеже този идвал вече малък и вдигна рамене, че нищо повече неможе да се направи .... това на изпарител, с който аз лично съм минал над 50 000км без проблем, там повече няма и да стъпя, по некомпетентно оправдание от това не бях чувал, мерси.
    Съжалявам, ако съм те подвел. Явно и на него не може да се разчита вече...
    1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
    1998 Nissan Primera 2.0 TD

Фиат идол Аватарът на didich
    Регистр. на
    25.06.2008
    Не си ме подвел колега, по форумите гледам много го хвалят, но явно не на всяка кола му се получават нещата.Просто те цитирах, защото само ти си писал мнение за него в тази тема А и не съм такъв човек да седна да плюя по форумите, реших само тук да пиша и толкоз, ще се ходи при друг газаджия.
    punto HGT

Кара ролкови кънки
    Регистр. на
    07.06.2016
    Ползвал съм услугите на www.powergas.bg за старата ми кола. Работят много бързо, монтажа е професионален. Единствения минус е че ги мързи да настройват уредбите. Няма как от първия път да се уцели правилната смес, трябва на всеки няколко хиляди километра да се пренастройва докато се уцели най-добрата конфигурация. Доколкото разбрах те въобще не карат колите, само ги връзват към компютъра - пренастройват ги и това е. Доколкото знам обаче, повечето серивизи за газ имат този проблем. Хубавото на Powergas е, че си спазват гаранционните условия и са много внимателни.Но сега си купих фиат и искам да го газифицирам и не смятам да ходя при тях. Някой от вас ползвал ли е този сервиз - www.tedigas.com. Доколкото разбрах е на съфорумник. Имате ли мнения за него?

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Аз съм ползвал този сервиз, но много отдавна - 2010г. Не е на съфорумник или поне тогава собственика не караше Фиат.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=765162#765162Тогава работеше само собственика и изпипваше нещата до перфекционизъм. Беше наел само един (последния) от няколкото гаража в редицата Работеше и в неделя.После някой тук във форума беше написал, че вече работи в три гаража, наел е и помощници и не работи в неделя.
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    23.01.2016
    Някой да има актуална информация за добър сервиз за заводски метан в София?

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тема: Добри и лоши сервизи за газови уредби +/-

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •